Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 25.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Цените за Мобилен интернет - до 31.12.2006  
Автор forbidden (Медик)
Публикувано06.10.06 21:25



Току-що, ровейки се в сайта на Вивател, открих, че към раздела за пакетите мобилен интернет, са добавили следното:

"Цените са в лв., с ДДС и са валидни до 31 Декември 2006г."

Това мисля, че е доста некоректно, тъй като го сложиха след старта на самите пакети. Аз лично го тълкувам, че след тази дата или няма да има пакети, или цената им ще бъде по-висока.

www.medfaculty.org - сайт на Медицински факултет - София


Тема Re: Цените за Мобилен интернет - до 31.12.2006нови [re: forbidden]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано06.10.06 21:43



сега звънях на 123 да попитъм и ми казаха че промоцията е валидна до 31.12. питам аз какво ще рече това?до тогава може да се сключи договор или до тогава са валидни тези условия.каката казва еми промоцията е валидна до тогава,но какво означава това незнам.
айде почна се с нелоялното отношение на вивател както предричах





Тема Re: Цените за Мобилен интернет - до 31.12.2006нови [re: forbidden]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано06.10.06 21:54



И къде е проблема? По-добре ли е късно да разбереш че са били без ДДС?





Тема Re: Цените за Мобилен интернет - до 31.12.2006нови [re: forbidden]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано06.10.06 22:20



Всъщност цените и инфото за тези пакети го сложиха далеч преди да пуснат официално услугата - тя стартира от 2 Октомври 2006г.

Тълкуването ти може и донякъде да е правилно - предполагам след нова година ще пуснат официално 3G мрежата и затова ще има нови пакети .. но не е задължително да са по-неизгодни

-=MaHLaN=-


Тема Re: Цените за Мобилен интернет - до 31.12.2006нови [re: Nistel]  
Авторxим (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 09:02



и аз така мисля. засега вива винаги са били лоялни към клиентите си. да се надяваме това да продължи.



Тема Re: Цените за Мобилен интернет - до 31.12.2006нови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано07.10.06 10:43



Ей затова ти казвам, че трябва да ме четеш внимателно и последователно:

От пост на Nistel от 26.09.:



И мой от същия ден, завършваш с:
ПП: Ококорени в офертата на Вива да не се забравя да се прочете и ситния текст...тази цена е до края на годината



Тема Тц ...нови [re: Cтepн™]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано07.10.06 11:02



Офертата е валидна до ... Какво представлява офертата? 1024 Мб за 36 кинта. Така, както е написано, пак не става ясно какво точно е валидно - дали тази цената за пакета ще е валидна до 31.12 и след това ще бъде увеличена, или тези пакети с тези цени ще се предлагат до 31.12, като след това такива пакети с такива цени няма да се предлагат.



Обичам боба, леба и да е*а!!!

Тема Re: Цените за Мобилен интернет - до 31.12.2006нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано07.10.06 13:54



освен за левски кога не сме били на едно мнение

нима аз някога съм си мислел че вивател е нещо по-различно?нима не повтарях още от първите дни на вива да не се вярва прекалено много,че тези хора са дошли тука да си вадят парите,а не да ни подаряват нещо,защото много ни обичаткато навържат и те шаранчета и те ще почнат да се правят на интересни.примерно припейда.нима вива не продават новите пакето по-изгодно отколкото да си купиш ваучер и да презаредиш този който имаш?и те правят всичко възможно да продават много карти,които да се активират и да не се ползват.не го пиша това само към тебе,а към всички



Тема Re: Тц ...нови [re: deadreckoning]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано07.10.06 14:22



Според нормалния български език е първото - цената за пакета ще е валидна до 31.12...а след това...кой знае - може да остане, може да се увеличи, може да се намали.

Но може и да е и другото...ще видим...скоро



Тема Re: Цените за Мобилен интернет - до 31.12.2006нови [re: VANDAL]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано07.10.06 14:23



Че какво му е по-изгодното на новия пакет от това да заредиш ваучер.Новия пакет е на "смешната цена" от 8лв и получаваш 10лв - ако заредиш пък ваучер за 10лв получаваш 12лв ..

Може да изчакаш малко с лекцията "Казах ви" докато все още не е станало нещо реално.Не мисля,че ще станат по-скъпи тези услуги от цените на които са сега



-=MaHLaN=-


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.