Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:08 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови  
Авторpotrebitel (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 20:46



Из форума тука чета как навсякъде се подобрява покрието из страната, а в Добрич (мисля средно голям град) пред самото БТК, баш на центъра - почти няма покритие.50 метра от БТК в един офис - няма никой.Тел-а ми направо трябва да се рестартира след като изгуби покритие там.



Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: potrebitel]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 20:58



То в цяла България е така. Да не мислиш, че в Русе е по-различно? Работата е на късмет. Един приятел се оплаква, че редовно получава SMS-и, че преди една минута уж някой го е търсил, но е бил извън обхват. Това без да сменя местоположението си.



Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 21:31



Защото сте достатъчно малоумни да не настроите избора на мрежа на ръчен режим. Това се случва (за Русе) понеже хващате румънски оператор и телефонът ако е сложен на автоматичен избор на мрежа, избира румънска мрежа. Същите работи често се случват и с другите оператори в пограничен район!



Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: Bio]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано03.10.06 21:34



ох на мен като съм във Видин как пък телефона веднъж не ми се премести на румънски оператор?на автоматично си стои.





Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: VANDAL]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано03.10.06 22:02



Особености на релефа



-=MaHLaN=-

Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: Nistel]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано04.10.06 08:19



еми да може би румънския релеф

видин да е на 20-тина метра повече надморса от русе.не съм бил в русе и не знам



Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано04.10.06 10:08



Аз скоро бях в Русе и не забелязах да имам някакви проблеми с покритието. Включително и на последния етаж на хотел Рига (ресторант Панорама) телефона ми пак си седеше на Вивател при автоматичен режим за избор на мрежа (не се върза към никой от румънските оператори).

Да споделя и още нещо, на връщане минах през баба ми - град Борово (до Бяла) и забелязах че има доста голямо подобрение на покритието. Миналата година, малко след старта на Вивател, когато ходих, обхват имаше, но беше сравнително слаб. Сега обхвата е идеален и смея да твърдя, че Вивател превъзхожда другите 2 оператора в този район (Глобул и М-Тел също имат добро покритие, но не като това на Вивател)





Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: ohluva]  
Автор little_android (androida)
Публикувано04.10.06 10:25



имам няколко коментара по твоя пост - първо това че си на последния етаж на дадена сграда не е критерий за това дали покритието е добро или не. Напротив точно обратното е. Друго нещо - това че имаш покритие все още не значи че можеш да провеждаш разговори и да търсят. Лично съм се убедил в това. Верно в града никога не ми се е случвало, но на пътя - да.
Като гледам някои пасажи от поста ти (и сравнявам с писанията на другите клубари) си правя заключение че вива явно насочват повече средства в селските райони и по-малките градове. Което е хем малко странно, хем не чак толкоз.
Аз писах преди известно време че единствената промяна на покритието на вива в софия (в сравнение със старта) е БС в Студентски град, което за мен е необяснимо (смея да твърдя че доста обикалям из различните части на софия)



Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: potrebitel]  
Авторgsm_fanatik (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 18:43



Има нещо такова,преди 3 седмици бях в Шумен - в самия център сигнала се губеше постоянно - тъпа работа.



Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: gsm_fanatik]  
Автор little_android (androida)
Публикувано05.10.06 09:53



проблема май не е само в покритието и броя на БС. Проблема вече е и в честотите. Ето вчера за пореден път в центъра на София (при пълен обхват) както си приказвах изведнъж връзката се разпадна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.