Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 10.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема празни ли са ми страховете от рекламирана тук 2бе?нови  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 14:11



Вчера си взех от един магазин новата брошура на 2бе, и там имаше невероятна оферта за УСБ2Синзъб за невроятната цена от 19.99. Наистина това си заслужава, защото освен всичко е и УСБ мини. Обаче познайте какво ме притеснява?! Ще ми върнат ли въпросната стотинка или не? Вие как мислите?
Ако фирмата не се беше рекламирала преди време тук нямаше и да питам! Но сега се чудя. Много ми харесва цената и така ще мога да си вържа синьозъбата с;лушалкцица не към телефона а към скайпито и ще си говоря. Но дали ще бъда така мизерно преебана като просякиня с дребна стотинка?!



Тема Re: празни ли са ми страховете от рекламирана тук 2бе?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано10.09.06 14:37



това за твоята болест сме го коментирали.друг е проблема че този БТ ще работи на магия и само ще береш ядове.



Тема Re: празни ли са ми страховете от рекламирана тук 2бе?нови [re: VANDAL]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 14:59



1во! Знаех си че ще ми отговориш поочти веднага и то точно ти първи! Лиспващше ми. Ако беше го направил някой друг нямаше да ми стане приятно!
Това е истина... очаквах точно твоето мнение да е първо!
сега 2ро
Ми няма да си го купувам тогава! Така няма да ме преебат с 19.99 лв за боклук, и 1 стотинка за серсемлък!
Колко струва иначе един синзъб дето да юработи нормално със слушалцица и скайпи?
Или Voipdiscount/Voipstunt?



Тема Re: празни ли са ми страховете от рекламирана тук 2бе?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано10.09.06 16:38



абе то и този ще работи,ама ще имаш грижи с драйвери,програми и тн.отиди в някой по-истински магазин и си вземи някой за 30-40.не е задължително магазина да е за телефони.да не кажат някой че плюя по 2бе без причина и тн.



Тема Re: празни ли са ми страховете от рекламирана тукнови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 16:45



Na teb glavata ti e prazna



Тема Re: празни ли са ми страховете от рекламирана тук 2бе?нови [re: VANDAL]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 20:35



е аз съм на 2003... що да има нужда от драйвери? Пък и то не си ли е с ЦД с драйвери това!?
Не знам чудя се... цена от 19.99 е много подходяща...



Тема Re: празни ли са ми страховете от рекламирана тукнови [re: .]  
АвторБoтoм фиш (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 20:38



райт ин бългериън, хей ю! Хейв ю невър бийн ин скуул?



Тема Re: празни ли са ми страховете от рекламирана тук 2бе? [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано10.09.06 20:41



абе както си прецениш.за 20 лева може да се рискува,ама като те знам тебе май няма да го преживееш.принципно има БТ донгъли,които си ги разпознава виндолса и си работят с негова програма,някои по-евтини искат драйвери и отделна програма (примерно БлуСолейл).аз имам един такъв по-евтин и още не съм намерил програма, с която да работи нормално.



Тема Re: празни ли са ми страховете от рекламирана тук 2бе?нови [re: VANDAL]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 22:02



мога да взема да пробвам един и до 72 часа да го върна.
ще видим утре!



Тема Re: празни ли са ми страховете от рекламирана тук 2бе?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано10.09.06 22:26



ок






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.