Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 26.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Бизнес 1 -- > Togetherнови  
Авторtogether (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 20:18



Как стои въпроса за преминаване от "Бизнес план 1" към "Вивател Заедно", какви са стъпките и запазва ли се номера?



Тема Re: Бизнес 1 -- > Togetherнови [re: together]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано15.10.06 22:30



А защо мислиш,че може да стане? Единствения начин,който виждам аз е да развалиш групата ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: Бизнес 1 -- > Together [re: together]  
АвторПaвeл (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 00:08



Не може! Тази програма е само за физически лица, а Бизнес 1 е за юридически.Трябва смяна собственост,обаче след изтичане на договора.



Тема Re: Бизнес 1 -- > Togetherнови [re: Пaвeл]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано16.10.06 08:18



не че съм много наясно със законите,но нима всяко юридическо лице не е и физическо?нима няма лична карта,с която да си сключи договор на тогедър?



my next?

Тема Re: Бизнес 1 -- > Togetherнови [re: VANDAL]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано16.10.06 10:51



Явно въобще не си наясно със законите





Тема Re: Бизнес 1 -- > Togetherнови [re: labarum]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано16.10.06 11:23



точно с тази част не съм.би ли ми разяснил каква е пречката юридическо лице да сключи договор като частно лице, в случея с мобилен оператор.

my next?

Тема Re: Бизнес 1 -- > Togetherнови [re: VANDAL]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано16.10.06 11:50



Можете да станете клиент на абонаментните услуги на vivatel за частни лица като посетите някое от оторизираните места за продажба на vivatel. Носете със себе си личната си карта, която е необходима, за да се идентифицирате.
Според мен теоретично няма пречка това да стане, но със сигурно ако се опиташ ще те изгледат странно. Операторите са си направили разделение на договорите според вида на абонатите. За юр.л. - Бизнес абонаменти, а за ф.л. - Частни клиенти.
Това, което си написал ти обаче:
"нима всяко юридическо лице не е и физическо?нима няма лична карта,с която да си сключи договор на тогедър?"
не е вярно! Юридическите лица нямат лични карти

Те са управлявани от физически лица притежаващи такива

Редактирано от labarum на 16.10.06 12:46.



Тема Re: Бизнес 1 -- > Togetherнови [re: VANDAL]  
Автор VolP (съвсем непознат)
Публикувано16.10.06 11:54



Можеш да си променяш бизнес плана на една от трите тарифи. Ще трябва да изтърпиш една година или да си платиш оставащите такси на най-ниския.
Отдено можеш като физическо лице (частно или както там го наречи) да си сключиш договор за "Заедно".

Редактирано от VolP на 16.10.06 11:55.



Тема Re: Бизнес 1 -- > Togetherнови [re: VolP]  
Авторtogether (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 19:49



Благодаря за мненията. До сега не се бях замислял, но и на мен ми се стори невъзможно да се мине със същия номер от Бизнес 1 към Together. Еми като не може ще трябва да мина на Бизнес 2 защото тия 50 мин. сега за никъде не стигат.......Е, в бизнес групата е безплатно, но говоря много и извън нея.



Тема Re: Бизнес 1 -- > Togetherнови [re: together]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано16.10.06 20:16



И аз съм така - надявам се да се сетят и за нас с някое по-апетитна оферта - все пак това е най-стария тарифен план на Вивател - от 5 Ноември 2005 година - старта на Вивател.

-=MaHLaN=-



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.