Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 27.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Калпавите симкарти на Вивателнови  
Автор JoroH (ВРИД)
Публикувано15.08.06 15:00



Ползвам услугите на Вивател и съм горе-долу доволен от обслужването (може и по-добре, де). Обаче трябва да отбележа, че симкартите им са пълен боклук, най-малкото, защото:
1. С вивателските карти батерията държи чувствително по-малко в сравнение с карти на други оператори. Това не се дължи на покритието, понеже аз не се движа в зона със слабо покритие.
2. Картите дават бъгове при някои модели телефони (например Моторола С115)
3. Когато сложа вивателска карта на един мой стар апарат Моторола С 350, при разговор се чува бръмчене, което го няма ако на телефона е симкарта на друг оператор.
Пиша това не за да правя антиреклама на компанията, а с надеждата, че някой техен човек ще прочете и ще си сменят доставчика на симкарти, тъй като с тези карти отблъскват клиентите си, колкото и добро да им е обслужването. Когато съм питал ми обясняват, че били датски, а не китайски и много качествени, но явно на практика не са толкова добри. Другите може да ползват китайска продукция, но по-добре китайски карти, които не създават такива проблеми, отколкото датски, но калпави.



Тема Интереснонови [re: JoroH]  
Автор toia_be (читател)
Публикувано15.08.06 15:06



аз не съм забелязал подобен проблем. Имам предплатена карта на вивател и доста съм говорил от нея (включително и разговори над 5 мин) - няма ядове. Телефона е SE Z200.

Един човек е тесен за една вселена, една вселена е тясна за един човек.


Тема Re: Интереснонови [re: toia_be]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано15.08.06 15:18



На мен пък снощи ми се случи нещо интересно: настроих си телефона (Нокия 3510) за ГПРС и се опитах да вляза в началната страница на Вивател. Резултатът: изгасна ми дисплея на телефона и след 2-3 секунди се включи на основен екран. Опитах пак - същото. Влязох в друг сайт - няма проблем. Може и грешката да е в моя телефон, защото чат-пат ми прави разни номера.



Тема Re: Калпавите симкарти на Вивателнови [re: JoroH]  
Автор Heпoзнaт® (Ставри)
Публикувано15.08.06 18:59



С вивателските карти батерията държи чувствително по-малко в сравнение с карти на други оператори. Това не се дължи на покритието, понеже аз не се движа в зона със слабо покритие.

Това е нов революционен принос в теорията и практиката на джиесемологията.



Редактирано от Heпoзнaт® на 15.08.06 19:00.



Тема Re: Калпавите симкарти на Вивателнови [re: Heпoзнaт®]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано15.08.06 19:31



има такъв феномен, не се смей





Тема Re: Калпавите симкарти на Вивателнови [re: VANDAL]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано15.08.06 20:41



Докажи го с факти щом потвърждаваш!



Тема Re: Калпавите симкарти на Вивателнови [re: pegasO7]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано15.08.06 20:44



Аз "потвърждавам", че при мен няма такъв феномен

От 1 месец телефона ми е с Вивателска карта и си държи както с Мтелската.



Тема Re: Калпавите симкарти на Вивателнови [re: pegasO7]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано15.08.06 21:34



еми имам един т630,който с карта на вивател е доста по-бавен понякога.примерно реагира много бавно на отключване на клавиетурата.с карти на другите 2 оператора няма грижи.и не се пали толкова





Тема колега..нови [re: JoroH]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано15.08.06 21:53



Да знаеш аз имам същия проблем.
Много често ми пада батерията. Едва-едва кара по един ден


Да *** и тъпата Моторола, да ***.

Ама при такиви режими за два месеца... Мисля, че проблемът ти е другаде







Тема Re: колега..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано15.08.06 21:58



А, колега много точно го каза, а пък и аз се чудех защо Самсунг на 2 месеца държи с вивателската ми карта по 2 дни - еми как не - като ухото ми загрява с него.......






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.