Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 12.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Мрежата на Вивател в Новогодишната нощнови  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано01.01.07 00:39



Набирането при мен беше без абсолютно никакви проблеми точно в 0 часа, както и още доста многократни успешни разгавори до 0,30 ч. Ето това е голямото предимство на все още ненатоварената мрежа


Честита Нова Година!
P.S. Става въпрос за град до София

Редактирано от pegasO7 на 01.01.07 00:43.



Тема Re: Мрежата на Вивател в Новогодишната нощнови [re: pegasO7]  
Авторxa (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 00:59



кумее какво да ти кажа

никога с никой не е имало проблеми в 0:00 винаги почват минути по-късно.при мен в софия от мтел и глобул се набираше безпроблемно до към 0:10, чак сега вече е зор.от вивател става,но пак се случва да даде нетурк бизи.това да се хвалиш че си набрал в 0:00 е все едно да се хвалиш че имаш течаща вода у дома си никой не е имал проблем точно в 0:00.и все пак не отричам че вива са най-добре,но кой ли се е надявал на друго.и я наздраве сега за телефони ли е време?



Тема Re: Мрежата на Вивател в Новогодишната нощнови [re: pegasO7]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано01.01.07 01:19



Единствената мрежа, която не ми е давала фира - е Мобиком. Така и ще си остане за много години напред. Жалко, че вече нямам Мобифон. ;о)

Вивател - и аз нямах проблеми в 0:00, защото бях зает да снимам фойерверките през прозореца. Но в 0:14 вече аут за около 4-5 минути. Свързах се, но от 10-тия опит. 10 минути по-късно - всичко пак е на ниво.

А ето и как се посреща нова година в Монтана:



Щирлиц

Тема Re: Мрежата на Вивател в Новогодишната нощнови [re: Щиpлиц]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано01.01.07 01:29



То и аз бях зает с бомбичките най-вече, но звъннах малко след полунощ без проблем, после исках да звънна на приятелите с МТел и Глобул но уви, 0,30 ч. беше повече от невъзможно, но с близките ми на Вивател цял час говорих без проблем от първия път.



Тема Re: Мрежата на Вивател в Новогодишната нощнови [re: pegasO7]  
Авторaнeтa (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 11:26



изтъркана тема. таа година всички операторки се държаха!
Мое би поради две неща:
А)


Б)



Тема Re: Мрежата на Вивател в Новогодишната нощнови [re: aнeтa]  
АвторStiga_ve4e (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 12:11



Държали се ама друг път.От глобулската ми карта не успях да с есвържа в Бургас в продължение на 2 часа.Ако това му викаш добре,предствям си какво е зле за теб???



Тема Re: Мрежата на Вивател в Новогодишната нощнови [re: Stiga_ve4e]  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 12:45



хайде стига де

нова година е нормално е.кой се оправил за час и кой за два.дай да плюем защото не сме се свързали на нова година.никъде по света няма оператор с нормален брой клиенти,който да работи напълно безпроблемно на нова година.аз разлика между мтел и глобул не видях в софия.до 0:10 се набираше нормално след това на етапи може да стане може и да не стане.смс-и пристигаха в началото почти веднага,а след 2 часа със закъснение до 2 часа.вива им работи мрежата еми ок и на глобул през 2002-ра,когато и те имаха толкова клиенти и тяхната мрежа работеше до толкова на нова година.хайде малко положително настроение и да не се ядосваме на глупости. важно е как работи оператора в останалите 364 дни от годината.дали работи на нова година зависи от много неща-брой на абонати,брой на абонати на мястото където сме,капацитета на мястото където сме.не можеш да съдиш за целия оператор само защото при теб оператор Б се е представил по-зле от оператор А.на друго място в станата бъди сигурен че се е случило и обратното.оператор А да е бил по-зле от оператор Б



Тема Re: Мрежата на Вивател в Новогодишната нощнови [re: Stiga_ve4e]  
Авторaneta (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 13:11



а тая с най доброто я бях забравила. ти все пак какво осчакваш от тях!? то най-доброто не е дошло!



Тема Re: Мрежата на Вивател в Новогодишната нощнови [re: pegasO7]  
Автор DTMF (ентусиаст)
Публикувано01.01.07 15:04



нямам оплаквания, то човек като пийне и почва да звъни наред





Тема Re: Мрежата на Вивател в Новогодишната нощнови [re: DTMF]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 16:34



Безпроблемно се свързах с целия ми телефонен указател,на който 45% от номерата са Вивателки,демек яко тънкана!!!

Еднакво безпроблемно си звънях и от таксата и от "Златничките смс-и и минутки безкрай"-не че има някакво значение де,но!Та така идеално прекарана Нова Година с идеални мобилни комуникации,абе номер едно сме




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.