Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 22.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Как (мога ли) да си прекратя договора предсрочно?  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 09:36



Предварително искам да кажа, че ми е пределно ясно, че по принцип като съм сключил договор за 12 месеца, то същият е за 12 месеца, а не за 4 и половина да речем. ОБАЧЕ...

За 101-и път се случва, да ме търсят, когато съм баш в центъра на голям град (конкретно за Русе става дума, ако на някой му е любопитно), а не за някакво малко градче в планината между гори от високи тополи и още по-високи скали и на отсрещната страна оператора казва, че номерът е невалиден. Постоянно ме питат какъв ми е новия номер и ми писна да им обеснявам, че "новият ми номер" е стария номер. Та мога ли да го прекратя предсрочно, поради факта че не получавам качествена услуга. А все пак този GSM го използвам предимно в бизнеса си. Няма да обеснявам точно с какво се занимавам, само ще кажа, че телефона ми е изключително необходим и не съм сключил договора заради ДДС-то или заради изгодата да ми се пишат личните разходи към разходи за фирмата.



Тема Re: Как (мога ли) да си прекратя договора предсрочно?нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано31.08.06 09:51



А кой те би по главата да си сменяш оператора.Отиваш при вивател и им плащаш останалите месечни такси до края на договора и си готов.



Тема тарикатче..нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано31.08.06 10:07



Тебе май съдбата те е белязала


Нещо не може да ти излезне късмета с нашите оператори, а?

Иначе колегата е прав - плащаш на куп месечните такси и си готов




Тема Re: Как (мога ли) да си прекратя договора предсрочно?нови [re: VANDAL]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 10:17



Аз по принцип съм си на ГлоБул, но във фирмата съм на Вивател поради най-изгодната оферта за разговори в група. Но като попълвах договора, мислех, че ще получа услугата. Аз си мисля, че има някакви клаузи според, които мога да го прекратя. Ама вероятно ще трябва да се занимавам със съдебни дела.



Тема Re: Как (мога ли) да си прекратя договора предсрочно?нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано31.08.06 10:53



сигурно можеш да докажеш,че услугата, която получаваш не отговаря на разни изисквания и че вивател не изпълняват договор,общи условия и тн., но не си е работа според мен.плащай таксите,дигаш им един скандал,хвърляш им картата и това е.
п.п.а как реши че на вива условията за група са най-изгодни като и трите оператора предлагат безплатни разговори в групата,ако не по 1 ст. зависи от плана и от това как се договориш с тях.



Тема Re: тарикатче..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано31.08.06 10:58



Юридически погледнато, щом отсрещната страна по договора не си изпълнява задълженията или ги изпълнява некачествено, ти си в правото си да прекратиш договора едностранно. Би могъл да направиш волеизявление в писмен вид, че едностранно прекратяваш договор № ... от дата ........, сключен между ........... и ..........., поради следните причини:
1. .........
2. ........
....
Ако решат да те съдят за меечните такси може да спечелиш делото. Не знам само как ще докажеш, че услугата им е некачествена. Вероятно само със свидетели.
Ако не ти се рискува - просто си плати таксите и готово.



Тема Re: Как (мога ли) да си прекратя договора предсрочнови [re: VANDAL]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано31.08.06 11:53



unlimited безплатни минути предлага само Вивател и то без всякакви досадни условия. Единственото изискване е да си юридическо лице и да имаш минимум 3 карти.

А не като при МТЕЛ - купи си "безплатни" минути..
При Глобул не помня как беше, но и при тях безплатните минути бяха лимитиране ако не се лъжа






Тема Re: Как (мога ли) да си прекратя договора предсрочно?нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
АвторRuemencho (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 11:58



Аз съм сигурен , че в договора ти има клауза от рода на " се задължава да осигури качествено обслужване в местата с покритие...."блаблабла... Идеята е да дакажеш , че в Русе има покритие

, а обслужването не е добро. Което според мен не може да стане. Те ще кажат , че просто на тази улица нямат покритие и така...



Тема Re: Как (мога ли) да си прекратя договора предсрочнови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторRumencho (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 11:59



В глобул се плащат 4 лв. на карта за безплатна група. Поне при мен е така.



Тема Re: Как (мога ли) да си прекратя договора предсрочнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано31.08.06 12:29



може да не е само за 3 карти, но има ънлимитид както казваш разговори в група.може да не е обявено на сайтовете,но както се договори човек.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.