Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 22.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: С колко се увеличиха Вивателските номера в телнови [re: PeterPan.]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 09:34



ти като мен от 6 номера -2 на служители на вива и 3 на хора с роднини в бтк и само един припейд купен и ползван доброволно от човека





Тема Re: С колко се увеличиха Вивателските номера в телнови [re: toia_be]  
Автор cyg (<>)
Публикувано04.01.07 10:33



В проценти увеличението не мога да го сметна, клони към безкрайност, от 0 се увеличи на 1 (един) номер.

. Дори веднъж му се обадих.
Статистика за последния месец:
БТК -5 -1.5%
Глобул -27 -8.3%
Група -278 -85.8%
Вивател -1 -0.3%
Мтел -13 -4.0%

Редактирано от cyg на 04.01.07 10:58.



Тема Re: С колко се увеличиха Вивателските номера в тел.?нови [re: SaMsUnG_FeN]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано04.01.07 11:17



А на колко други места им е зле покритието да не говорим. Говорил съм по въпроса с човек, който е с вивателска карта. Действително има места с впечатляващо покритие, но като цяло все още много има да гони другите два оператора, и е нормално.



Тема Re: С колко се увеличиха Вивателските номера в телнови [re: toia_be]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано04.01.07 13:17



Аз имам 9 номера на Вивател в указателя си (от 209) - 4,3 %. Спрямо миналата година са се увеличили над 100 % (бяха към 4 май).



Тема Re: С колко се увеличиха Вивателските номера в телнови [re: toia_be]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано04.01.07 13:18



Имам 12 вивателски номера, от които 4 са на семейството ми.



Тема Re: С колко се увеличиха Вивателските номера в тел.?нови [re: cтpaннa птицa]  
Автор SaMsUnG_FeN ()
Публикувано04.01.07 15:23



Само по Кресненското дифиле няма сигнал,там сигнал нямат и глобУл,ментел имат култовите две чертички сигнал,а май се бъркам и глобУл имат май една





Тема Re: С колко се увеличиха Вивателските номера в тел.?нови [re: SaMsUnG_FeN]  
Автор little_android (androida)
Публикувано04.01.07 16:50



айде да не се съглася с теб - точно в кресненското дефиле и глобул, и мтел имат абсолютно еднакво покритие. Просто БС са почти на едно и също място. За вива - не знам лятото когато бях нямаха. Много лошо ако още нямат.



Тема Re: С колко се увеличиха Вивателските номера в тел.?нови [re: little_android]  
Автор SaMsUnG_FeN ()
Публикувано04.01.07 18:16



може и да си прав,скоро ще пътувам и ще констатирам как стоят нещата и ще пиша за сигурност,иначе вива тел там нямат никакъв сигнал,пък и това въобще не е фатално,както го изкара ти





Тема Re: С колко се увеличиха Вивателските номера в тел.?нови [re: SaMsUnG_FeN]  
Автор little_android (androida)
Публикувано05.01.07 10:18



ами не знам доколко не е фатално - обаче как би погледнал от тази гледна точка: някой чужденец който се е закачил на вивател (роуминг), поради причина, че единствената му възможност да ползва роуминг в бг е вивател (или просто роуминга с вивател е по-изгоден). И решава чужденеца да пътува по "магистралата" към Гърция. И кво се оказва: повече от 10 км никакъв обхват. Не знам как би погледнал чужденеца в този случай.



Тема Re: С колко се увеличиха Вивателските номера в телнови [re: little_android]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 13:43



Ще трябва да те разочаровам. Не само че Вивател има доста малко роуминг партьори (това че на страницата лъжат трябва вече на всеки да му е станало ясно), но и даже и на тия малко партньори не предлага евтини тарифи! Така че едва ли някой ще се излъже да се закачи с чуждестранна карта за Вивател.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.