Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема дата на засичане на фактуранови  
Авторtss (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 21:47



Кои са датите в месеца от които започва да тече новия отчетен период за абонаментните планове?



Тема Re: дата на засичане на фактуранови [re: tss]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано08.12.06 22:14



1-во число на месеца.





Тема Re: дата на засичане на фактуранови [re: tss]  
Авторtss (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 22:53



Не е само на първо число, защото 1 -ви декември мина отдавна, а сметката ми не е занулена още. Договора сключих на 6.11. и първия отчетния период за ноември ми беше 06.11 - 07.11. (1 ден), от тогава още не е нулирана сметката... Кога ще стане това и кога ще получа новите си 500 мин., че съм с нула включени минути вече?



Тема Re: дата на засичане на фактура [re: tss]  
Автор Desho (The one)
Публикувано09.12.06 08:47



1-во , 8-мо , 16-то и 24-то число са датите на засичане !!!!

Аз съм Вашият среднощен кошмар!!!
Аз съм ЧЕРНОКРИЛИЯТ ПАТОК !!!


Тема Re: дата на засичане на фактуранови [re: Desho]  
АвторbTk (Нерегистриран)
Публикувано09.12.06 10:09



1,7,14,21



Тема Re: дата на засичане на фактуранови [re: bTk]  
Авторtss (Нерегистриран)
Публикувано09.12.06 11:00



Защо тогава след като трябва да ме засечат на 7 -ми като миналия месец, все още казва, че текущата сметка е едиколко си лева т.е. от миналия период, а не например 0 лв. защото от 7-ми декември до сега имам разговори само към Вивател от вкл. минути?



Тема Re: дата на засичане на фактуранови [re: tss]  
Автор svilata (реалист)
Публикувано09.12.06 14:23



Звъниш на 123 - връзка с оператор и там най-точно ще ти кажат на коя дата ти засичат сметката. Моята я засичат на 21/22 число.





Тема Re: дата на засичане на фактуранови [re: svilata]  
АвторЛyдko (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 07:16



Значи на 1-во число в 00:00 часа сутрунта (което си е 31-во 24:00)
8 в нула часа
15 в нула часа
22 в нула часа...

А защо на 9-ти се е чувала още старата сметка, ако се засичаш на 8-ми?! --- защото докато системата им пресметне разговорите за миналия месец минава 1 ден през който разговорите се събират (минал месец+1-ви ден от нов месец) без ДДС и такса, т.е. текущите... и после когато системата е готова ги разделя на излязла фактура (разговорите до 00:00 сутрин на осми + ДДС + такса и става фактура) и "нова" текуща смета за новия месец(разговори от 00:01 на осми)... :) аре




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.