Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 16.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Помогнете на Дарина.  
Автор mad_beast (няма титла)
Публикувано11.01.07 15:41



Здравейте приятели,
От днес и Вие имате възможност да пращате СМС-и за това детенце.
Повече информация за зова за помощ:


Все пак само Глобул има над 3 000 000, М-тел-над 5 000 000, а Вивател-над 500 000 абоната-от тях всичките и 2 000 000 да са реални, а 300 000 да пуснат СМС ще е повече от достатъчно.
Номерът е 1365
По този начин дарявате 1,00 лв (М-тел и Вивател) и 1,50 лв (Глобул) без ДДС за лечението на Дарина.
Моля, Ви пишете и коментари, за да държим темата най-отгоре.
Благодаря предварително




Тема Re: Помогнете на Дарина.нови [re: mad_beast]  
Автор bezdelnica (непозната)
Публикувано11.01.07 18:19



Който разгледа сайта, снимките и прочете историята на това мило дете, няма как да не дари 1 лв. поне с СМС, за да опита да му помогне.



Тема Re: Помогнете на Дарина.нови [re: bezdelnica]  
Автор SaMsUnG_FeN ()
Публикувано13.01.07 02:10



Веднага се отзовах,това детенце заслужава нещо по-добро от случващото му се в момента,както и на всеки друг никога не пожелавам нещо подобно!!!Късмет на малката!!!



Тема Стига с тази Дарина!!!нови [re: mad_beast]  
АвторAxмeт Caлимexмeдoв (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 02:56




Каквото и да отворя в интеренет само за Дарина чета, пускав телевизор - пак Дарина, купувам си вестник - отново Дарина... супер нагло!
в България има много нуждаещи се деца! С какво Дарина е повече от тях че вдигнахте такъв голям шум и напълнихте Интернет, вестниците, и всички медии с болестта на Дарина? Не е ли супер нагло това? Има деца които също имат нужда от пари за лечение. Но те не просят толкова нагло като вас!!!




Тема Re: Стига с тази Дарина!!!нови [re: Axмeт Caлимexмeдoв]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано13.01.07 10:50



Ако те е грижа за някое друго дете що не направиш нещо за него?!?
Ама ти просто си изливаш душевната клоака ...
Мога само да ти кажа:
- Да то го тури слон, под наклон, със засилка от балкон...


Welcome to the real world!




Тема Re: Стига с тази Дарина!!!нови [re: Axмeт Caлимexмeдoв]  
Автор mad_beast (няма титла)
Публикувано13.01.07 11:34



Ами не отваряй нета или не обръщай внимание тогава Ахмедчо,Каринке, Бойко или както и да ти е истинското име.


За другите деца също ме е грижа(дарявам и на фондовете и фондациите), но повечето хора разчитат само на разни фондове, които се сещат да дадат гласност само по коледа и великден.
Е не става-болестта не пита кога да дойде.
Ще уточня, че не познавам нито детето, нито родителите му-правя го от лични чувства и по лични причини, както бих го направил за всеки друг, защото какви хора сме ако не се подкрепяме в нужда.
Пуснах тема тук, защото много абонати на Вива питаха кога ще се пусне номер, за да може и те да помогнат.



Тема Re: Стига с тази Дарина!!!нови [re: mad_beast]  
Авторyyy (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 13:34



Кой си те бе анонимко? Я се представи.



Тема Re: Стига с тази Дарина!!!нови [re: yyy]  
Автор mad_beast (няма титла)
Публикувано13.01.07 13:42



Що?
Да не искаш на гости да ми идваш?


Ника ми е и прякор, така че който ме познава, знае кой съм.
Това е важното.



Тема Re: Стига с тази Дарина!!!нови [re: mad_beast]  
Авторs.o. (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 15:33



Така както посъпваш повече вредиш на детето, отколкото помагаш, май...



Тема Re: Стига с тази Дарина!!!нови [re: s.o.]  
Автор mad_beast (няма титла)
Публикувано13.01.07 15:36



Нещо не можах да те разбера.
С кое по-точно вредя?



Тема Re: Стига с тази Дарина!!!нови [re: mad_beast]  
АвторAнeтa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 15:44



Вис са скъпи и аз да си изкажа моето анетско мение, защото до сега си бях мълчала...
Не си я пуснал тая тема тук а и в други клубове я има. И наистина малко много нагло се преувеличава ситуацията и всеки има право да се възмуъщава от подобни неща...
Не мислиш ли че по добре место да сесъбират тъй НАГЛО пари не е по добре да се организира бунт защо правителството не си върши работата? Не мислиш ли че е по-добжре да се организират протести пред общенсвени згради с много хора които крещят на официалните български служби: Предуставете лечение за ДАРИНА???
Така се прави на запад. а в БГ само се изпозлва съжалението на хората като им се проси пари под всякаква форма а в крайна сметка правителсквото нехае... НИКОЙ не го е еня ама и никой не му го ио казва! Червения президент е способен да се направи на пръв просяк да събира пари от цляла българия, место да попита къде отиват наистина патрите на хората събирани от държавата!

Не мислиш ли, че:
1, цигарите вече струват 1 лев повече а няма здравеопазване
винетките са невероятно скъпи а улиците разбити
всеки чука касова бележка с ДДс а парите отиват незнам си къде...
Аре стига сте ми съжелявали това или онова дете молейки някой да пуска СМС- като 20% от него ПАК прибира дфържавата безвъзмездно...
По добре е да се помисли за друга стратегия...
Колкото за фондациите и за парите кпоито събират всички гледат господари на ефира и виждат как всъшност се усвоява човешкото милосърдие...

Така че стига вече!!!



Тема Re:Отговор до "Анета"нови [re: Aнeтa]  
Автор mad_beast (няма титла)
Публикувано13.01.07 16:13



Виж са Анета.
Тая тема съм я пускал само в раздел Мобилни оператори-можеш да се обърнеш до модератора и да попиташ от моите IP-та с колко ника съм писал и къде точно съм писал.
Пуснал съм я тук, защото знам, че това е един от най-бързите начини за набиране на средства.
Не искам да политизирам ситуацията, но тези хора ние сме си ги избрали(защото какъв е процентът на гласувалите???), но това е друга тема.
Повече на такива неща няма да отговарям, но това политизиране и обвинение ме озадачи.



Тема Re:Отговор до "Анета"нови [re: mad_beast]  
Автор bezdelnica (непозната)
Публикувано13.01.07 18:25



Аз се чудя, защо им отговаряш изобщо на тези клетници... Така може да пишат единствено хора, които нямат деца, които нямат близки хора, чийто живот им е мил и т.н. Самотници, които освен собствената им кожица, друга не ги интересува и не може да ги трогне...
Аз имам дете на възрастта на Дарина и като прочетох сайта й, ревах цяла нощ. Защото веднага правя аналог с моето дете..., за което бих правила всичко... бих писала навсякъде и бих се молила навсякъде и унижавала дори, за да я спася, ако мога..., ако имам и 1% надежда, че ще я спася.
Който иска - ще помогне, който му се струва тъпо да праща 1 лв. на непознатото дете - нека си го стиска и да звънне с едното левче на гаджето

..., толкова е жалко и грозно да се обсъжда така темата за нещастното семейство.



Тема Re:Отговор до "Анета"нови [re: mad_beast]  
АвторAнeтa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 18:52



я кажи защо тази Даринка не получава лечение??? и има нужда от пари? Я кажи Първачно нали за такива като нея събира пари? Що не и даде та сестра и е принудена да прпоси по интернет? явно всичко прибира държавата по най лесния начин, а вие призовавате хората все повече и повече да и наливат!



Тема Re:Отговор до "Анета"нови [re: bezdelnica]  
АвторAнeтa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 18:58



аре засрами се малко за какви хора си се опитвал да пишеш! Без да ги познаваш....
Който иска ще помогне който иска не ама глей да не класифицираш хората на Клетници и болната дарина... едните заслужават подигравка а другите милосърдие... защо делиш ти хората ??? Всеки е еднакъв, но не и според теб...



Тема Re:Отговор до "Анета"нови [re: Aнeтa]  
Автор bezdelnica (непозната)
Публикувано13.01.07 19:54



Аз ли да се засрамя? Я си гледай работата и ходи да остроумничиш по други теми. Разбира се, че Дарина заслужава милосърдие, а такива дето ходят да негодуват по темите за едно болно дете са за подигравка.
Не ми се разправя с теб изобщо. Айде...



Тема Re:да не си тровим нервитенови [re: bezdelnica]  
Автор mad_beast (няма титла)
Публикувано13.01.07 20:25



Ти ме посъветва и аз ти го връщам.
Не си струва дори буква да се пише на такива хора-само си хабим нервите.
Радвам се, че има хора като теб,Морфиус, Самсунг фена и всички други които са с по-широко скроени души.





Тема Re:да не си тровим нервитенови [re: mad_beast]  
Автор bezdelnica (непозната)
Публикувано13.01.07 20:34



И аз се радвам, че има такива хора

и винаги ще има.



Тема Re: Стига с тази Дарина!!!нови [re: Aнeтa]  
Автор bezdelnica (непозната)
Публикувано13.01.07 20:53



В отговор на:

И наистина малко много нагло се преувеличава ситуацията и всеки има право да се възмуъщава от подобни неща...



Коя ситуация е преувеличена? Че детето умира ли? Че операцията струва 300 000 евро?
В отговор на:

по добре да се организира бунт защо правителството не си върши работата?



На правителството не му влиза в задълженията и в графата "добре свършена работа" да събира пари за болни хора. А и аз съм убедена, че доста хора от правителството са помогнали с малко или много за операцията на Дарина.
В отговор на:

Така се прави на запад.



Сигурна ли си? Или си пишеш неграмотните мнения просто ей така, защото това те прави по-величествена в собствените ти очи?... като напишеш някоя глупост и възхитено прокрякваш - "Я!!! Ама как го измислих, ееййй..."
В отговор на:

Аре стига сте ми съжелявали това или онова дете молейки някой да пуска СМС



Когато някой ден ти имаш дете и ако ти се случи това, което изживява в момента майката на Дарина, моля ти се, обади ми се, че си ти, да не пускам за теб нищо..., защото ако тръгна да ти помагам, ще бъде много жалко... на такива дърти злобари не трябва да им се подава ръка. Е, детето ти не е виновно, разбира се, но сега да няма да го съжЕЕЕЕлявам, да еба майка му... ааа.... цигари поскъпват, 20% взимат оттук-оттам... това-онова... не ми е до него!

И един личен съвет - Запиши се на курс по правопис. Много грешки правиш, мнооого. Може би си с основно образование, може и да си циганка (малко стила ти натам бие, но не го твърдя), може да е всичко, но направо се излагаш с този почерк. Ако не ми вярваш, иди в абв.бг и там като тръгнеш да пишеш писмо, има ПРОВЕРКА НА ПРАВОПИС - пусни си един постинг там и ще стане целия червен.
И така - забележки от такава като теб не мога да търпя. И хайде, неука, неука, но и придружено със злобна и дребна душица - съвсем изпушва работата. Дано си поне красива по външност.

Забравих нещо специално за теб -

Редактирано от bezdelnica на 13.01.07 20:59.



Тема Re:Отговор до "Анета"нови [re: bezdelnica]  
АвторAнeтa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 21:02



как ще ти се разправя с мене, като се виждам що за стока си изпозлваш едно боно дете за да се покажеш на много правоверна, иначе си напълно асоцииална личност, след като нарриваш хората с такива обиди...



Тема Re:да не си тровим нервитенови [re: mad_beast]  
АвторAнeтa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 21:05



е докато се радваш на тези по=широко скроени души държавата шще те мачка без да имаш възможности и да се защитиш. Именно порадси тази прични в България почтъи никой не еостанал защото собствената държава гони хгхората... а в нея остават ... само по=ироко скроените... и тези като чвервения президент дето им обирта парите!!



Тема Re:да не си тровим нервитенови [re: bezdelnica]  
АвторAнeтa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 21:06



а аз не се радвеам, че комунистите ще богатеят с тяхните пари... и няма нищо да променат в системата за здравеопазването..



Тема Re: Стига с тази Дарина!!!нови [re: bezdelnica]  
АвторAнeтa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 21:11



аре стига си срала... операцията струва 30 000 ми що не плати масларката ма? а що не протъестираш пред системата на здравеопазването дето събирта пари и от безработните и ги трупа трупа... по тъпо мнение не бях чела?! ти дали се молиш и на тебе да не ти се случи? не те ли е срам че пенсионери получават 76 лева пенсия а им взимат 80 само за ток???? дете умира а колко други се мъчат? много си семшна от всякъде. Опитваш се с една трагедия да предизвикаш някакво правомерие, но иначе си много проста...
знаеш ли че съседа ми от долу всеки ден се радва че е 120 градуса защото си е спрял парното! защото цял живот е бил пощаджия, изобщо не е седял без работа а сега е вдовец, и пенсията му е 126 лева... Защо не събираш пари за него???? знаеш ли че е е на 76 години и не може да работи като охрана дори вече и едвам преживява! Знаеш ли че този човек умира...???
защо не събираш пари като за него? дали ако случайно работиш твоя работодател те осигурява на цялата ти заплата? защото и ти ще стигнеш на неговото място някога... аман от къде се появи тука да философстваш!



Тема Re: Стига с тази Дарина!!!нови [re: bezdelnica]  
Автор mad_beast (няма титла)
Публикувано13.01.07 21:22



Игнорирай и релаксирай-не си струва на такива да наливаш акъл, защото и с локомотив челно да пробваш да им го набиеш в тиквата, няма да успееш.





Тема Re:да не си тровим нервитенови [re: Aнeтa]  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано14.01.07 01:38



Никой не Ви насилва да давате този лев!
Отнася се до доброто ви и милосърдно сърце.
Но не бъдете арогантна с хората, които са дарители.
А трябва да вземете пример от тях! Мислете за това Вие какво сте създали! На кого Вие сте помогнали! Не гледайте в "канчето на съседа" какво не е направил и не осъждайте! Що се отнася до съседа Ви, възрастния, Вие дарихте ли му помощ?
Поне се помолете за детето..

Обичам те!:)


Тема Re: Стига с тази Дарина!!!нови [re: mad_beast]  
Автор bezdelnica (непозната)
Публикувано14.01.07 01:45



Удивена съм от простотията на тази амеба. Просто не мога да седя да й цитирам всяко изречение и да й доказвам, че е тъпа. Като й чета разсъжденията, направо ми става смешно и дори не мога да се ядосам, за да й отговарям с хъс

. Не мога:).
Нейсе... Сега се сетих, някаква мисъл: "Когато двама се карат - виновен е по-умния!"
Дано детето бъде спасено.



Тема Re:нови [re: ШEMET™]  
Автор mad_beast (няма титла)
Публикувано14.01.07 10:56



Благодаря за милите думи.





Тема оле много си проста........нови [re: bezdelnica]  
Авторбeздeлниk (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 23:59



Оле ще почина направо от простотията ти.
Ето заради такива коне с капаци като тази кранта в БГ е анархия. Онези които преди 10 години изгонихме от парламента сега пак са там и пак те управляват. И на никой не му пука! У нас гласуват само турците и пенсионерите.
Върви се моли пред народното събрание за пари ма простакело??? Върви осъди министъра че досега не е осигурил пари за операцията.
Ко ми седиш само пред компа и просиш кинти от простолюдието.
Дори и да има операция това дете няма да се оправи, но ще се похарчат около 1 милион лева!!! С тези пари ще се излекуват най-малко 50 деца.



Тема Re: оле много си проста........нови [re: бeздeлниk]  
Автор ivka1O (ПРИЗВАНИЕ МАЙКА)
Публикувано17.01.07 13:51



Хайде да се включа и аз.
Axмeт Caлимexмeдoв
Анета
безделник
Повръща ми се от вас,честно.......
Не ви пожелавам, един ден някой от вас тримата, да е на мястото на родителите на Дарина.
Няма нещо по-жестоко от това да гледаш как детето ти си отива от този свят,а ти не можеш да направиш нищо.
Ако бях на мястото на родителите на Дарина,да...щях да прося,щях да се моля,само и единственно да спася живота на дъщеря си.
Тъй,че вие тримата 4многознайковци"не говорете,щом не сте изпитали нещо подобно на гърба си,просто защото нямате право да съдите тези хора,борейки се за живота на едно дете.
Безделник,ако ти си на мястото на тези хора и си баща на Дарина,били оставил детето ти да умре,само,защото видиш ли няма гаранция,че след операцията то ще живее и би дал събраните пари на моето дете примерно,което има шанс,а ти да гледаш как твоето си отива пред очите ти?
Аз ще ти отговоря....Не няма да го направиш,защото преди всичко,става въпрос за твоето дете и ще се бориш с цената на всичко за живота му.

Първо помислете,преди да пишете подобни изказвания.



Тема Re: оле много си проста........нови [re: ivka1O]  
Автор mad_beast (няма титла)
Публикувано17.01.07 14:51



Добре казано






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.