Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 20.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бонуси безкрайнови [re: DTMF]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано06.01.07 15:03



Изпускам LOOP-a само заради две годинки - язък тц, тц, тц

, но няма страшно Вивател е тук



Тема Re: Бонуси безкрайнови [re: a]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 15:20



Ti mai i neznae6 4e kato provede6 razgovor ot 30 sekundi s loop kartata izklu4vam 2-ta nomera i loop zonata 4e ti vzemat pari4kite za 1min. toest 0.39st.a s vivatel 6te samo 0.19st.





Тема Re: Бонуси безкрайнови [re: pegasO7]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 15:51



разбира се че всеки си знае най-добре

смешното е че повечето тука на вивател зорлем сменихте сумати карти и на вас и на приятели,семейство и тн за да си го направите така.



Тема Re: Бонуси безкрайнови [re: man]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 15:52



абе вярно е,но по мои наблюдения хората се научиха да говорят повече.като говоря с приятели, дори тези които са на вивател рядко се случва да говорят под минута.



Тема Re: Бонуси безкрайнови [re: pegasO7]  
Автор SaMsUnG_FeN ()
Публикувано06.01.07 16:09



баце писна ми вече от съвпадения,аз правя абсолютно същата история,браво на нас





Тема Re: Бонуси безкрайнови [re: a]  
Автор SaMsUnG_FeN ()
Публикувано06.01.07 16:13



и повярвай ми всички те ми благодарят

(имам предвид семейството ми)виш приятелите ми си минаха от само себе си,техните не им позволяваха да бъдат на такса,но като видяха какво представлява "Тогедър"-всичко живо си строши краката да търчи към 2be за подписването на договори



Тема Re: Бонуси безкрайнови [re: SaMsUnG_FeN]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 17:02



приятелче това ти изказване ми изясни много неща за теб

остави ги тия работи на по-опитните и се занимавай с по-полезни за теб дейности, че ще минат години и ще съжаляваш като мен че си си губил времето на млади години.а това колко хора са си строшили краката за тогедър не ми обяснявай за да не си счупя аз нещо от смях.срещам се всеки ден с много хора и никой няма на тогедър.2/3 от всички 6-тима на вивател са или служители или роднини на такива.никой не се е залетял към вивател просто от любов към тях.както и никой не си губи времето да пише по цял ден във форумите просто от любов към оператора си.нали разбираш ако толкова искате да просвещавате и да помагате на народа занимавайте се с политика не с тъпа пропаганда по форумите.така само дразните сериозните хора,които се тука да обменят опит и да си помагат.пъто е всяко 2-ро мнение да е "бягай към 2бе", "заеби мтел", "хвърляй примата" и тн.всички тука мислят малко или много и виждат кое е добре и кое не е.ако всичко на вива е толкова велико няма да има нужда от пропаганда нали?насочете услилията си към по-полезни и приятни дейности здраве на всички желая



Тема Re: Бонуси безкрайнови [re: a]  
Автор SaMsUnG_FeN ()
Публикувано06.01.07 19:50



къде съм решил да си пропилявам свободното време си е мой проблем,а относно подозренията ти че сигурно съм някой служител или там де те знам какво си мислиш са пълни идиотщини,умрех си на смех докато четох мнението ти за моята личност-поласкан съм и с открито сърце ти казвам разкри ме,край,разконспириран съм от всякъде

и още нещо никой няма да ми казва как да говоря и как да защитавам оператора си,а пък най-малко да дава характеристики за личността ми!Айде до скоро писане пак



Тема Re: Бонуси безкрайнови [re: SaMsUnG_FeN]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 20:57



браво браво.още един път потвърди мнението ми

няма просто какво да ти обяснявам няма да ме разбереш.и да не си помислиш че съм с лоши мисли спрямо теб.а и не съм споменавал че си служител в някой оператор (в случея вивател).разбира се и да е така в това няма нищо лошо.имам познати и приятели във вивател много готини и свестни хора,искарват си хляба не са виновни за лошото на фирмата.



Тема Re: кодовенови [re: petko]  
Автор aver ()
Публикувано06.01.07 22:23



Апаратът е Моторола, от най-старите, cd930. С тези кодове, поне с първия, се държи по същия начин. Но какво значение има апаратът!? След като има връзка и работят някои от услугите, трябва да работят всичките! Защо като зареждаш ваучер и внасяш пари, няма никакви проблеми!?
Има ли някакви справки през жив оператор?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.