Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 01.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Вивателнови [re: Жopo]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано20.10.06 23:40



За dial-up number - това си мислех и аз, но... Със Siemens SK65 съм. Джама на кънекшъна излиза, показва, че почва да избира нещо, и дотолкова. Както и да е.

Имайте в предвид също, че самата система Windows и/или други активни програми (антивирусни, защитна стена, друг приложен софтуер който се обновява) като види активен Интернет - също почва да си рови нещо в него, не е като само да пуснеш SMS от лаптопа, и друго да не върти трафик. ;о))) Особено ако са ти оставени и автоматичните ъпдейти - току виж се залетял да сваля SP4 за Windows XP през GPRS-а. ;o))) Майтап де.

Щирлиц



Тема Re: относно ценитенови [re: Щиpлиц]  
Автор DTMF (непознат)
Публикувано21.10.06 00:26



вижте натройките за лаптоп в страницата на мтел,и после принципа е същия но с вивател . имаше някаква тънкост -скрипт в натройките на компа-трябваше да се укаже кой от инет профилите поред да ползва.

сименсите които съм виждал обикновенно имат много бавен блутут-5 кб/с ,и ако го свързваш така може и да не получиш по висока скорост



Тема Re: относно ценитенови [re: DTMF]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано21.10.06 01:00



Siemens SK65 има Bluettoth v1.2. Какво повече трябва да има?

Скоростта на връзката зависи И от насрещното устройство, с което комуникира.

Щирлиц



Тема Re: относно ценитенови [re: DTMF]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано21.10.06 08:46



да бавен е но поне 10кб/сек поддържа, което е достатъчно.забелязал съм че между пц и телефон се развива най-голяма скорост- до 60кб/сек.примерно тия дни пробвахме между два к800 и к800 и w900 скоростта беше еднаква- не повече от 30кб/сек.

my next?

Тема Re: Още няколко дребни предложения към Вивател...нови [re: Щиpлиц]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано21.10.06 14:32



Не намерих информация дали са го направили, но ако не са - това е още едно малко предложение за "подобряване на обслужването", както се изразяват в центровете.

Абоната да получава на посочен E-Mail адрес електронно копие на месечната си сметка в TXT или CSV файл.

М-Тел пращат такава "разпечатка", и се заех да напиша програма, с която по предварително зададен списък с имена - да може да се отсеят личните от служебни разговори за всеки абонат. Засега имам само формАта на файла от М-Тел, но ще е хубаво, ако може да се направи за всичките оператори. Глобул също не знам дали поддържат това като опция.

Щирлиц



Тема Re: Още няколко дребни предложения към Вивател...нови [re: Щиpлиц]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано21.10.06 16:24



мисля че глобул го имат.

my next?


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.