Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 03.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема otnosno Vivatel ISCнови  
Авторazz (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 20:05



Здравейте закупих си вивател ISIC карта ,която е предплатена и с нея всички студенти притежатели на нея говорят помеду си за 6ст. с ДДС . Интересува ме това дали важат бонусите 20лв валчер + 500мин безплатни и за тези карти , тъй като те също са предплатени ?



Тема Re: otnosno Vivatel ISCнови [re: azz]  
АвторПpoблeмeн (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 20:38



На мен ми отговориха, че не важат, понеже е друга промоция.

Не съм получавал и 12-левов бонус, както е обявено за всички активирали предплатени карти досега.

Като се направи разбивка не е чак толкова изгодно...



Тема Re: otnosno Vivatel ISCнови [re: Пpoблeмeн]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано11.12.06 23:31



vivatel награждава с бонус от 12 лева време за разговори всички клиенти на предплатената си услуга, които избраха мобилния оператор в периода от старта му на 5 ноември 2005 г. до 6 януари 2006 г.

-=MaHLaN=-


Тема Re: otnosno Vivatel ISC [re: Nistel]  
АвторПpoблeмeн (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 18:49



И как става награждането? Аз имам въпросната Vivatel ISCI карта, но не съм получил нищо...



Тема Re: otnosno Vivatel ISCнови [re: Пpoблeмeн]  
Авторonzi (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 19:46



Ти къде учиш? В помощен университет ли? Ясно е написано ДО КОГА ТРЯБВА ДА Е АКТИВИРАНА КАРТАТА. ISIC картите ги пуснаха доста по-късно.



Тема Re: otnosno Vivatel ISCнови [re: onzi]  
Авторazz (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 22:04



@onzi питам за съвсем друго нещо Вивател казаха ,че активиралите стартов пакет с предплатената услуга на вивател , ще получават по 500мин безплатно при зареждане са 20лв. ваучер. Аз си активирах картата на скоро така,че би трябвало и аз да получавам бонус при зареждане на ваучер , но уви оператора ми каза не за ISIC няма е то каква ми е ползата от смотания vivatel ISIC като по същото време излезе и промоциата с бонусите която в сравнение с vivatel ISIC е доста по-добра. Набутаха студентите и толкова



Тема Re: otnosno Vivatel ISCнови [re: azz]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано14.12.06 13:11



Е с какво са ги набутали! Това са предплатени карти - като не те кефи не я ползваш просто





Тема Re: otnosno Vivatel ISCнови [re: labarum]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 13:30



Малката разлика е, че промцията с 500 мин. свършва на 31.12, а ISIC си остава тряйна тарифа.



Тема И къде го видя това?нови [re: Vivata]  
Автор toia_be (читател)
Публикувано14.12.06 14:24



стига заблуждава хората:
"Бонусите ще се получават с всяко ново зареждане на ваучер, през целия период на активност на предплатената карта. Всички клиенти, които активират своя предплатен пакет до 31 декември ще получават бонусите при всяко следващо зареждане на своята карта, без ограничения."
Т.е. само картата трябва да е активирана до нова година. Други условия няма!



>>е няма сигнатура.

Редактирано от toia_be на 14.12.06 14:25.



Тема Re: И къде го видя това?нови [re: toia_be]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано14.12.06 16:22



Тънкият момент е, че не пише какви точно бонуси ще са след Нова година. Явно пак ще има, но бас държа, че няма да са толкова големи иначе ще ощетят абонатите си на договор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.