Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 04.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Еднакъв номер при трите оператора  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано04.10.06 21:23



Здравейте!
Имам няколко карти от всички възможни мобилни оператори...то в наши дни нищо ново нали


Сега ще си сменям професията и ми се иска да си сменя и всички номера, но ми се ще да имам и при трите оператора еднакъв номер след кода им - 087 - 088 - 089 - и след това еднакви седем цифри.
Разбрах от операторите, че всички предлагат услугата номер по избор стига да е свободен / не става въпрос за някаква уникална или лесна за запомняне комбинация от цифри, макар, че имам някои дребни изисквания към номера /. Въпросът ми е можете ли да ми дадете съвет как да стиковам нещата за да намеря еднакви свободни номера и при трите оператора, или ако някой с контакти и на трите места може да ми съдейства ще съм му благодарен.
Благодаря ви предварително и лека вечер!
email: marlex@marlex-bg.com


"More Guns,Less Crime"
"От трън та на Glock"

Редактирано от marlex на 05.10.06 00:39.



Тема Re: Еднакъв номер при трите операторанови [re: marlex]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано05.10.06 09:58



Освен да си харесаш 5-6 номера ида ходиш да питаш наред, друго не виждам какво можеш да направиш. Аз съм с два еднакви номера и е много удобно





Тема Re: Еднакъв номер при трите операторанови [re: labarum]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано05.10.06 19:00



Направо ми се видя мисията невъзможна...а не би трябвало да е.
Вивател верно след кода започват само със 7 за предплатените / и те не се избират, ами ти се падат / и с 8 за абонаментите, където може да се избира.
Та започвам от 0878 нататък вече. Избирам си десетина номера, отивам в Мтел и нито един не е свободен....направо ме върнаха в стартова позиция. До Глобул не успях да стигна даже.
Ако до няколко дни не стане, ще се откажа май.
Или ако някой не помогне


Вече и изисквания нямам към последните шест цифри, важното е да са еднакви.
087 8ХХХХХХ
088 8ХХХХХХ
089 8ХХХХХХ
HELL-P

email: marlex@marlex-bg.com

"More Guns,Less Crime"
"От трън та на Glock"

Редактирано от marlex на 05.10.06 19:03.



Тема Развръзкатанови [re: marlex]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано06.10.06 20:27



Ето какво се получи...
В и без това пределно натоварения ми ден успях да кацна в бизнесцентровете на Вивател на Съборна, на Мтел на Раковска и Глобул на жълтите павета....за съжаление в този ред.
Вив Вивател и Мтел нямаше проблеми, номера както и очаквах се оказа свободен и след 0878 / безплатно / и 0888 / 36лв с ДДС / получих шест цифри, които ме удовлетворяваха напълно и са същите като на стационарния ми тел без 9-ката отпред.
И от там в Глобул и хоп изненада - да, номера е свободен обаче е b-connect и нямаме ни най-малка представа в кой дилър на Глобул може да е...тези номера не се следяли - каквото ти се падне от кутията това е....а за избор на номер / макар, че се плаща и то по-скъпо от Мтел - 48лв./ и дума не може да става - можеш да избираш само измежду номерата налични в съответния бизнесцентър..........какво се продава в 2be, officeone и др. дилъри също не се знаело.
Обяснявахме се надълго и нашироко - явно беше, че нищо не могат да направят, дори казаха, че е възможно този b-connect да е бил продаден отдавна и просто вече да не е активен, а такива не се възстановявали обратно в мрежата....бях тотално разочарован...девойката много любезно провери повечето комбинации близки до избраната от мен и накрая ми предложи номер, който дори се оказа точно в техния бизнесцентър и се различаваше само с една цифра от избрания от мен. Така, че го преглътнах по-лесно. Може би трябваше да пробвам и с други номера, но все пак това, че избрания ще се отличава само с една цифра от стационарния ми, ме поблазни повече.
Мерси на VANDAL за съвета, с него спестих много време!



"More Guns,Less Crime"
"От трън та на Glock"

Тема Re: Еднакъв номер при трите операторанови [re: marlex]  
Автор SaMsUnG_FeN (непознат)
Публикувано06.11.06 01:40



Аз ти предлагам да вземеш да останеш само с тази на Вива Тел и да прехвърлиш разговорите от другите две карти на Вивателски номер





Тема Re: Еднакъв номер при трите операторанови [re: SaMsUnG_FeN]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано06.11.06 08:33



аз ти предлагам като ще правиш реклама на вивател дай да е малко по-дискретно.в дира има и служители на другите оператори и други служители на бтк и вива,но те са дискретни.и някои от тях се стремят да помогнат на клиентите на дадения оператор да си решат проблемите по-бързо и по-добре.ето от това има полза.а не да пищиш тука навсякъде колко са велики вива все едно си на селото в центъра с бай пешо на ракия седнали.

my next?

Тема Re: Еднакъв номер при трите операторанови [re: SaMsUnG_FeN]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 09:44



Предложението ти, не е особено добро с оглед на факта, че за прехвърляне на разговорите, ще се отчитат парички към сметката на двете карти (няма значение дали са абонамент или предплатени), от които се прехвърля обаждането. А вярвай ми, това е възможно най-идиотския вариант, на който може да се спреш.



Тема Re: Еднакъв номер при трите операторанови [re: marlex]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 21:22



темата се изтърка още преди месец, но защо си забравил и градски телефон в София? Започваш с 02 8
хихи




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.