Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 20.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Коледна промоция за предплатени картинови [re: man]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 12:10



"Бонусите ще се получават с всяко ново зареждане на ваучер, през целия период на активност на предплатената карта."

Аз го разбирам че и след нова година да презаредиш пак ще ти дадат безплатните минути, не е ли така?



Тема Re: Daaa eto veche i na saita im kakvo izleze !нови [re: VANDAL]  
Автор toia_be (читател)
Публикувано22.11.06 12:57



Така е.
Само дето хората не си правят толкова тънки сметки.
В повечето случай си казват: -Я, и това има 500 минути, но няма месечна такса, а парите си ги изговаряш. Плюс това не са ограничени за месеца.
Т.е. абонатите на Заедно ще ги е яд според мен.

>>е няма сигнатура.


Тема Re: Daaa eto veche i na saita im kakvo izleze !нови [re: toia_be]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 15:08



Za men tova e nai unikalnata oferta puskana nqkoga na pazara v BG i nai vaznoto s *103# 6te razbere6 4e tova si e nova tarifa-Bonusi bezkrai.... krai na prostotiite s mtel i globul za 9,10 i trqbva da kupuva6 nova

*104#-Vie razpolagate s 08:20:00 h bezplatni razgovori.A parite si har4i6 kum drugite mrezi HVURLAITE PRIMITE I B-CONNECT-TE I SI AKTIVIRAITE PAKET OT 7.99 DOKATO NE SA SVUR6ILI PO ESTESTVEN PUT



Тема Re: Daaa eto veche i na saita im kakvo izleze !нови [re: man]  
Автор toia_be (читател)
Публикувано22.11.06 15:15



За съжаление няма да стане точно така, хората ще се въздържат заради мотива, че имат малко познати в тази мрежа. Но ако всички дето са се изкушили си купят, скоро ще открият колко много познати са си купили също. Тогава ще почнат да говорят повече през Вивател и ще им хареса. И ще поискат така да продължават. И може и много хора да се прехвърлят още. Но това си е само утопия.


Аз ще си купя заради 3-4 човека да се чуваме.

>>е няма сигнатура.

Редактирано от toia_be на 22.11.06 15:16.



Тема Re: Daaa eto veche i na saita im kakvo izleze !нови [re: toia_be]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 17:10



Според мен няма значение че са малко хората, аз като съм на прима и в момента плащам по-скъпо от нормалната педплатена ката на вивател още повече, че и се отчитат първите 30 сек. тъй че направо и аз купувам на най-близките карти и е ясно че вече ВСИЧКИ ЩЕ ГОВОрЯТ





Тема Re: Daaa eto veche i na saita im kakvo izleze !нови [re: toia_be]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано22.11.06 18:22



Мен няма да ме е яд, защото съм си избрал номерче, имам освен 500 мин и 100 СМС-а, международните ми разговори са два пъти по-евтини.



Тема Re: Daaa eto veche i na saita im kakvo izleze !нови [re: toia_be]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано22.11.06 19:15



всичко ок,но това е ташак към всички подписали договор на тогедър!дори е ташак към всички абонаментни програми.почти на 100%.къде замина лоялността към всички и най-вече към старите абонати?защо не го направиха за всички карти активни повече от година да знаем защо сме финансирали вива при старта им?



my next?

Тема Re: Daaa eto veche i na saita im kakvo izleze !нови [re: VANDAL]  
АвторVALCHEV (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 00:48



Napalno te podkrepiqm v izkazvaneto ti, VANDAL !!!





Тема Re: Daaa eto veche i na saita im kakvo izleze !нови [re: VALCHEV]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано23.11.06 08:54



еми така е,мен не ме касае защото не ми се налага да говоря толкова с двата ми познати на вивател,който имат само тяхна карта.другите вече 5-тима имат и карти на мтел/глобул.пак ми е за балъците дето вярваха как вива ще се държи достойно с нас потребителите и ще ни свалят звезди и тн.аз сега ако си бях взел карта на тогедър и ми пуснат това месец или по-малко след като съм си взел картата ще си намеря един свободен ден и тръгвам из софия да ги правя луди във всяко 2бе,мобил свят и център на бтк.мтел и глобул правят подобни простотии,но тях си ги знаем и не ни удиблява.нали вива бяха честните?сега какво стана.купувайте карти че трябва нас да ни купят да си вземем паричките и да се изнесем от Бг.ама аз като разправях преди година никой не вярва и не слуша.....тъпо е дори спрямо потребителите на припейд,които са се мъчили или не с вива цяла година,доверили им са се и сега хиляди минути не на тях,а на новите карти.това бтк-то няма да се оправи който и да го купи.всички ни знаят в България как сме и който и да го вземе няма да ни пусне "гювеч" щом вървят номерата защо да не си изкарват парите тука.добре примерно германия,австрия,италия и тн не вървят цигански ноера,но тука вървят.еми като е така защо да не правят цигански ноемра.който и голям оператор да купи някой от нашите всичко ще е същото както сега....

my next?

Тема Re: Daaa eto veche i na saita im kakvo izleze !нови [re: VANDAL]  
Автор toia_be (читател)
Публикувано23.11.06 09:39



Съгласен съм че тия на Заедно са претаковани...(по горе го написах даже)
Иначе за циганските номера в по-долната тема не си прав. Тук вървят, защото конкуренцията не е толкова остра. Операторите имат силни лобита в КРС и това ги пази от засилване на конкуренцията.

>>е няма сигнатура.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.