Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Принципи  
АвторЦoнka (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 16:50



Жонглирам с 3 карти от т.нар. карти за служители (от старите с по 3 лв. месечен абонамент). Хронологично се случва следното: на 16-то число този месец получавам SMS, че крайният срок за плащане е 15-ти.... (променен очевидно, но не съм хвърляла боб тия дни за да се досетя). До днес, 28-и няма и следа от честитка с фактурата. Но пък цял ден не спряха от 123 да звънят. Говорим за смешна сума, но мисля е редно при подобни промени да уведомяват клиентите по цивилизован начин. Вярно, че всички говорят (макар и от блаконите си), но някой и четат, пък тогава плащат



Тема Re: Принципинови [re: Цoнka]  
Автор little_android (androida)
Публикувано28.11.06 16:55



заставам зад теб - има една малка подробност обаче: неполучаването на фактура не води автоматично до неплащането й. И аз съм така - обикновено първо гледам фактурата "да видя с колко са ме метнали" и после плащам. До сега не съм имал проблем с получаването на фактурите за каквото и да било:))



Тема Re: Принципинови [re: little_android]  
АвторЦoнka (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 17:04



Естествено, но не знам дали ви направи впечетление, но този месец ги нямаше подсещащите смс-и които обичайно получавам през ден след засичане на фактурата. Бяха заменени с рекламки за Брайън Адамс:)



Тема Re: Принципинови [re: Цoнka]  
Автор little_android (androida)
Публикувано28.11.06 17:07



ами аз ги получих тези смс-и включително и за брайън адамс



Тема Re: Принципинови [re: Цoнka]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано28.11.06 23:26



Ами то някой може да ти я взел от пощенската кутия - това означава ли,че няма да си платиш.Може да поискаш нова фактура - ще ти я пратят пак по пощата дори мисля е безплатно (веднъж бях загубил моята и си поръчах).Крайния срок за плащане мисля винаги си е бил 15-ти.На всички абонаментни планове на 1-во число за занулява сметката и излиза фактура.

Всъщност ти работиш ли във Вивател или БТК,че ползваш СИМ карти за служители при такива преференциални условия?

-=MaHLaN=-


Тема Re: Принципинови [re: Nistel]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано29.11.06 08:55



Че има ли условие да работи там?





Тема Re: Принципинови [re: Nistel]  
Автор little_android (androida)
Публикувано29.11.06 10:03



Крайния срок за плащане мисля винаги си е бил 15-ти.На всички абонаментни планове на 1-во число за занулява сметката и излиза фактура

От 2-3 месеца това не е вярно - вече има още 3 дати на зануляване на фактурите: 8, 15, 22



Тема Re: Принципинови [re: little_android]  
АвторЦoнka (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 10:49



За БТК груп крайният срок до миналият месец беше 25-ти. Рецитаторка от 123 потвърди. Освен това разпечатките се пращат на два отделни адреса. Говоря за моите като титуляр. Други мои познати също не са получили все още. Та въпросната рецитаторка веднага обвини "куриерите", защото от вивател пращали фактурите още на първо число. Пълен смях:) Като се има предвид, че на лъжата краката са къси, сигурно са заприличали на бидони от колцентъра





Тема Re: Принципинови [re: Цoнka]  
Автор little_android (androida)
Публикувано29.11.06 11:29



защото от вивател пращали фактурите още на първо число

Според мои наблюдения в алтернативни оператори фактурите излизат 3-5 дни след датата на зануляването им. Така че няма как фактурите да се пращат на 1во число.



Тема Re: Принципинови [re: Cтepн™]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано29.11.06 21:19



При предявяване на сериозни претенции мисля,че има.Все едно за пиратски WINDOWS да се обаждаш на чичко Бил да ти помага като го скапеш



-=MaHLaN=-


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.