Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 22.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Cingular  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано04.01.07 18:42



Абе, момчета, тия от Вивата в раздел "Роуминг" казват, че имат споразумение в САЩ със 7 мобилни оператора.

Факт е обаче, че при 2 налични мобилни мрежи в Тексас успявам да се свържа само с Т-Мобил, а Cingular, който е с доста по-добър обхват - е недостъпен.

Не че ме притеснява този факт (използвам американски номер), но все пак ми е странно. А при последното пътуване из Европа установих, че всъщност в Словения няма никакъв роуминг

. Някой знае ли подробности?



Тема Re: Cingularнови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 19:09



да и аз бях в Словения и нямаше никой.Иначе как да се обясни освен с несериозност и непрофесионалност.



Тема Re: Cingularнови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторWPP (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 19:16



Впрочем някой знае ли колко роуминг партньора има Вивател? Защото сайтът им е така организиран, че трудна и мъчна задача е да се преброят



Но ми се струва, че нещо в това отношение не са съвсем честни (най-меко и заобиколно казано)...



Тема Re: Cingularнови [re: WPP]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано04.01.07 19:22



идея си нямам колко роуминг партньора имат..
картата е направена интересно и лесно всичко е обяснено..

ама пусто като съм се заял с тоя Сингюлър



Вивател да го приеме като първата критика от мен



Тема Re: Cingularнови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 19:57



Информацията за роуминг партньорите на сайта на Вивател е пълна лъжа. В Германия от 4 мрежи всъщност роуминг имат само с един оператор. И смс от другите 3 мрежи не се доставят на вивателски номера, обратното - смси от Вивател към някоя от тези 3 мрежи се доставят. И това повече от година след старта им!!! Пълна олигофрения! Разправяйте ги тези работи на прятели и колеги, нека се разчуе що за стока са прословутите Вивател



Тема Re: Cingularнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано04.01.07 20:56



Направи ми впечатление още пролетта, когато пътувах в Европа, че информацията им за роуминга на сайта е абсолютно невярна. Сякаш са взели шаблона наготово от друг оператор. Това, заедно с липсата на карта за покритие, според мен, създава много лошо впечатление за един нов оператор.



Тема Re: Cingularнови [re: PeterPan.]  
Автор SaMsUnG_FeN ()
Публикувано05.01.07 00:59



направо би ме отказало от услугите им

бахти и глупавите мохабети



Тема Re: Cingularнови [re: Vivata]  
Автор Boдeндyx (оптимист)
Публикувано05.01.07 08:52



Ми ходи при "Ментел" да цоцаш с някоя примичка абонатите на договор там.
Аман от платени клакьори!
Какво ти пречи да си купиш една предплатена карта на местен оператор, когато си в чужбина, като не те устройва роуминга на "Вива"?



Тема Re: Cingularнови [re: Boдeндyx]  
Автор little_android (androida)
Публикувано05.01.07 10:44



проблема е, че на сайта им инфото е некоректно. А и айде кажи ми ти ако си 1-2 седмици (че понякога и по-малко) в чужбина ще си купиш карта на някой местен оператор?!
Според мен като меродавно (за сега) може да се счита публикуваното на www.gsmworld.com. Всичко което е в повече е плюс, но то не е много повече.



Тема Re:нови [re: PeterPan.]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано05.01.07 18:18



Без карта на покритието направо не се живее, прав си!

Какво ти пречи да си купиш една предплатена карта на местен оператор, когато си в чужбина, като не те устройва роуминга на "Вива"?

Ами това че Rogers примерно те цакат 50 долара само за активация на карта отделно си плащаш и входящите, и изходящите разговори.

да ке да ке ама неке



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.