Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема vivatel представя “viva broadband” и “traffic"нови  
Автор toia_be (читател)
Публикувано26.09.06 09:52



vivatel обяви две нови оферти на пресконференция в рамките на Пловдивския панаир. Първата е viva broadband, която комбинира пакета за домашен интернет БТК ADSL „512 безкрай” с абонаментния план Non – stop само за 28 лева на месец. Клиентите могат да получат неограничен достъп при скорост 512 kbps и абонаментен план Non –Stop, включващ 50 минути към абонатите на vivatel и към фиксирани мрежи, срещу една атрактивна месечна такса. Офертата е валидна ексклузивно за посетителите на Пловдивския панаир през текущата седмица и от 2 октомври ще е достъпна в партньорската мрежа на мобилния оператор за всички настоящи и бъдещи клиенти.

vivatel пуска и нова тарифа за пренос на данни vivatel traffic. Тарифата е валидна до 31 декември и предлага на потребителите на услуги за пренос на данни до 1 GB на изключителната цена от 36 лв. на месец в GPRS мрежата на vivatel.

„vivatel участва за първи път на есенния Пловдивски панаир и сме доволни, че можем да представим на него две нови оферти, които потвърждават нашия стремеж да предлагаме стойностни и иновативни услуги и да стимулираме конкуренцията и справедливите цени на телекомуникационния пазар”, сподели Гари Радклиф, Директор „Продукти и Услуги” на vivatel.

Операторът представи и няколко специални оферти, достъпни ексклузивно за посетителите на панаира. За бизнес клиентите на новата тарифа “Business Optima” vivatel предоставя възможността да закупят Siemens CF75 на атрактивната цена от 99 лв. при сключване на едногодишен договор за абонамент или да вземат безплатно Sony Ericsson S700i с едногодишен договор за 3 SIM карти.

За улеснение на бизнес клиентите на мобилния оператор в дните на Пловдивския панаир стартира най-новата безплатна услуга на vivatel и издателска група „Икономедиа”. Всеки, който желае да се запознае с най-важното от света на бизнеса, има възможност да получи своевременна информация от деня в пет напълно безплатни съобщения. Това става, като се изпрати празен sms до кратък номер 440 в мрежата на vivatel. Новините от следващия ден се получават, ако регистрацията стане след 16:00 часа. Новините се осигуряват от вестник Дневник, а безплатен абонамент до електронното издание и броевете на вестника може да бъде получен на щанда на мобилния оператор. Услугата е валидна до 1 октомври 2006 г., а отказът от нея става със sms до кратък номер 441.

Статията е от


Най-накрая (по)евтин интернет и в България през мобилна мрежа.
Браво Вива!

Един човек е тесен за една вселена, една вселена е тясна за един човек.

Редактирано от toia_be на 26.09.06 10:05.



Тема Re: vivatel представя “viva broadband” и “traffic"нови [re: toia_be]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано26.09.06 10:02



Трафикът излиза по 3 стотинки на МВ май. Добре звучи.



Тема Re: vivatel представя “viva broadband” и “traffic"нови [re: toia_be]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано26.09.06 10:57



По скоро интересно ми е дали ако сключа договор за безкрай + нон стоп ще дадат да се отървем от плащането на такса за домашния телефон - щото ако не - за какъв чеп ми е техния нон-стоп



Тема Re: vivatel представя “viva broadband” и “traffic"нови [re: labarum]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано26.09.06 12:15



НЯМАМ ДУМИ



Това имаше ли го преди сефте го виждам:

http://vivatel.bg/bg/business_tarrifs.php?t=38

А рекламата определено е много агресивна

-=MaHLaN=-

Тема Това не е ли подсъдимо?нови [re: Nistel]  
Автор toia_be (читател)
Публикувано26.09.06 12:42



Да се сравняват директно цените на конкуриращи се фирми(Кока Кола и Пепси го правят, но те си имат споразумения за САЩ).



Един човек е тесен за една вселена, една вселена е тясна за един човек.

Тема Re: Това не е ли подсъдимо?нови [re: toia_be]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано26.09.06 13:14



Е щом Орбител го правят с БТК защо не и Вива с МТел и Глобул.В крайна сметка какво губят потребителите от това ? Напротив само печелят ..

-=MaHLaN=-


Тема Не знам...нови [re: Nistel]  
Автор toia_be (читател)
Публикувано26.09.06 13:25



просто се чудех как стоят нещата законово. Пък и БТК са монополист, може за това да е позволено.

(не че МТел не са)

Един човек е тесен за една вселена, една вселена е тясна за един човек.

Тема Re: vivatel представя “viva broadband” и “traffic"нови [re: toia_be]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.09.06 13:32



viva broadband, която комбинира пакета за домашен интернет БТК ADSL „512 безкрай” с абонаментния план Non – stop само за 28 лева на месец.

Ако отпадне досегашното сдвояване на АДСЛ с телефонията на бТК - чудесно, но ако всъщност услугата е тройна и продължава задължението да се поддържа бТК-пост - get out of me





...vivatel traffic. Тарифата е валидна до 31 декември...

А след това?



Тема Re: vivatel представя “viva broadband” и “traffic"нови [re: Cтepн™]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано26.09.06 16:16



След това ще имаш вече 2 GB





Тема Re: vivatel представя “viva broadband” и “traffic"нови [re: labarum]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.09.06 17:06



В интерес на истината този ГВ за 36 кинта е умно измислен.
Помисли...тези, дето ползваме интензивно ИНет го правим основно през компютрите си...ясно защо.
ОК, би ми било тръпка да имам 1 ГБ мобилен ИНет, но дали ще мога да го източа? Филм ли ще свалям? Вестници ли ще чета на дисплея?
Сега с Операта обикновенно забранявам картинките за да не цъкам като шантав докато си намеря текста. Щото на 220х176 ни филм ще видя както трябва, ни снимки.
Ползвам основно за мейл, ICQ, понякога за бърза справка по време на път, евентуално за евтин СМС...няколкостотин КВ за месец. А съм отдавнашен ползвател на мрежата и знам къде какво да търся и правя в нея
С една дума наистина много малко ще са хората, които могат да оползотворят този ГБ...да не говорим, че част от клиентите им са мигрирали от другите два точно заради по-тънките с някоя и друга стинка цена...те едва ли ще кихнат 36 кинта.

Аз лично предпочитам това да е импулс за тренд надолу...дано след промоцията цената не стане "дежурните" 3-4-5 лв./МВ...предпочитам да ми таксуват на МБ и то не пакетно, а реално източените мегабайти...ама на приемлива цена.

.
А най ще ми паснат 15-20 МВ в таксата ми

ПП: Изключвам варианта тела да е модем за лаптоп...това все още е екзотика у нас

Редактирано от Cтepн™ на 26.09.06 17:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.