Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:56 04.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Обхватанови [re: forint]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 14:41



Това с обхвата е много индивидуално, зависи къде са поставени станциите. Особено при пресечен терен. Имах възможност да изследвам обхвата в Странджа в района между Малко Търново и Царево миналата година още преди официалния старт на Вивател. Мога да кажа че това определено не е място, където операторите биха бързали да слагат антени, но Вивател бяха далеч по-добре от Мтел. Естествено имаше и много дупки, но като цяло след турските мрежи, които са много по-силни от българските, Вивател беше на второ място.



Тема Re: Обхватанови [re: labarum]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано12.09.06 18:24



Не знам от кога са ти впечатленията от покритието между Хисаря и Пловдив но сега покритието там е почти идеално - Базови станции има в Хисаря, Калояново, Граф Игнатиево и Труд, т.е. по целия път





Тема Re: Обхватанови [re: pegasO7]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано13.09.06 00:45



Впечатлението ми е от средата на август. След Хисаря повецхе от 10 км нямаше сигнал. Чак към Граф Игнатиево се появи. Специално си гледах телефона, защото исках да се обадя.



Тема Re: Обхватанови [re: labarum]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано13.09.06 18:49



Явно е имало профилактика защото базовата на Калоняново работи и осигурява сигнал между Хисаря и Графа..



Тема Re: Обхватанови [re: pegasO7]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано13.09.06 19:11



хм това с профилактиката като го чуя и се насещам за отминали събития

.иначе браво "навътре" си в нещата,коя базова станция къде е и какво обслужва



Тема Re: Обхватанови [re: VANDAL]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано13.09.06 21:11



Доста по навътре съм отколкото си мислиш





Тема Re: Обхватанови [re: pegasO7]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано13.09.06 21:17



личи от километри на всички нищо,което не се вижда не казваш





Тема Re: Обхватанови [re: pegasO7]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано13.09.06 21:36



Имаш ли поглед върху Търновския край?



Тема Re: Обхватанови [re: labarum]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано13.09.06 22:11



Имам съвсем бегли наблюдения от там - обхвата като цяло не е лош. Моите наблюдения са от южна и централна Бг където обхвата за мен е граничещ до "Много добър", а темповете с които се поставят базовите станции - впечатляващ. Не мога да го разбера това реване че нямало обхват и т.н. По магистрала Тракия обхвата през цялото време е "Добър" , по стария път за Пловдив "Много добър" 1:1 с този на МТел с леки изключения. А пък за София ми става смешно като кажат че нямало обхват - пълна глупост, като базовите им станции са през 500 метра. Е, естествено ако си в приземен етаж и около теб има високи сгради, ако ще на 10 м. да има базова пак ще е слаб обхвата. Такива проблеми имат и другите оператори...



Тема Re: Обхватанови [re: pegasO7]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано13.09.06 22:21



Ето например базовата станция обслужваща Хисаря и околността -








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.