Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 24.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема вивател са измислили нещо добронови  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано28.07.06 11:56



Видях че промоционалния пакет "летни свалки" е валиден само 60 дни преди да се презареди времето за разговори.Според мен това е много добре,защото така няма да се натрупва излишна бройка абонати от карти,които реално не се ползват.Купени са, изговорени са и после стоят някъде да сабират прах цяла година.Според мен е хубаво това да се направи за всички карти да са валидни по два месеца,ако не се презареди времето за разговори.И не само вивател,ами всички оператори да го направят





Тема Re: вивател са измислили нещо добронови [re: VANDAL]  
Автор Draco (Огън и жупел)
Публикувано28.07.06 21:00



Извинявай, ама теб и мен какво ни бърка "натрупаната излишна бройка абонати"?

Nihil tam munitum quod non expugnari pecuna possit


Тема Re: вивател са измислили нещо добронови [re: Draco]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано28.07.06 21:33



еми мен лично ме дразни.глупаво е ,безмислено е и тн.операторите така само се фукат колко са велики без тази фукня да има някакво покритие.



Тема Re: вивател са измислили нещо добронови [re: VANDAL]  
Автор PlanetBOY (PlanetBOY!)
Публикувано29.07.06 13:29



Аз мисля също като VANDAL! Много правилно. Някои хора за да пестят ще си купят по 2-3 та даже и 5 и накрая какво?!?!...мноооооого абонати имаме...:)
Мобилтел може да имат 3600000 абонати ако Глобул и Вивател ги нямаше.
Тия простаци сигурно си държат и мен като цифра от тези абонати, а аз от една година не съм към тях... Лъжат!
Защо Вивател не казват,че имат 2000000 абонати?-защото имат 600000 ДЕЙСТВАЩИ АБОНАТИ!!!

PlanetBOY


Тема Re: вивател са измислили нещо добронови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано29.07.06 13:35



Покритието на една такава "фукня" се изрази в 1,6 милиарда евро...дай, Боже, всекиму такова фукане





Тема Re: вивател са измислили нещо добронови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано29.07.06 14:23



все тая.според мен идеята е добра.примерно ти си взимаш карта само заради подаръка към нея.тъй като си взел картата решаваш да я изговориш което става за няколко дена и после нямаш намерение да я позлваш.вместо да стои цяла година и да се брои за "абонат" по-добре е след два месеца да се деактивира.така и номера ще може да се ползва от друг човек.



Тема Re: вивател са измислили нещо добронови [re: VANDAL]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано02.08.06 08:55



Помня когато бях в Русия преди време и използвах предплатени карти на Мегафон и Би-Лайн. И двете компании имаха валидност на картите от по 1 или максимум 2 месеца.

Лично мен тази продължителност също не ме бърка особено, но мисля че краткият срок кара абонатите да говорят, а не да си къткат скъпоценното ваучерче.

И друго - кога най-после за предплатени карти ще се иска някакъв личен документ?



Тема Re: вивател са измислили нещо добронови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано02.08.06 10:16



Когато станат достатъчно злоупотреби и държавата почне да го изисква .. аз поне така го виждам ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: вивател са измислили нещо добронови [re: Nistel]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано02.08.06 13:44



Ами мисля че достатъчно хора взривиха с gsm бомби.
Малко ли е?



Тема Re: вивател са измислили нещо добронови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано02.08.06 14:27



Че има ли други доказани, освен аптекарката?

Пусна се слух, че и онзи петролен бос в асансьора също, но се съмнявам някой да заложи ГСМ бомба в асансьорна шахта...много заградено с желязо е за да е неприемливо висок %-а, да няма обхват






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.