Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 19.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема А нещо за бизнес абонаментите?нови  
АвторChogo (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 10:23



Или Вива ги разглежда само като дойни крави - рекордьорки?



Тема Re: А нещо за бизнес абонаментите? [re: Chogo]  
Авторax (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 14:52



абе при тези хубави цени, които ви дават и мтел и глобул, кой ви е бил да сте бизнес абонати на вива?
пък и не дай си боже да пътуваш насам натам по работа, отиде ти бизнеса на кино с това покритие...
или ти така си питаш само, колкото да недоволстваш за нещо, което не те касае.
пфу, че прости хора!



Тема Не бе пичнови [re: Chogo]  
Автор mimosh ()
Публикувано08.12.06 17:23



Не са прости хората - просто са си направили сметката къде им излиза по-евтино.
Относно обхвата - налага ми се да пътувам Бургас - Асеновград, Бургас - Търново, Бургас - Варна - нямам забележки по обхвата чак такива големи - да губи се на места. Ама пък да ти кажа до Варна има дари повече и от Мтел.
А относно това за промоциите ами дразним се щото разбираш ли на предплатените и частните абонати постоянно се правят промоции пък за бизнеса няма!!!

Ама и да питам колко промоции има на М-тел и Глобул за бизнес абонати, че да се връзваме на тях?

Прекомерната употреба на LINUX води до пристрастяване!


Тема Re: Не бе пичнови [re: mimosh]  
АвторChogo (Нерегистриран)
Публикувано09.12.06 10:21



Така е, правилно го каза. И аз накъдето и да мръдна от Пловдив, покритие има, не е до покритието.
Преди около половин година се терзаех във форума, че ми искат пари за роуминг... да си искат - няма да ги кредитирам, има си банки за това! Наскоро не съм се пробвал да си го активирам, пък може да са ми вдигнали кредитния рейтинг и да ме "изненадат" за Коледа.
Един ден след извънредния почивен ден на 2-ри Януари заради "фойерверките" ми изтича 1-годишният договор, пък ще видим дотогава...



Тема Re: Не бе пичнови [re: mimosh]  
Авторax (Нерегистриран)
Публикувано09.12.06 12:10



преди година, когато в нашия офис тругна идеята да си направим група, аз бях този, който проучваше ценовите условия на различните оператори. дори шефката много искаше да сме на вива за да можела да си вземе същия номер като личния си в друга мрежа, нали дават безплатно номер по избор. та тогава бяхме се навили да сме при тях, пуснахме си заявка и след 2 седмици чакане се сети някой да реагира и да ни каже, че понеже фирмата ни има стари задължения към мобиком, няма да ни направят група без да внесем хилядарка гаранция, но това не беше непреодолимо. междувременно разглеждайки оферта на глобул се оказа, че при нашето голямо потребление си е супер изгодно да се включим в глобул. така и направихме. тази година при преподписване ни дадоха още по-добри цени...
а вие си чакайте примоции за бизнес абонати! напоследък е модно на всичко да му чакаш промоцията! дай да не говорим тогава, щото не е на промоция, или да не ядем, пак по същата причина...



Тема Re: А нещо за бизнес абонаментите?нови [re: ax]  
Автор C_H (непознат )
Публикувано09.12.06 12:56



Условиата на Вивател са най-добрите. Групата започва от 1 карта. Добавянето на втора автоматично дава безплатни разговори между двете, както и за всяка следваща. Процедурата е по-скоро формална от колкото на Мтел. Няма по-добри условия. Поне като сравня какво беше с Мтел и Глобул



Тема Re: Не бе пичнови [re: ax]  
АвторbTk (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 07:41



Ако успееш да ме убедуш в по-ниските и изгодни цени на ГлоБул ще ти пратя подарък за нова година.



Тема Re: Не бе пичнови [re: bTk]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 08:26



Samoto zadavane na tozi vapros pokazva, 4e si dale4 ot ne6tata i samo se namira6 na laf



Тема Re: Не бе пичнови [re: bTk]  
Авторjuju (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 14:59



кога и къде да го обсъдим?
подаръка по избор ли е?



Тема Re: А нещо за бизнес абонаментите?нови [re: C_H]  
АвторChogo (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 00:14



Какво си мрънкаш бе човек? - каква група от 1 карта? бизнес групата е с мин. 3 карти...
Да, мтел и Глобул имат по-лоши условия, ама въпроса е дали при Вива бизнес условията не са по-лоши от тези на частните абонати...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.