Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 16.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Интерес към картите на Вивателнови  
Автор C_H (непознат )
Публикувано16.12.06 17:31



С риск някой да каже че правя реклама ще взема да отворя една нова тема.
Днес във Варна в един от центровете на БТК имаше опашка. Като опашките за маслини и банани през соц. време. Но защо я оприличавам ли, ами защото стоката беше различна, същитете бяха нервните продавачки, пенсионери редом с младежи, нервни потърквания на ръце и др. Опашката беше за предплатени карти. Нямам думи. Всички оператори ще се убият да ги продават, разбирайте ме пробутват а Вивател не смогвала да ги прави. Според слуховете днес - броят на картите вече надвишил 50,000 и ги минавал вече в пъти.

Браво на Вивател. 4ст/мин към всички в мрежата им и то без някакви трикове като договори, нощно-неделни разговори и други подобни. Та така - някой ще натрупа абонати и то реални. Пък други с фикнитивни такива с карти стоящи по портомонета и шкафове или дори подпиращи задния капак на телефона.



Тема Re: Интерес към картите на Вивателнови [re: C_H]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано16.12.06 18:19



Факта си е факт, реалните абонати ще растат, но пък откъде го сметна това 4 ст./мин.???в мрежата на Вивател? С "Бонуси безкрай" - РЕАЛНО е 0 лв./мин. в мрежата на Вивател, а заредената сума от ваучера се използва изцяло за разговори към други мрежи, и най-големия и уникален + е, че говориш примерно 5 сек. в мрежата на Вивател и ти отчитат разговор 5 сек.тоест такта е 1/1. А не като на обикновен абонамент 30/1 и още по зле при МТел и Глобул 60/1

Редактирано от pegasO7 на 16.12.06 18:22.



Тема Re: Интерес към картите на Вивателнови [re: pegasO7]  
АвторLOOPy (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 19:54



Мда,и аз днес минах през бизнесцентъра на Вивател.Преди мен доста хора минаха и си взеха картите.Е,чак опашка не се образува,но постоянно влизаха и излизаха хора.Но повечето които взеха такива карти бяха с талончета от "Труд",а мен понеже ме домързя да ходя да търся вестници, си купих картата.
Мисля да взема още 4-5 и да ги подаря на семейството си.Офертата наистина е много добра,като се има предвид че и няколко приятелчета вече минаха на Вивател.



Тема Re: Интерес към картите на Вивателнови [re: C_H]  
Автор bezdelnica (непозната)
Публикувано16.12.06 22:45



В отговор на:

Браво на Вивател. 4ст/мин към всички в мрежата им и то без някакви трикове като договори, нощно-неделни разговори и други подобни.



4 ст. ли? А защо мой приятел днес се обади пред мен на Вивателски номер и от 10 лв., ваучъра му стана 9.67 лв.?



Тема Re: Интерес към картите на Вивателнови [re: bezdelnica]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано16.12.06 23:26



Защото или не е ползвал карта с тарифа "Бонуси безкрай" или ако е ползвал такава не е заредил 20 лв ваучер с които получава 500 безплатни минути. Тоест 20-те лв. ги ползваш за разговори към другите мрежи а 500-те минути ти излизат точно 0 ст. на минута. Тази промоция е за карти активирани от 20.11. до 31.12 2006 г.



Тема Re: Интерес към картите на Вивателнови [re: bezdelnica]  
Автор DTMF (член)
Публикувано17.12.06 00:38



Нещо се е объркал твоя приятел

проверява се лесно с *104#

И трябва да види нещо такова , което много ме зарадва днес като заредих 20 лв




Тема Re: Интерес към картите на Вивателнови [re: pegasO7]  
Автор bezdelnica (непозната)
Публикувано17.12.06 00:46



Ами той я активира днес, но не знам, на какъв план е. Вътре има 10 лв. Не знам, на какъв план се продава картата, ама му гепи 33 ст. за 1 мин. разговор.



Тема Re: Интерес към картите на Вивателнови [re: bezdelnica]  
Автор DTMF (член)
Публикувано17.12.06 01:10



Не е заредил ваучер от 20 лв, казаха го по горе.

С трици маймуни е искал....)))



Тема Re: Интерес към картите на Вивателнови [re: DTMF]  
Автор bezdelnica (непозната)
Публикувано17.12.06 01:20



А сега... трици, маймуни... Значи човека си купува карта и веднага трябва да я зареди с 20 лв., за да говори на нормални цени, така ли?
Само на примоция ли дават такива цени... фу, тогава не разбирам, колко е минута разговор на ВиваТел към ВиваТел?! Значи, ако заредиш 20 лв., ти дават по-тънка тарифа, ако купиш карта с 10 лв. в нея, ще ти ги вземат бързо-бързо, отново, за да си купиш ваучъра от 20 лв. В такъв случай, кое му е изгодното на това, да притежаваш такава карта? Не се ли дават такива "неземни облаги" просто на абонатите на ВиваТел...



Тема Re: Интерес към картите на Вивателнови [re: bezdelnica]  
Автор DTMF (член)
Публикувано17.12.06 01:40



Е то на всички не може да се угоди

значи купуваш 5 вестника за 3,50 и чакаш за 500 безплатни минути . Лошо няма

Човека си е говорил на съвсем нормални цени, към 40 и нещо стотинки беше май за минута




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.