Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:40 23.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема разлика за одумваненови  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано14.07.06 07:38



Направи ми впечатление, че при новия абонаментен план на Вивател

липсва фразата Включените минути са за разговори към vivatel и фиксираните оператори, която досега бе включвана в описанието на .

Коментари?



Тема Re: разлика за одумваненови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано14.07.06 08:30



и на мен ми направи впечатление.еми както се казва за толкова пари какво искаш

?ако имаше и към фиксирани дори аз бих се замислил дали да не си взема една карта да одумваме вечер с приятели разни глупости по телефона.ама не пътувам чак всеки месец,че да им плащам по 15 лева.в софия не ми трябва.ех няма пълно щастие....



Тема Re: разлика за одумваненови [re: VANDAL]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано14.07.06 08:38



Да наистина офертата щеше да граничи с перфектност ако тези 500 мин. бяха и към БТК. Но явно искат да увеличат трафика в собствената си мрежа...
И така офертата си е много добре и ако не бях вече към тях веднага бих си взел такава карта ....веднага....



Тема Изводът какъв е?нови [re: pegasO7]  
АвторToia (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 09:20



ами не бързайте, да видим могат ли още?! и мисля че могат, не се хвърляйте на нищо засега. Абе най-добре ми се струва да се чака 2007. Иначе Глобул няма да е зле да предложат за всичките си абонати Групата Приятели да стане 8 номера + най-много 5ст/мин към тях, и това да е за всичките им абонати, бъдещи настоящи или на предплатена. Смятам, че опборота ще им се вдигне, а също и печалбата!



Тема Re: разлика за одумваненови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано14.07.06 09:33



Да помниш какво обясняваше сам в другия клуб за интерконекта?


500х0.24=120 ЛЕВА
Ще стане мътна и кървава...
а плановите 50 мин - те грубо се покриват от таксите, ако има някаква разлика - тя е нормална за първоначален пробив.

Още едно нещо което се сетих сега, с настоящите такси на бТк един подобен план на вивател с 500 мин. към бТк означава - поголовен отказ от домашни телефони или преминаване на най-ограничен план и рязане на нулата
Подобно нещо може да стане, само ако бТк и вивател останат под общо управление... и се тръгне по стъпките на скандинавските държави.

Welcome to the real world

Редактирано от Mopфиyc на 14.07.06 09:51.



Тема Re: разлика за одумване [re: нaблюдaвaщ]  
Автор мoбимeн (минаващ)
Публикувано15.07.06 14:48



АБОНАМЕНТЕН ПЛАН ЗАЕДНО

Стартов пакет 15.00*
Месечен абонамент 15.00
Включени минути 500**
Включени SMS 100**
Цена на минута разговор към всички национални мрежи 0.38
Цена SMS към всички национални мрежи 0.13

*Покупната цена от 15 лв. ще бъде възстановена във втората месечна фактура, при заплатена първа месечна сметка.
**Включените минути и SMS са в мрежата на vivatel.

Тарифирането е на секунда. Разговори до 30 сек. се тарифират като 30 сек.
Всички цени са в лв., с ДДС.

Неизразходваните минути/SMS се прехвърлят за следващия месец, като прехвърлените минути/SMS не могат да надвишават броя на минутите/SMS, включени в плана.

Промяната на ценови план влиза в сила от следващия месец. Неизразходваните минути от стария план не се прехвърлят.

Цените са валидни от 18 юли 2006г.

Източник:



П.П. Трябва да се подпише едно (1) годишен договор.

Редактирано от мoбимeн на 15.07.06 18:01.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.