Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 26.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: колега..нови [re: Cтepн™]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано16.08.06 12:10



хихи..

какъв съвпадък..
утре пътувам с малката за 4-5 дена






Тема Re: колега..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.08.06 12:28



Ми то хубаво, ама що не си взе къща в по-цивилизования край на морето?
Щяхме да обърнем някоя и друга бира с картофки и леферче



Тема Re: колега..нови [re: Cтepн™]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано16.08.06 12:53



Че какво му е лошо на Влас и на къщата на брега на морето?


Мене не ми требе цивилизация, я съм си от там




Тема Re: Калпавите симкарти на Вивателнови [re: Heпoзнaт®]  
Автор JoroH (ВРИД)
Публикувано16.08.06 13:41



Ти пък откога и тук започна да пишеш?
Иначе наистина картите на вивател дават повече консумация. И аз съм забелязал, че при разговор бързо се загрява телефона. с нищо не мога да си обясня защо с моторолата се чува бръмчене при разговор от вивателската карта, а с карти на други оператори такова нещо няма. който иска да си направи експеримент, какъвто съм правил вече. Слагам на един стар телефон вивателска карта и измервам колко издържа батерията, като се мери или докато писне, че се е изтощила батерията. После същата процедура се повтаря с друга карта. Аз съм правил този експеримент като по време на експеримента не е провеждан разговор, а покритието е догоре и с двете карти. Разликата в консумацията е близо една трета. Просто наистина картите са калпави. Имам няколко познати с вивател, говорил съм с тях и те потвърждават, че има такова нещо. спомням си и че миналия месец като плащах сметката в ТуБи, едно момче се оплакваше, че нов телефон от промоция на вивател държи само 2 дена и половина и мисля че има връзка.



Тема Re: Калпавите симкарти на Вивателнови [re: JoroH]  
Автор Пeтъp_ (познат ;-))
Публикувано16.08.06 20:43



Държането на батерията зависи от мрежата на оператора като цяло, и от особеностите и в определен район. От опита ми с трите оператора мога да кажа че с Глобул в Бургас батерията държи най-малко, а с Вивател държи повече, а с Мтел е колкото и с Вивател. А самата карта няма много общо с това. И като цяло за хора които говорят много няма телефон който държи много, познавам човек който изкарва не повече от ден и половина с едно зареждане с какъвто и да е телефон, но той поне си признава че го счупва от говорене.
С някои много евтини или стари телефони наистина има проблеми, но все пак това е съвременна 64к карта. На мен картата ми харесва защото за разлика от по-стари карти на други оператори държи по-дълги имена в телефонния указател.
Бръмчене генерално се чува от мокрени или овлажнени телефони. На споменатия модел бръмчене се чува и ако са свалени екраниращите капачки от платката. А например Nokia 3510i бръмчи с глобулска карта на доста места в Бургас и се оказа че всички телефони от този модел от определена партида се държат по същия начин. Така че това може да е и фабричен дефект.
И накрая да кажа че нямам нищо общо с вивател.





Тема Re: колега..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано17.08.06 00:22



Значи сме близо, и може да пием по бира някой слънчев ден))



Тема Re: Калпавите симкарти на Вивателнови [re: JoroH]  
Автор mimosh ()
Публикувано17.08.06 10:08



Нека да кажа и аз някоя блага дума за картите на Вивата

Като имам пропуснато повикване SMS-а се получава по 5 пъти - явно за да са сигурни че ще го прочета съобщението, да не говорим че е същата работа при отказано повикване. Пак получавам SMS пропуснато повикване (5 пъти) все едно че не знам че съм отказал разговор



ПС: Телефон Ericsson T39m

Прекомерната употреба на LINUX води до пристрастяване!

Тема Re: Калпавите симкарти на Вивателнови [re: mimosh]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано17.08.06 10:30



е това вече не е от картите

ама все едно един умник ги и правил и двете



Тема Re: Калпавите симкарти на Вивателнови [re: mimosh]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано17.08.06 11:50



Аз пък имам един стар Сименс S35i за втори тел и той с МТел-ска карта забива средно по веднъж на ден - пише грешка на СИМ картата.С 3 различни МТел-ски карти е ползвам и с трите резултата е идентичен.Помежду съм го ползвал около 1-2 месеца с Вивателска и нито веднъж не е дал такава грешка.Вмомента съм го дал на един приятел с МТелска карта на някакъв бизнес абонамент и пак се оплаква,че забивал



Доста пъти съм го писал това ама нали за СИМ карти е темата - да кажа и аз ..

-=MaHLaN=-

Тема Re: Калпавите симкарти на Вивателнови [re: Nistel]  
Автор lndex (непознат )
Публикувано17.08.06 12:37



Аз съм, от първите абонати на Вивател. трябва да ви кажа че нямам никакви проблеми относно симкартата, не съм забелязвала да ми пада бързо батерията, плюс това съм с Никоа 3100. Всичко си работи перфектно. Дори ГПРС връзката е доста добра и е предимств,о че само Вивател го поддържа. А другите искат да им подпишеш 1-годишен договор.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.