Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 19.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Знаят ли от Вивател за съществуването на Интернет?  
АвторBapнa (Нерегистриран)
Публикувано09.09.06 17:16



Защо клиентите на предплатена услуга на другите два оператора могат спокойно да си зареждат сметките чрез системата epay? Това е едно невероятно удобство, което пести време и вероятно би увеличило много повече броя на клиентите на Вивател. Емтелците дори дават значителна отстъпка, когато си заредиш по-голям ваучер по интернет. Толкова ли е сложно и Вивата да го направи?



Тема Re: Знаят ли от Вивател за съществуването на Интернови [re: Bapнa]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано09.09.06 18:09



Нали целта е трупане на абонати...това не става с презареждане на предплатени карти



Иначе абонатите на постпейд могат да си плащат сметките оттам



Тема Re: Знаят ли от Вивател за съществуването на Интернови [re: Bapнa]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано09.09.06 22:06



А ти знаеш ли да боравиш с интернет?





Плащане през Интернет
vivatel Ви предоставя възможност да заплащате месечните си сметки през сайта www.ePay.bg. За да плащате чрез Интернет, е необходимо да имате регистрация в системата и да регистрирате в своя профил абонатния си номер към vivatel. Вашият абонатен номер се състои от Код на оператора (без 0) + GSM номер + последни 3 цифри от ЕГН ПРИМЕР: 871234567ЕГН.Така всеки месец в профила ви ще виждате текущите си задължения и ще може да извършите плащанията от всеки компютър, който има връзка с Интернет.
Телефонни плащания
vivatel осигурява възможност чрез ePayVoice всеки да чуе от стационарен цифров или мобилен телефон задълженията си към vivatel и да ги плати с банковата си карта. За да използва услугата, клиентът прави първоначална регистрация в банката-издателка на неговата карта или на банкомат. Вашият абонатен номер се състои от Код на оператора (без 0) + GSM номер + последни 3 цифри от ЕГН ПРИМЕР: 871234567ЕГН. За повече указания относно процеса на регистрация вижте тук.

Плащане през банкомат
vivatel Ви дава възможност да заплащате месечните си сметки през банкомат с банкова карта, чрез услугата B-Pay. За да платите през B-Pay трябва да знаете кодовете на vivatel съответно за плащане на сметки (50505) или за авансово плащане в полза на vivatel (00505). Вашият абонатен номер се състои от Код на оператора (без 0) + GSM номер + последни 3 цифри от ЕГН ПРИМЕР: 871234567ЕГН. За повече указания относно стъпките на плащане вижте тук.



Тема Re: Знаят ли от Вивател за съществуването на Интернови [re: DTMF]  
АвторBapнa (Нерегистриран)
Публикувано09.09.06 23:43



Знам, че когато вляза в системата epay, виждам доста иконки на фирми, които приемат плащане по интернет. Всеки потребител на предплатена на Мтел и Глобул може да плати по този начин. Потребителите на Вивател не могат. За туй ми беше думата. Толкова ли е сложно да се направи? Просто показва отношение към потребителя.



Тема Re: Знаят ли от Вивател за съществуването на Интернови [re: Bapнa]  
Автор Пeтъp_ (познат ;-))
Публикувано10.09.06 15:32



Амии, малко са го пропуснали този факт, както и съществуването на системата за смс известяване при транзакция с кредитна карта - лично за мен това беше причината да спра да ползвам услугите им. Някак си не ми хареса идеята да ходя с n-броя gsm-и само защото вивател не получава тези известия.



Тема Re: Знаят ли от Вивател за съществуването на Интернови [re: Пeтъp_]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 09:18



Ха ако говориш за крединтите карти на ПИБ които имаи известяване на транзакция чрез смс за 2лв такса включване и 20 ст. за смс това е голяма набутвация, щотот мое си порръчаш онлайн сметка и там да си ги следиш транзакциите... Дали като го имаш това, си получавал до сега че имаш транзакция от друг човек? Или само се гъделичкаш и даваш пари на вятъра!
На мен усилено искаха да ми пробутат тая услуга, и докато не казах моля ви се да ми пробутвате само безплатни услуги и вискоки лихви по влоговоре друго не праветре. Щото няма нужда някой си да богатее на мой гръб уж са някаква си моя сигурност!



Тема Re: Знаят ли от Вивател за съществуването на Интернови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано11.09.06 11:43



Ти изобщо четеш ли на какво отговаряш?



Тема Re: Знаят ли от Вивател за съществуването на Интернови [re: Cтepн™]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 15:11



е Аз кзвам, че мене ПИБ искаше да ме прекара с такова скъпо нещо като СМС известяване! Което не ми трявбва, какво друъго мога да съм чела? Че е само за Мтел и глобул!?



Тема Re: Знаят ли от Вивател за съществуването на Интернови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано11.09.06 17:02



Ставаше дума за иПей, не за банки..и не за МТел и Гл

Редактирано от Cтepн™ на 11.09.06 17:03.



Тема Re: Знаят ли от Вивател за съществуването на Интернови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор Пeтъp_ (познат ;-))
Публикувано11.09.06 19:46



да ти дам ли 10 лева назаем, да видим как ще ми се отблагодариш






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.