Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 18.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема vivatel подарява на своите клиенти до 30% допълнитнови  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 16:02



Промоцията е в сила от 18 септември до 5 ноември 2006 г. за активирането на всеки ваучер от предплатената услуга на мобилния оператор в периода

vivatel подарява на своите клиенти до 30% допълнително време за разговори. Промоцията е в сила от 18 септември до 5 ноември 2006 г. и важи за всички активирани ваучери на мобилния оператор в периода.

В този период всеки, който зареди ваучер на стойност 10 лв. получава бонус от 2 лева включено време за разговори. Потребителите, които ползват ваучери от 20 ще получат 5 лева бонус, а тези, които вземат 50 ще получат допълнително време от 15 лева



Тема Re: vivatel подарява на своите клиенти до 30% допълнит [re: viva]  
Автор switchfoot (непознат )
Публикувано17.09.06 17:08



това ми напомня на "еволюция 3в1 революция" .....



Тема Re: vivatel подарява на своите клиенти до 30% допънови [re: viva]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано17.09.06 22:07



Не е зле,само дето още не съм изговорил 300-те безплатни минути от миналия месец. Мързи ме да говоря





Тема Re: vivatel подарява на своите клиенти до 30% допънови [re: viva]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано17.09.06 23:00



Mоже би искат малко да задържат клиентите на предплатена, а не да ги стимулират да си купуват нови пакети.



Тема Re: vivatel подарява на своите клиенти до 30% допънови [re: labarum]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 11:49



ne. prosto tova e otgovor na tarseneto. tochno imah nujda ot tova da si kupia vaucher na viva. s predplatenata karta mi e po-evtino da govorq kam dr. operatori, ako sam na tarifa "vseki den", otkolkoto s tehnite predplateni- prima star i b-connect hit. s " letnite svalki" parvite dve min. na den mi struvaha 0.23lv/min, a sledvastite 0.155lv/min, a sega ako zakupq vaucher za 50lv ste bada na 0,35 i o,26.no trqbva da se ima vpredvid i parv. taksuvane 30sec., a ne 60. taka che izteche" letni svalki" i vednaga ima prodaljenie. dano skoro i pokritieto im e full na vsqkade. otnovo 10x za tqh.



Тема Ето...нови [re: misho]  
Автор toia_be (читател)
Публикувано18.09.06 12:57



аз като говорих преди време, че Всеки ден не е глупост не ми вярваха. Ето потвърждение. Това е дъмпинга на Вива, който МТел не могат да хвърлят в съда. Цената на минута идва мнооогоо по-добре от всичките договори на всичките оператори. Първите 2 минути не са проблем за тези които говорят много.

Един човек е тесен за една вселена, една вселена е тясна за един човек.

Редактирано от toia_be на 18.09.06 12:59.



Тема Re: Ето...нови [re: toia_be]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 15:31



da. dori i na predplatena vav viva e po-izgodno za tezi, koito iskat da govorqt v sravnenie s abonamentni programi na dr. operator.



Тема Re: vivatel подарява на своите клиенти до 30% допълнитнови [re: viva]  
Авторviv4o (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 17:15



И пак на М-тела презареждането на Ваучери от Банкомат/Интернет е по-изгодно!!!
М-тел : Ваучерите при зареждане от банкомат/интернет са: 15лв за 14,10: 30лв за 23,69: и 60лв за 46,25

Благодаря за така наречения "подарък" от Вива, но няма да си го купя!!!





Тема Re: vivatel подарява на своите клиенти до 30% допънови [re: viv4o]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано20.09.06 17:39



Никой не те и кара.
А между другото колко ти струва минута разговор до Глобул примерно?



Тема Re: vivatel подарява на своите клиенти до 30% допънови [re: labarum]  
АвторГaцo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 18:08



Баце, с 2 картички съм- М-тел и Глобул, на Глобул звъня с глобулската и т. н.
Кво ша кайш А, А???
В указателя ми търся и гледам 2-3 с Вива, може и да станат повече ама?
Аз например не работа с Вива само заради обхвата, цената 44ст/22ст на 30сек/ се ядва, но обхвата?
И като искат да привличат клиенти и от конкуренцията да свалят цените/ ваучерите или друго/ и оправия на обхвата,-- закъсваш някъде вадиш тела с Вива и опаааа няма обхват и айде бегай на 10-20км за да се появи чертичката на антенката


Прав ли съм А, А???
Айде сваляйте цените!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.