Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 02.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос за гласовата поща...???нови  
Авторnew_user (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 16:47



Здравейте!
Абонат съм на абонаментен план, изключил съм си гласовата поща. Когато ме търсят,а аз прекъсна повикването без да съм отговорил отсреща чуват - "Избрания номер на гласовата поще е невалиден". Има ли начин, когато прекъсна просто да дава заето е не това малко подвеждащо съобщение?



Тема Re: Въпрос за гласовата поща...???нови [re: new_user]  
Автор little_android (androida)
Публикувано12.12.06 17:16



вариант има, но точно това което искаш не е възможно. Мисля, че е необходимо да направиш безусловно премахване на пренасочването, за да ти се махн това съобщение - става с "##002#зелена слушалка". Тогава ще се появят обаче смс-ите, които не могат да се махнат. Освен ако в пренасочването за "if busy" не дадеш някакъв несъществуващ номер. Тогава отсрещния ще чува "В момента разговорът не може да бъде осъществен". Което е малко по-добре.



Тема Re: Въпрос за гласовата поща...???нови [re: little_android]  
Авторnew_user (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 17:32



---за да ти се махн това съобщение - става с "##002#зелена слушалка"----

Пробвах това и съобщението се промени на - "Вивател ще предаде за обаждането ви", което е малко по-добре от предишното съобщение. Thanks little_android!!!



Тема Re: Въпрос за гласовата поща...???нови [re: new_user]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано12.12.06 21:22



И то е хубаво,че предава все пак.При другите оператори ако ти падне батерията не можеш да разбереш кой те е търсил.Доста кофти е ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: Въпрос за гласовата поща...???нови [re: new_user]  
Автор DTMF (член)
Публикувано13.12.06 00:35



не случайно следва и съобщение да си махнеш пренасочванията





Тема Re: Въпрос за гласовата поща...???нови [re: Nistel]  
Авторnew_user (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 09:41



Инфото което го дава на мен е супер и е О.К., но не ме кефи много това което чува юзера отсреща. В момента като прекъсна повикване - отсреща първо дава свободно и като прекъсна чва - "Вивател ще предаде за вашето обаждане", но.... ако не си запознат с case-а нормално е да си помислиш че връзката се е разпаднала или има проблеми със свързването. Според мен би трябвало да дава сигнал заето или като е съобщение - "Абоната в мномента не може да отговори" или нещо подобно...



Тема Re: Въпрос за гласовата поща...???нови [re: Nistel]  
Автор little_android (androida)
Публикувано13.12.06 09:56



При другите оператори ако ти падне батерията не можеш да разбереш кой те е търсил.
При глобул си я има тази услуга "Кой ме търси"

- не си прав за това.
При мтел също я "има" - но със активна гл. поща



Тема Re: Въпрос за гласовата поща...???нови [re: new_user]  
Автор little_android (androida)
Публикувано13.12.06 09:59



мисля, че ти казах след това действие което направи досега сложи някакъв несъщестуващ номер в пренасочванията за "if busy" и тогава ще си още по-щастлив. Защото специално мен ме дразнят много тези смс-и.



Тема Re: Въпрос за гласовата поща...???нови [re: little_android]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано13.12.06 13:02



Да така е,но така или иначе всички първото нещо което правят когато си вземат нова карта е да изключат гласовата поща.Оттам нататък тази услуга се деактивира и при МТел и при Глобул мисля ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: Въпрос за гласовата поща...???нови [re: little_android]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано13.12.06 13:04



Аз съм си спрял пренасочванията и СМС-ите и като затварям на някой той чува "Избраният номер е зает, моля опитайте по-късно". Ако както казваш ти сложа пренасочване към несъществуващ номер няма ли да набутам така търсещия ме?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.