Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 01.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема простотията на вивател  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано26.10.06 08:31



има ли някакъв начин да се спрат тия постоянно идващи смс-и когато в припейда са останали по-малко от 2-3 лева или когато няма достатъчен кредит за нещо.примерно имаш лев и нещи и пращаш смс и системата веднага ти връща смс, че имап малко кредит и да презаредиш.пращаш още един смс и това пак по същия начин.или нямаш достатъчен кредити и това пак ти праща смс.опиташ се да влезеш в уап-а и няма достатъчно кредит и това пак.добре де хората да не са молоумни че да не знаят че им свършва кредита.за какво пращат смс за всяко нещо да ти обясняват че нямаш кредит и учтиво да те молят да презаредиш

адски е досадно на 123 не знаят точно дали може това да се спре или не...

my next?

Тема Re: простотията на вивателнови [re: VANDAL]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 09:07



Няма как да се изключи. Когато набираш ще чуваш информация, когато изпращаш смс или ммс системата ще ти връща обратен смс за баланса. Това се случва, когато сумата в картата е под 3 лева.



Тема Re: простотията на вивателнови [re: Жopo]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано26.10.06 09:25



това преди разговор не дразни толкова.няколко разговора и картата е празна.ама за смс-а дето връща нямам думи.....

my next?

Тема Re: простотията на вивателнови [re: VANDAL]  
Автор labarum (Hе позна!)
Публикувано26.10.06 09:58



Това ме кефеше навремето на Мобиком, че картата като ми падне под 3 лв. и при следващия разговор, но САМО един път, ми казват да презаредя и толкова.
А това с СМС-ите и на мен ми беше досадно. Като минах на "Заедно" и като ми звънят родителите ги връщам, за да им звънна аз. Добре ама всеки път ми пращаше СМС, че имам пропуснато повикване. Много ме издразни и спрях тази услуга.



Тема Re: вивателнови [re: labarum]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано26.10.06 10:15



Как по точно я спря? Само идването на СМС след отхвърлен разговор, или цялата услуга за известяване на пропуснати повиквания?
От другия месец минавам на "Together" и искам също да махна тези СМС когато отхвърля разговор.

Редактирано от pegasO7 на 26.10.06 10:18.



Тема Re:нови [re: VANDAL]  
Авторpetko (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 10:16



Не, не може да се спре! Изпраща ти се автоматично след всяко действие, което направиш, дори след проверка на баланс! Когато презаредиш, тогава няма да получаваш подобни съобщения!
Целта е проста: да намалее поне малко броят на картите, които с месеци стоят на 0.00 лв. баланс! /Ако някой изобщо ги ползва, разбира се!/

"на 123 не знаят точно дали може това да се спре или не..." --> Хаха, отговор "Не знам" досега не бях чувал от 123... Май послъгваш малко,а?





Тема Re: вивателнови [re: pegasO7]  
Автор little_android (androida)
Публикувано26.10.06 10:59



За съжаление не може да се спре част от услугата - пробвал съм няколко пъти да го правя от телефона (тъй като има такива възможности), но без успех. Това определено е едно от най-нескопосано направените услуги. Заедно с известяването при наличие на малко пари в картата.



Тема Re: вивателнови [re: little_android]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано26.10.06 11:31



Нищо, важното е че ще се говори нон-стоп





Тема Re: вивателнови [re: pegasO7]  
Автор labarum (Hе позна!)
Публикувано26.10.06 17:21



Да, махни си "Уведомление за пропуснато повикване". Според мен е излишно, а и дразнещо на моменти





Тема Re: вивателнови [re: pegasO7]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано26.10.06 19:15



за разлика от аналогичната услуга при глобул,тука не можеш да избираш при какви обстоятелства да е пренасочването.по принцип при глобул е само при "недостъпен",но човек може ръчно да си слага и маха въпросното пренасочване към "кой ме търси" когато и както пожелае.при вива е активирано при недостъпен (изключен или липса на обхват) и при заето.тоест когато говориш или когато те търсят и натиснеш "червена слушалка".и това не може да се променя.или се спира цялата услуга или си стои така и е адски изнервящо при всеки отказан разговор да ти идва смс,че някой те е търсил все едно не знаеш или като говориш и те потърси някой вместо заето да чува "вивател ще предаде.." и да си мисли че ти е спрян телефона,а ти всъщност да говориш.а и да е спряна услугата вместо стандартния сигнал "заето" се чува съобщение на български "абоната разговаря и тн.." и ти пуска музика.и разбира се това също не може да се махне........

my next?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.