Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 30.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос за кратък коднови  
Авторtss (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 22:39



Какво става точно след като на вивателска карта с абонаментен план се въведе кода ##002# и зелена слушалка?



Тема Re: Въпрос за кратък коднови [re: tss]  
Автор Чo :)Модератор (търси Дипл. раб)
Публикувано06.11.06 23:38



Махат се всички условни пренасичвания (При липса на обхват/изкючен телефон; след определено време, при заето).
При Вивател: Ако има пусната услугата "уведомяване за пропуснато повикване" се запазва автоматично пренасочването при "липса на обхват/изкючен телефон".




Тема Re: Въпрос за кратък коднови [re: Чo :)]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано07.11.06 08:16



и при "заето" не могат да се махат ръчно.също и ако услугата е изключена ако човек си направи ръчно пренасочвания към номера на услугата не става нищо.

my next?

Тема Re: Въпрос за кратък коднови [re: VANDAL]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 21:26



всеки нов оператор с манията си да набутва... Докато се преборя с лелката от 123 да ми каже опнзи тъп код за спиране на услугата пропуснато повикване на тел 1234 ми отне цели 10 минути разговор след дато ми дадоха картата!



Тема Re: Въпрос за кратък коднови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор DTMF (минаващ)
Публикувано09.11.06 22:01



не са ти виновни хората

на сайта на вивател си пише на български как се спира гласовата поща и смс-ите



Тема Л-) определено са виновни поради 2 причининови [re: DTMF]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 04:40



1. Как да ползвам Сайта, като ДСЛ-а ще бъде пуснат след 48 часа?
2. ако говориш за това:


сдайта е ;елп мелкпрелтен! ако пратиш: MCN OFF на 1234 ще ти се върнеш съобщението: NERAZPOZNATA ZAYAVKA".
Всъшност кода трябва да бъде написан само с малки букви т.е. mcn off Така че не виждам твоя отговор да казва добър съвет какво пише нба страницата на vivatel, при положение, че там "леко
уж може би нарочно са пропуснали да отбележат тази съществена разлика!
Всичко това прави активирането на услугата по подразбиране едно много неудобно нещо за повечето потребители които дори и да имат достъп до интернет, получават невярноизписания код....!



Тема Re: Л-) определено са виновни поради 2 причини [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано10.11.06 08:39



еми аз съм я спирал преди 3 месеца някъде точно както е написано в сайта.ако вива са оплескали нещо през това време си е техен проблем.кво да се прави.ама ти си голям майстор сега и с адсл се набута......ей това да си циция е опасна работа



my next?

Тема Re: Въпрос за кратък коднови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор little_android (androida)
Публикувано10.11.06 11:42



аз вчера имах подобен проблем - само че проблема дойде от факта че чаках над 7 мин докато някой вдигне от 123.
Иначе веднага ми казаха този код за деактивация на пренасочванията



Тема Re: Въпрос за кратък коднови [re: DTMF]  
Автор little_android (androida)
Публикувано10.11.06 11:43



не е достатъчно това което е написано на сайта им. Аз пробвах - и не стана.



Тема Re: Въпрос за кратък коднови [re: little_android]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано10.11.06 11:48



еми като се занимават да казват "хвала" на новите си абонати и няма хора да вдигат на 123



my next?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.