Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 20.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Коледен бонус от 12 лвнови  
Автор dimodi (bike rider)
Публикувано07.12.06 10:05



Току-що получих SMS, че ми подаряват 12 лв като коледен бонус. Мога да ги използвам до 6 януари

(ползвам стандартната предплатена услуга от стартирането на оператора)



Тема Re: Коледен бонус от 12 лвнови [re: dimodi]  
Автор mobifan (непознат )
Публикувано07.12.06 11:14



супер!и аз получих!12 лв!



Тема Re: Коледен бонус от 12 лвнови [re: mobifan]  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 11:54



И аз. Сигурно е в отговор на обвиненията, че не правят нищо за старите си клиенти. Еми няма лошо.



Тема Re: Коледен бонус от 12 лвнови [re: dimodi]  
Авторvivatel (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 12:06



vivatel награждава с бонус от 12 лева време за разговори всички клиенти на предплатената си услуга, които избраха мобилния оператор в периода от старта му на 5 ноември 2005 г. до 6 януари 2006 г.

Днес предплатените карти ще бъдат автоматично заредени с бонуса, който може да бъде използван, до 6 януари 2007 г., за всички услуги на най-младия български оператор: национални и международни разговори, SMS-и, MMS-и, пренос на данни, роуминг. Бонусът ще се разходва в съответствие с тарифите за предплатената услуга, избрана от клиента. Както и при останалите тарифи на vivatel, първоначалното минимално таксуване на разговорите от само 30 секунди.

„С това предложение искаме да кажем „Сърдечно благодаря” на клиентите ни, които са най-дълго с нас, които ни повярваха от самото начало и ползват услугите на vivatel от самия старт”, каза изпълнителният директор на vivatel Ричард Шиърър. „Уверени сме, че те ще оценят отношението ни към тях, основано на стремежа да им предлагаме все повече и повече стойност. Радваме се, че по този начин им даваме и още една възможност да прекарат по-приятно коледните и новогодишни празници, като използват безплатното време за разговори с любимите си хора”, допълни Ричард Шиърър



Тема Re: Коледен бонус от 12 лвнови [re: vivatel]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 12:20



И ние им благодарим!
Имайте предвид, че 12 лв. въобще не са малък бонус, особено за предплатена карта.



Тема Re: Коледен бонус от 12 лвнови [re: vivatel]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 12:39



a tezi na abonament otnovo precakani!!! kakva e tazi tendenciq v Bg operatorite samo da se interesuvat ot predplateni karti!!!!



Тема Re: Коледен бонус от 12 лвнови [re: misho]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 13:07



А каква е тази тенденция българите да са недоволни от всичко?!



Тема Re: Коледен бонус от 12 лвнови [re: joro]  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 13:09







Тема Re: Коледен бонус от 12 лвнови [re: joro]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 14:58



това говори, че не са получили заслуженото. Вие как мислите. Значи имам припейд и съм я купил за 10лв и само толкова. И вие ми благодарите с 12лв. А друг, който ви е плащал най-малкото 7x6лв не е получил нищо в замяна. Има ли справедливост!?Или ще кажете за промоцията с 50% отстъпка от мес.такса!! Да, но с още един абонамент. Моля няма нужда от сляпо обяснение и защита.



Тема Re: Коледен бонус от 12 лвнови [re: misho]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано07.12.06 15:13



Ами мен ме определиха като "Лоялен клиент" и ми предложиха втора карта на "Заедно" с такса от 7,50 лв. Това си е отстъпка от 7,50 лв. х 12 месеца = 90 лв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.