Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:18 17.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Проверка на минутинови  
Автор Galinncho (ТъпоКопеле)
Публикувано29.11.06 01:00



Здравейте , как да си проверявам колко минути от месечния пакет съм изговорил или ми остават , ползвам Вивател Тогедер тарифа , и никъде в сайта им не видях на колко се таксува разговора с вивател след изчерпване на месечния пакет минути , благодаря ви предварително.

Невъзможно глупав , може би е от цвета на косата !!:))


Тема Re: Проверка на минутинови [re: Galinncho]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 12:08



Пише си, как да не пише? 38 стотинки ти е минутата с Вивател конкретно.



Тема Re: Проверка на минутинови [re: Galinncho]  
Авторвeнци (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 00:21



май не може имам колеги със служебни карти и те не могат да проверят
минутите си

(СМЕНИ СИ ОПЕРАТОРА)



Тема Re: Проверка на минутинови [re: вeнци]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 03:43



Вивател вече въведоха възможността за проверка на неизразходените минути/СМС-и в автоматичното гласово меню (2->2)



Тема Re: Проверка на минутинови [re: Bio]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано01.12.06 12:15



Сигурен ли си.При мен няма все още.Свързва ме директно с оператор на 2-2

-=MaHLaN=-


Тема Re: Проверка на минутинови [re: вeнци]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано01.12.06 14:17



СМЕНИ СИ ОПЕРАТОРА
Другите оператори също не предлагат такава услуга, така че и това не е решение.



Тема Re: Проверка на минутинови [re: Nistel]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 14:49



Ами то явно е тестово, защото вчера имаше тази услуга, а сега отново е върнато старото меню.



Тема Re: Проверка на минутинови [re: Bio]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано02.12.06 16:29



Сега говорих с оператор каза ми,че сега правили тестове и още не е активно иначе вече могат да казват колко е изхабения трафик до момента



-=MaHLaN=-

Тема Re: Проверка на минутинови [re: Nistel]  
Автор little_android (androida)
Публикувано04.12.06 09:45



ами и това не е вярно....Аз имах също разговор с оператор по този въпрос...
И да разкажа за моето "приключение": казвам на оператор, че искам да проверя колко минути съм говорил. Казвам си номера, името и тя ненадейно изтърсва, че имам 8 часа 29 мин и еди-колко си секунди разговори. Аз съответно й казвам, че това е невъзможно тъй като телефона го имам една година и досега ми показва, че по него е говорено около 10часа. Тя пак направи някаква справка и тогава че от 1ви Ноември имам 2часа и нещо разговори. Това вече е малко по-възможно(но пак е далеч от истината). След това я попитах, а от 15 Ноември колко са ми разговорите(тогава е засечния ден) и тя изтърси нещо от рода на 1час 8 мин и няколко секунди. След това аз казвам: "обаче в това се включвата и разговорите към безплатните номера, нали?" И тя ми казва - Да. И аз и казвам, че това не ме интересува - ако исках тази справка веднага щях да я направя чрез таймера на телефона. И тя ми казва, че друга информация не може да ми даде.
Е кажете сега, ако това е пълноценна проверка на изразходваните минути - здраве да е!!!!
А и още нещо този обем от разговори, който операторката ми каза (включая и безплатните разговори) се различаваше с около 10 мин от това, което е отчел таймера на гсм-а ми. И сега кажете - на кого да се вярва

????

Редактирано от little_android на 04.12.06 09:48.



Тема Re: Проверка на минутинови [re: little_android]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано05.12.06 00:19



Таймера на телефона взема ли впредвид първоначалното таксуване - 30 секунди?

Пример:
Имаш 10 разговора по 15 секунди, телефона ти отчита 2 минути и 30 секунди, а системата - 5 минути.

Колкото на първия ти въпрос - питал си я нещо конкретно: "искам да проверя колко минути съм говорил". Каквото си питал - такова са ти отговорили. Аз питах колко още безплатни минути имам неизразходени. Отговора на операторката беше съвсем различен от този, който са ти дали на теб.

...

"Един монах се преместил в друг манастир, и още от първия ден му направило впечатление, че всички монаси пушат по време на молитва. Тича веднага след молитвата при игумена, и пита:
- Отче, защо всички монаси пушеха по време на молитва? В другия манастир ми казваха, че не може да пушим докато се молим.
- Синко, не сте питали правилно. Ние питахме дали можем да се молим докато пушим, и ни казаха, че може..."

Щирлиц




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.