Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 15.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Евтини телефони от vivatel и Метро при 2г. договорнови  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано12.07.06 13:05





Ще сложа и актуалните най-ниски цени по магазините повечето от които се зареждат чрез куфарната търговия и за фактура може да забравиш ..











Намалил съм доста качеството и размерите на шотчетата за по-удобно преглеждане.

Моля коментирайте ..

-=MaHLaN=-

Тема Re: Евтини телефони от vivatel и Метро при 2г. догнови [re: Nistel]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано12.07.06 13:25



Какво точно да коментираме?
Батковците от доста време предлагат телефони на чувствително занижени цени при обвързване с договор.
Такъв род постинги беше актуален преди 2-3 години...в други клубове





Тема Re: Евтини телефони от vivatel и Метро при 2г. договорнови [re: Nistel]  
Авторlabarum (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 14:34



Това е 1:1 промоцията на БТК при откриването на Mall Sofia! 2 години не е малко време и аз лично бих се замислил дали да сключа договор.



Тема Re: Евтини телефони от vivatel и Метро при 2г. догнови [re: Cтepн™]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано12.07.06 14:40



О да имал съм честа да получавам писма от батко със "изгодни телефони" от рода на 500-1000 точки и цена същата като тези магазини.А забележи тоя Панасоник го продават на 1/3 от цената му по тия магазинчета.

А и това е за всички а не за малка група хора както обикновено са наистина добрите оферти например при бизнес абонатите с едно изключение (Панасоник VS3)

И една молба нека оставим пристрастията извън тази тема ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: Евтини телефони от vivatel и Метро при 2г. догнови [re: Nistel]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано12.07.06 14:49



Именно...това беше и моята цел...да няма излишни (и често смешни) пристрастия...от доста време двата оператора имат по няколко модела, които се продават със силно занижени цени, ако се вземат с абонамент...даже и не говоря за точки...сега и третия се присъедини.



Пример - преди около 6 години си взех Сименс С35...цената му беше около 350 лв....аз го взех за 100-ина лв. + 12 вноски х 18 лв....като по условията на договора бях освободен от 12 мес. такси х...18 лв. Значи реално, ср/у едногодишен договор, съм взел един модерен за времето си апарат за 1/3 от цената

Упс...магазинчетата...това вече е брадясало.
Пак да припомня - сегашния си телефон го взех от БЦ на оператора си за 420 лв. (за толкова го предлагаха на лизинг, т.е. с договор...с точките паднах още)...от другата страна на улицата, в 2ве се предлагаше за 480. Като в комплекта му имаше и 128 МВ карта, която в същия магазин струваше около 40 лв....т.е. самия тел си струваше ПО-СКЪПО...отделно в при него нямаше НИКАКВИ индикации, че е внесен специално за продажба в Бг...по-скоро имаше обратните симптоми.

Редактирано от Cтepн™ на 12.07.06 14:53.



Тема Re: Евтини телефони от vivatel и Метро при 2г. догнови [re: Nistel]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано12.07.06 16:33



Като започнат да ги предлагат всички офиси пак се обади.
Партер все още.

Welcome to the real world



Тема а по света го дават без пари!нови [re: Nistel]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано13.07.06 02:00




инче струва ~=300 лева както се вижда!



Тема Re: а по света го дават без пари!нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано13.07.06 10:20



без пари ги дават с договор.престани с това какво е по света.повече съм обиколил от тебе и вярвай ми цените и всичко не е толкова розово както си го мислим тука.би ли подписала за две години с мтел за този панасоник?



Тема да не ме е блъскал експреса?нови [re: VANDAL]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 23:14



Да подписвам двугодишен договор с ментел и да не ми дадат телефон без пари!? НИКОГА! по скоро бих подписала с T-mobile. Не знам ти къде си пътувала повече от мене, но аз съм виждала, че положението наистина е розово:


Даже пестиш 120 евро!
И ти дават телефона без пари!
а тука ти го продават за някаква си скъпа сума!
Е не че няма и фалирали фирми:

но какво да се прави!



Тема Re: да не ме е блъскал експреса? [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано15.07.06 09:24



т-мобайл са пичове

. между другото купи си от новите хапчета.пътувал съм в мъжки род




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.