Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 22.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бонуси безкрай за стари карти?  
Авторвивaлaвитa (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 09:01



Важи ли "Бонуси безкрай" за карти закупени преди началото на промоцията, но активирани през периода на промоцията - активирах такава с включени 20 лв. време за разговори?



Тема Re: Бонуси безкрай за стари карти?нови [re: вивaлaвитa]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 09:49



ne,samo paketi ot 7.99/ogledala/s 10lv.v kartata....na mai ve4e niama vsi4ko e izkupeno





Тема Re: Бонуси безкрай за стари карти?нови [re: вивaлaвитa]  
Автор DTMF (ентусиаст)
Публикувано24.12.06 14:08



*103# зелена слушалка



Тема Re: Бонуси безкрай за стари карти?нови [re: man]  
Автор DTMF (ентусиаст)
Публикувано24.12.06 14:14



Остава и да не са свършили

Не е за вярване че липсва минималното таксуване , от 500 минути могат да се направят реални до около 2000 разговора



Тема Re: Бонуси безкрай за стари карти?нови [re: DTMF]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 14:28



Ima no malko i ve4e sa s 08776xxxxxx koeto ozna4ava okolo 700 000 pre paid abonata i predpolagam 300 000 postpaid

a tezi karti sled 31.12 6te vurviat na 4erno ot 100 do 200 lv.



Тема Re: Бонуси безкрай за стари карти?нови [re: DTMF]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 14:32



Mislia 4e ve4e biah kazal 4e bonusi bezkrai bie vsi4ki biznes abonamenti na mtel i globul

mnogo hora ve4e sa 2-ri tel.s bonusi bezkrai i kato razbraha za kvo stava na vupros se 4udiat na koi da podariat mtelskata si karta ili vizantiiskata



Тема Re: Бонуси безкрай за стари карти?нови [re: man]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 02:17



Днес казах същото на брат ми

сигурен съм.че ще стане и тая работа,аз имам такава карта и в момента се разкъсвам от мохабет,в нея сам заредил само вивателски номера,които наброяват около 45 мои познати,а това знаете ли какво означава=означава,че имате още 6 дена да смените оператора,ако и вече не сте го направили или пък го криете,за да може да говорите простотийки по адрес на Вива тел!!!Ваш проблем!!!

6 дена!!!Вазползвайте се!!!



Тема няма идеални нещанови [re: nqkoi]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано25.12.06 12:41



- аз подарих бонусите без край на любимата си тъща... и сега 500 минути... мохабет... брррр



Добре, че съм и заредил и други роднински вивателски номера в телефонния указател, та съм сравнително спокоен



Тема Много летите из облаците, май!нови [re: вивaлaвитa]  
АвторXaй (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 23:01



Не сте реални в оценките си!
Къде ги събрахте толкова абонати все на вивател, че да си говорите с тях безплатно?
От всички познати и приятели, които имам - едва десетина са на вивател, да не говорим. Освен това, как я мислите тая да си сменяме номерата всеки десет дни, за да хванем някоя промоция? Това са несериозни неща.

Ако служителите на Вивател могат да го правят, то за гражданите това са немислими неща.

Кога ще доживеем момента, в който ще имаме един номер и сносни тарифи?
Разбирам промоция, но да е обърната към другите оператори, а не всеки оператор промотира в мрежата си! Това не са промоции!



Тема Re: Много летите из облаците, май!нови [re: Xaй]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 12:59



Как искаш промоции в другите мрежи при интерконект от порядъка на 30 стотинки на минута (толкова ли е сега, не съм следял отдавна?) Като паднат цените до порядъка на Австрия, тогава може да очакваш сностни цени и в другите мрежи, пък защо не и някой ден една фиксирана месечна сума за неограничени разговори във всички мрежи (което го има в Австрия и някои други европейски страни вече). На този етап всяка тарифа под 40 ст. на минута в мрежата на конкурентите си е опасна игра за този, който го предлага.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.