Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 30.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Време за активациянови [re: чOko]  
Автор JoroH (ВРИД)
Публикувано26.10.06 13:59



Абе не знам, но преди 2-3 години подписах договор с Глобул. Договора подписах в ден преди три почивни дни. Глобул ми активира картата след доста повече от 48 часа чакане. Когато подписах с Вивател, катрата ми проработи веднага.

Редактирано от JoroH на 26.10.06 14:01.



Тема Re: Време за активациянови [re: petko]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 14:19



При Вивател вече не е така. И бизнес абонатите си тръгват от БЦ след приблизително 20 мин. с работеща услуга :))



Тема Re: Време за активациянови [re: Жopo]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано27.10.06 11:53



Сигурен ли си - аз Март като сключвахме договора и 3 дни чаках докато активираха картите ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: Време за активациянови [re: 787878_rd]  
Автор SaMsUnG_FeN (непознат)
Публикувано06.11.06 01:25



Ако става въпрос за активацията на абонаментен план и съответно картата-1 до най-много 2часа - ГАРАНТИРАМ ВИ!!!





Тема Re: Време за активациянови [re: SaMsUnG_FeN]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано06.11.06 08:30



нали работиш там.успокой се малко на никой не са му нужни хвалебствени слова без покритие.

my next?

Тема Re: Време за активациянови [re: petko]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 05:07



какви са тези английски изрази!? Тва някаква мода в изговарянето на нещата ли е? При мене картата беще активирана още даже преди да поопиша протокола за получаване на пакета...



Тема Re: Време за активациянови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано12.11.06 16:28



Е ти още малко ще кажеш,че са ти я активирали още като са те видяли да се запътваш в посока магазина



-=MaHLaN=-

Тема Re: Време за активациянови [re: Nistel]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано12.11.06 17:30



Ако не бях си избрала номера, щях да кажа едва ли не това, че се активира с първото обаждане, но все пак нали си е активна а сномер който съм казала, слоед като съм проитигнала на гишето...
знаеш ли къв гортин си го избрах? Същия като домашния... ахахахахахахахахахаха
това ми беше цялата далавера от тази карта!
сега трябва да омайвам приятелките ми да си купят свободно време пакет, за да мога да си говоря с тях вечер без пари... а аз ще стана клипаджийка!



Тема хехе кви хвалебствени слова?? направо ги закопа внови [re: VANDAL]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано12.11.06 17:34



земаята! защото на мен ми я активираха веднага щом ми дадоха пакета броудбанд, и ме накараха да видя какво има в него за да подпиша протокола! и аз викам я ето я картата,. визадих я, от плика и опаковката сложих я в телефона си, написах сим кода и тя тръгна! И набрах 123, като набирах ми пратиоха смс с настойките за вап на този телефон... така че 1 до максимум 2 часа много време,,, ще си я държа аз в телефона...
и после продължих да гледам кво има в пакета... а преди това говорих нс 123 да ми спрат всички пренасочвания, дето набутват приятелките ми!
Как така си мислите че ще им дам новия си номер и те ще ми звъннат и аз докато си извадя телефона от чантата и той ще спред да знаи и те ще ми се сърдят!!!



Тема Re: хехе кви хвалебствени слова?? направо ги закопа внови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано12.11.06 18:47



еми не си носи телефона в чантата

my next?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.