Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 26.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Случка с вивател...нови  
Автор little_android (androida)
Публикувано13.11.06 15:29



Тия дни както вече писах реших да се възползвам от freedom30. Всичко хубаво - обаче днес реших да си проверя сметката и се оказва, че имам 65 ст. начислени. Изчислявам аз колко смятам, че съм изговорил и се оказва, че в най-лошия случай трябва да са около 16-17 ст. Обаждам се на CS да питам защо е така и един започна да ми обяснява(без да е погледнал в с-мата), че това е заради това че винаги първия отчетен период е с по-малко стойност (заради това, че не е пълен) и т.н. След настояване от моя страна, че съм наясно с тези пропорционални минути за първият период, човека се задълбочи и по едно време ми казва: "тук-а сте набирали към 2 мтелски номера факсове". Което определено не е така. Това са 2 най-обикновени номера, които имат само канал за данни и аз си тегля едни данни от тези 2 номера, а гсм-а го използвам като модем. И тези 65 ст. били само от разговор с тези 2 номера. Казаха, че ще направят проверка.
Много ми е чудно обаче защо след като рекламират, че в 30лв услуги влизат абсолютно всички услуги без роуминг и услуги с добавена стойност, са изключели този трафик на данни от въпросните услуги????

Редактирано от little_android на 13.11.06 15:32.



Тема Re: Случка с вивател...нови [re: little_android]  
АвторSashko_DC (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 17:03



Za kakvo kakvo govorish brat, smetkata mi na freedeom 30 toku 6to q proverih i e to4no 140lv, i si go proslu6ah na loudspeaker v centara na BTK sofia dokato pisha tuk, hahahah

put ti, za 65 stinki, hahahahaha (durja da otbeleja 4e sum vnesul 120lv za uveli4avane na krediten limit + vklu4vane na rouming. A m/u drugoto na buro info ima edna mnogo krasiva devoika, koqto e po-kompetentna ot vsi4ki operatorki ot 123 vzeti zaedno, 4e i barabar s mujete. A i ne izglejda ho4 zle. Dnes q pitah za ne6to, to vze 4e mai stana svalka... Abe karai da varvi, ako q sre6tna pak, bih i podaril nerazcufnala rozova roza i bih q tretiral kato kralica dokato ne mi dokaje obratnoto



Тема Re: Случка с вивател... [re: Sashko_DC]  
Автор little_android (androida)
Публикувано13.11.06 17:11



На теб може да ти се вижда смешно. Аз специално не съм умрял за 65 ст. Аз съм за принципа и за коректността. Пише ли че в тези 30 лв се включват всички услуги без роуминг и усл. с добавена стойност - пише!!!!!!!!!
Тогава защо я изключват тази услуга?!



Тема Re: Случка с вивател...нови [re: little_android]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано13.11.06 18:11



Чакай сега, ти колко време си изпращтал дадения (ните) факс (ове). Това се тарифира като стандартно гласово обаждане, ако не се лъжа. При Фридъм не е както при включените минути (докато не ги изговориш сметката ти е 0 лв.), ами при всеки разговор сметката ти расте и когато надвишиш включените 30 лева, всичко над тях ще ти се начисли във фактурата освен 20-те лева такса. Пример: в края на отчетния период си изговорил сумата 36,20 лв, сметката която ще ти дойде ще е 26,20 лв (20 лева такса за следващия месец и 6,20 лева които си надхвърлил над 30-те лева)



Тема Re: Случка с вивател...нови [re: ohluva]  
Автор little_android (androida)
Публикувано14.11.06 09:48



очевадно не си прав - от 9ти ноември насам (оттогава съм абонат) имам около 17 мин разговори. Т.е. по твоята логика, когато аз си проверявам сметката тя трябва да е 6-7 лв. Да ама не. Явно системата на Вивател е малко по-интелегентна и отчита само разговорите и услугите, които са извън тези 30 лв. Що се отнася до тези "факсове" - споменах, че системата на Вивател е регистрирала тези обаждания към канал за данни като пращане на "факс", а не че аз съм пращал факсове. Въпроса тук е защо тези услуги - предаване на данни, пращане на факс (както е регистрирано от с-мата на вивател) - не са включени в пакета от услуги?!След като в страницата им пише - Включено потребление за национални и международни разговори, SMS, MMS, данни


Редактирано от little_android на 14.11.06 09:50.



Тема Re: Случка с вивател...нови [re: little_android]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.11.06 09:59



Еми в едни други планове се рекламираха разговори към фиксирани оператори, но се оказа, че се има предвид само бТК



Тема Re: Случка с вивател...нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано14.11.06 11:28



иначе вива са много честни с хората и не спестяват звездичките (*) и ситният шрифт.

my next?


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.