Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 24.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Няма такава карта с 500 безплатни минути.нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 09:24



Абе няма такива карти с по 500 безплатни минути към Вивател бе. То ако имаше всеки щеше да си вземе такава карта.



Тема Re: Няма такава карта с 500 безплатни минути.нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано12.10.06 09:43



Ти чуваш ли се какво говориш, а това какво е:





Тема Re: Няма такава карта с 500 безплатни минути.нови [re: ohluva]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано12.10.06 11:34



безплатни за 15 лв на месец





Тема Re: Няма такава карта с 500 безплатни минути.нови [re: ohluva]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 11:58



Прегледах внимателно линка, който даде, но НИКЪДЕ не видях да пише за каквито и да било безплатни минути.

Единствените безплатни минути, които Вивател предлага са при бизнесплановете.



Тема НЕ СИ ГЛЕДАЛ ВНИМАТЕЛНОнови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор Cтaниcлaв! (пешкеш)
Публикувано12.10.06 14:22



Стартов пакет


15.00*

Месечен абонамент


15.00

Включени минути


500**

Включени SMS


100**

Цена на минута разговор към всички национални мрежи


0.38

*Покупната цена от 15 лв. ще бъде възстановена във втората месечна фактура, при заплатена първа месечна сметка.
**Включените минути и SMS са в мрежата на vivatel.

Тарифирането е на секунда. Разговори до 30 сек. се тарифират като 30 сек.
Всички цени са в лв., с ДДС.

Неизразходваните минути/SMS се прехвърлят за следващия месец, като прехвърлените минути/SMS не могат да надвишават броя на минутите/SMS, включени в плана.

В случай на промяна на тарифния план, неизразходваните минути от стария не се прехвърлят.

Цените са валидни от 18 юли 2006г.

Редактирано от Cтaниcлaв! на 12.10.06 14:23.



Тема аз не знам..нови [re: VANDAL]  
Автор Cтaниcлaв! (пешкеш)
Публикувано12.10.06 14:25



някой някъде да дава безплатни минути за без пари



"безплатните" минути са един вид стимул за post paid абонатите.
Тези минути може да ги има, но може и да ги няма.. така, както ги е нямало преди няколко години.

А това че "безплатен" обед няма - да, няма. И двете страни го плащат



Тема Re: аз не знам..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано12.10.06 20:03



безплатни са,ако имаш абонамет 0 лева и никакви задължения към оператора.всичко друго може да се нарече "стимул","подарък" или каквото и да е,но за мен не е безплатно.



Тема много си упорит..нови [re: VANDAL]  
Автор Cтaниcлaв! (пешкеш)
Публикувано13.10.06 00:02



по гръб не падаш.

Сериозно те питам. На колко години си?

Сега да ти кажа нещо.

Наистина не знам оператор (от тези, които съм използвал тук и в чужбина), който да дава бонус минути, без да си платил нещо.

Какво излиза? Ти искаш да не плащаш нищо и да получиш "безплатни" минути. Въз основа на какво този бонус, Вандал? Или може би ТОЙ, операторът, трябва да разчита, че ти ще потребиш евентуално някаква негова услуга? М? Бих останал много учуден, ако някой оператор пусне оферта да речем от типа на: станете ни абонати, няма да плащате месечен абонамент, пък ние ще ви даваме по 100 мин месечно безплатно. Хаха. Пак нещата са двустранни.

1. Безплатни ще са за теб, ако не говориш извън тези 100 мин.

2. Но ако надвишиш този лимит, ти така или иначе започваш да плащаш на оператора. Било за минути, било за съобщения или нещо друго.


Безплатен обед никога никъде няма. Все някой го плаща. Но я си спомни какво беше едно време. Аз когато ставах абонат на М-Тел платих за първата си СИМ карта... 300 лева

Втората карта вече струваше 180 с ДДС Безплатни минути ли? Бонуси ли? Нъцки... А абонамента си вървеше - било при Мобиком или при М-Тел.

Така че, когато някой ти дава 500 "безплатни" минути за 15 лева, добре е да вземеш един калкулатор и да направиш една елементарна сметка, а именно, че минутата ти по време на тези 500 минути е 0.03 лв., което си е супер оферта както и да го гледаш. Но това е все пак цена, защото ти си на договор, а всеки договор обвързва финансово.

От предплатени услуги не се живее. Това и Вива го разбра. Абонаменти трябва да има - системите трябва да се поддържат, а също и имидж - реклама, фирмени коли, красиви офиси. Това е част от бизнеса днес.

Аз мога да си купя дънки от пазара, но не го правя. Не защото съм сноб. Защото не искам да ги меря в някаква виртуална кабинка, дето зимата ми измръзват частите по тялото. Плащам отгоре още 15 лева, но си взимам прилични дънки от някой магазин, където спокойно мога да си избера освен дънки и нещо друго.

Така че не роптай. Просто приеми, че тези минути са ти бонусни. И си представи, че можеше и тях да нямаш. А тва за нулата лева и никаквите задължения.. повярвай, батка, и в ХАМЕРИКАТА го няма..



Тема Ти малоуууууумен ли си бе?нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 00:33



Абе какво ми копираш бе, ти малоумен ли си? Къде видя да пише, че има нещо безплатно в този тарифен план?



Тема мдам.. малоумен по рождениенови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор Cтaниcлaв! (пешкеш)
Публикувано13.10.06 00:39





Без коментар......

Редактирано от Cтaниcлaв! на 13.10.06 00:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.