Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 28.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: little_android]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано05.10.06 10:02



Аз също имах вчера подобен проблем.



Тема И аз...нови [re: labarum]  
Автор mimosh ()
Публикувано05.10.06 13:29



...да кажа: Аз го нямам тоя проблем никъде.

Сменете си телефоните!!!!

Аз ползвам един умрял ериксон Т39 за 15 кинта и не съм имал проблеми



Прекомерната употреба на LINUX води до пристрастяване!

Тема Re: И аз...нови [re: mimosh]  
Автор little_android (androida)
Публикувано05.10.06 14:39



не си прав - защо в началото нямах никакви проблеми със свързването и провеждането на разговори



Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: potrebitel]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 18:47



Предполагам знаете че миналата година няколко дни след старта на 05.11 МТЕЛ И ДНСК по точно ДНСК-а под под натиска на мтел направиха проверка на всички базови станции на вивател с цел да ги спънат на старта което беше успешно...но така или иначе не могат да ги спрут,но ДНСК състави много констативни протоколи за премахване и забрана за ползване,доста базови станции са построени но не са активни предполагам че или още не им дават акт 16 умишлено или протокола забрана за ползване е 1 година което ще рече след 11 ноември ще са активни и ще се почувства,такъв е случая и в гр.видин само 1 базова станция работи другата не е активна а е направена точно преди 1 год.,в монтана работят 2,прави ми впечатление че по петрохан покрието е много добро даже по добре и от глобул,същото се отнася и за искърското дефиле,ако имате нетмонитор на джи-ес-ем-а си ще разберето точно за кво става на въпрос,другото което е че вивател използват най ниските канали на 900мhz и за това имат по добро покритие от глобул в планините,а глобул най високите.Другото което прави впечатление че не изграждат нови базови станции по специално в северозападна българия,което е интересно.МТЕЛ също от 3 години нищо не правят и мрежата доста често им дава заето което означава че към нова година ще бъде трагедия,явно всишко хвърлят за 3G което е безсмислено те затова не могат и да предлозат повече безплатни минути таи мрежата ще се срине тотално!



Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: Az]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано05.10.06 20:31



ай покритието на вива било по-добро в планините въй ама това къде го сънува?цяло лято обикалям с два телефона да го гледам това покритие и открих само едно трънско дере,в което вива и мтел имаха покритие (някакво),а глобул нямаше.друго място,където вива да са били по-добре от глобул не съм видял.на всякъде са като глобул преди 3 годнини



Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: VANDAL]  
АвторTeoдop (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 23:32



Смех , смех , смех



Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: VANDAL]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано06.10.06 00:12



Въй после кажете,че само бургазлиите сме въйкали

цяла България на въй говори ама ще се сетите ..

-=MaHLaN=-

Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: Nistel]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано06.10.06 08:54



имам и корени от тоя край.може да е от това





Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: VANDAL]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано07.10.06 10:37



Ще ти кажа едно място в София където Вивател и М-тел имат по-добро покритие от Глобул - Министерство на външните работи, като си на някой от приземните етажи, Вивател и М-тел имат добро покритие, а Глобул ги няма никакви (изобщо не намира тяхна мрежа)



Тема Re: Рамърдайте се Вивател - оправете покритиетонови [re: ohluva]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано07.10.06 13:56



не съм бил там.сигурно има и други таива места.просто като цяло покритие на вива в подлези,приземни етажи и тн няма или е ужасно слабо.глобул беше така 2002-2003 година.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.