Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:40 28.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ICQ за Siemens SK65 ?  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано18.10.06 23:35



ICQ за Siemens SK65 ?
И как аджиба са настройките, с които работи? Пробвах Opera mini, не можах да я подкарам. ;о( За APN разбира се сложих internet.vivatel.bg, не тръгна.

Щирлиц


Тема Re: ICQ за Siemens SK65 ?нови [re: Щиpлиц]  
Автор Cпoмeниии (непознат )
Публикувано18.10.06 23:57



www.jimm.org



Тема Re: ICQ за Siemens SK65 ?нови [re: Щиpлиц]  
Автор DTMF (непознат)
Публикувано19.10.06 00:27



май ти трябва нещо за мидп.1 телефон..не съм 100% сигурен



Тема Re: ICQ за Siemens SK65 ?нови [re: Cпoмeниии]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано19.10.06 03:00



Jimm. Тръгна от раз. ;о))) Навътрях вече 7 кб с него. ;о) Дори пощата когато си проверявам - излиза повече.

Ето краткия сайт за поща към mail.bg: http://www.mini.mail.bg/ - който има акаунт - може да пробва. Който няма - може да си регистрира.

10х отново за помощта, няма как да пусна черпата по жицата, ама ще помагам с каквото мога. ;о)

Щирлиц


Тема Re: ICQ за Siemens SK65 ?нови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.10.06 19:52



Ъъъъ, защо мидп.1 телефон?
Този Сименс си е с Java MIDP 2.0...не би трябвало да има какъвто и да е проблем с Джимито





Тема Re: ICQ за Siemens SK65 ?нови [re: Щиpлиц]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.10.06 20:00



Минимейл бегето...само през ввв ли цопваш в нея?
Няма ли си РОР3 за да й налетиш с мейлклиент?

Питам щото си учуден, че ти точи над 7К...аз ползвам адски тежката и натруфена (но пък невероятно стабилна) във ввв-варианта мейл.ру...обаче през мейлклиента на тела...изпращане на 1-2 и получаване на 4-5 писма без атачмънти чини там някъде...7-10К



ПП: Сетих се за другата ти тема...за евтин СМС през Нета...допреди 2-2,5 г. КЮто предлагаше пращане на СМС през неговата мрежа до МТел...ех, да го можеше все още...комбинацията Джими-ГПРС заспиваше

Редактирано от Cтepн™ на 19.10.06 20:05.



Тема Re: ICQ за Siemens SK65 ?нови [re: Cтepн™]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано19.10.06 23:46



Не, не, не, не. 7 килобайта горе долу ми отсече една читава сесия на ICQ-то. ;о) То само логването е около 5кб.

е толкова орязана, ама толкова съкратена, че може би 2 кб са достатъчни за да обходиш входяща поща, и да изтриеш спама. Пробвай, зарежда се и тук в обикновения браузър. В нея влизам с opera mini, засега всичко е наред. Тела има и мейл клиент, но в мейл.бг пък може само да тегля поща през РОР3. За пращане се иска SMS за парички. ;о) Но и това което са направили е повече отколкото други пощи с подобни претенции.

Щирлиц

Тема Re: ICQ за Siemens SK65 ?нови [re: Щиpлиц]  
Автор 5rov ()
Публикувано20.10.06 10:03



Аз ползвам mail.bg от компютър с outlook express (POP) и изпращам и тегля без да плащам нищо..А, действително, на сайта им пише, че услугата е платена...



Тема Re: ICQ за Siemens SK65 ?нови [re: 5rov]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано20.10.06 11:13



Брех. Сега като се замисля, аз май не съм и пробвал да пращам през РОР3. Ще взема да опитам да видя.

Щирлиц


Тема Re: ICQ за Siemens SK65 ?нови [re: Щиpлиц]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано20.10.06 14:36



РОР-а е за получаване


За пращане - SMTP.
Така, че за работа с мейлклиент на телефон трябва настройка за изпращане на SMTP (при мен специално е mail2.mtel.net...за другите доставчици - техните) и за получаване - РОР3...за всяка кутия, обслужвана от мейлклиента.

Хм, направих си регистрация и ми се ще да опитам през мейлклиента на тела си, но никъде в mini.mail.bg и в mail.bg не откривам кой е РОР3-адреса в сайта им...пробвах с най-близкото до ума pop.mail.bg, но уви
Иначе пише, че има безплатен РОР3, ама нещо не го дават кой е

Редактирано от Cтepн™ на 20.10.06 14:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.