Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 20.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: "Бонуси безкрай"нови [re: Boдeндyx]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано03.01.07 19:14



Ама ти наистина ли .. аз си взех 2 карти подарък от в-к Труд на Безкрай - кажи къде им искат 200лв да им подбия цената



-=MaHLaN=-

Тема Re: Коледна промоция за предплатени картинови [re: фaQ]  
Автор selski_tarikat (пристрастен)
Публикувано04.01.07 13:26



някой заредил ли е вече ваучер за 20 лева след 1.01.07 и въпроса който е най-важен е има ли пак 500 мин. ?



Тема Re: Коледна промоция за предплатени картинови [re: selski_tarikat]  
Автор SaMsUnG_FeN ()
Публикувано04.01.07 15:26



и 10 и 20 си зареждам,последното беше вчера

и познай колко минутки и смс-чета ми се натрупаха,майко мила пука се по шевовете картата от смс-чета и минутки:имах остатък от 148 смс-чета,а сега + 500 отново=нямам думи,виш минутките си ги упуквам без проблем.Свършиха ми отдавна и сега пак си имам 500



Тема Re: Коледна промоция за предплатени картинови [re: SaMsUnG_FeN]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 15:41



Как се проверява колко смс са останали? На *103# не каzва ли само минутите ?



Тема Re: Коледна промоция за предплатени картинови [re: Vivata]  
Автор SaMsUnG_FeN ()
Публикувано04.01.07 16:09



*104#-информация за текущи промоции(безплатни минути и смс-и)може и някакви бонус точки!!!



Тема Re: кодовенови [re: SaMsUnG_FeN]  
Автор aver ()
Публикувано05.01.07 09:19



След тези кодове, трябва ли да се набере още нещо? Или номерът се разпознава автоматично? Никога досега не съм ползвал предплатена карта.



Тема Re: кодовенови [re: aver]  
Автор little_android (androida)
Публикувано05.01.07 10:51



след като напишеш въпросните кодове само натискаш зелена слушалка и чакаш



Тема Re: кодовенови [re: little_android]  
Автор aver ()
Публикувано05.01.07 11:16



От вчера се опитвам да се свържа. Първо ми изписва “Моля, изчакай”, след известно време - “Няма достъп до мрежа” и се връща в изходно положение. А мрежа има. Индикаторът за сигнала е запълнен 100% и се свързвам с други телефони без проблеми.
Така е и за трите кода, има ги и на сайта на ВиваТел:
*102# - за да провериш баланса по сметката на предплатената си карта
*103# - за да провериш активната си предплатена тарифа
*104# - за провериш броя на неизползваните промоционални единици (може да са минути, SMS или бонус точки)



Тема Re: кодовенови [re: aver]  
Автор little_android (androida)
Публикувано05.01.07 11:30



има и още 2 кода -
*101#15_цифрен_код - за зареждане на карта
*106# - пак за някакви бонуси (които все още ги няма де)
А ти сигурен ли си, че опитите ги правиш с предплатена карта (защото с карта на договор тези кодове не важат). А иначе ако предположението ме е грешно - може да правят някакви подобрения (нали се очаква съвсем скоро да пуснат проверки за сметките и на картите на договор). Макар,че принципно 2те неща не би трябвало да са обвързани.



Тема Re: кодовенови [re: aver]  
Авторpetko (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 00:49



Апаратът ти случайно да е Nokia ??? Някои модели напоследък не могат да ползват точно тези кратки кодове! Опитай със стандартните ##002# или #330*0000# , за да провериш дали и при тях ще има такъв проблем!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.