Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 11.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема незабравимото лято на Вивател  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано09.07.06 08:40



Незабравимото лято на Вивател започна. Днес всички всички с предплатени карти на Вивател говорят без пари в мрежата на Вивател.

Първи впечатления:
1) верно е без пари.


2) 50% от хората на които се обадих не знаят за промоцията
3) мрежата работи нормално

За третата точка е рано да се пише толкова рано сутринта. Мрежата на Мобилтел май се срина по обяд...



Тема Re: незабравимото лято на Вивателнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор _free_ (непознат )
Публикувано09.07.06 10:31



е как ще се срине мрежата им, като имат сравнително малък брой абонати, лошо покритие, промоцията важи само за предплатени карти !?! и на всичкото отгоре половината хора /според теб/ не знаят за промоцията





Тема Re: незабравимото лято на Вивателнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано09.07.06 10:38



Май не всички са получили СМС-и а и на сайта няма и помен от промоцията ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: незабравимото лято на Вивателнови [re: _free_]  
Автор Пeтъp_ (познат ;-))
Публикувано09.07.06 13:13



споко, на всички ползващи е пратен смс, и преди малко пробвах и няма грижи



Тема Re: незабравимото лято на Вивателнови [re: _free_]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано09.07.06 13:35



Я като започнахме сравненията, няколко бързи сравняващи въпроса:

1) колко бяха абонаните на другите мобилни оператори девет месеца след старта им? Смяташ ли че са били повече от тези на Вивател?

2) Какво им беше покритието пак след девет месеца?

3) Трябва ли Вивател да чака десет години да обяви подобна безплатна промоция за всичките си потребители?

А това за 50-те процента е моето лично мнение. Личното ми мнение за Мобилтел за безплатната му промоция миналата година е, че честно заяви, че иска да си тества мрежата през празничния за него ден и че безсрамно излъга след това, че всичко е било наред.

Не се сърди, ама сравнителната клонка на темата я започна ти.





Тема Re: незабравимото лято на Вивателнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано09.07.06 15:54



На какъв ли бизнес модел трябва да стъпваш за да си мислиш неща от сорта "Преди 10 год. бе така, значи няма проблем клиентите да ни чакат и нас"





Тема при мен процвента е 0нови [re: нaблюдaвaщ]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 17:23



никоя не знаеше но какво от това? те са всичките на програма!



Тема Re: незабравимото лято на Вивателнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор мoбимeн (минаващ)
Публикувано09.07.06 17:52



"Наблюдаващ" в грешка си като сравняваш това което е било преди 10 години и това което е сега. Вивател трябва да се бори с днешните Мтел и Глобул, а не с тези от преди 10 години. Аз лично очаквах много по-агресивно ценово поведение от Вивател, но това така и не се случи, все още. Бях няколко дни в Лондон и там забелязах промоция на Orange: за 35 паунда (Тези пари за англичаните са като нашите 35 лв. за нас. Даже по-малко!) на месец получаваш 1000 мин. за разговор и 300 СМС-а. Честно да ти кажа незнам дали тези разговори и СМС-и са към всички мрежи или само в мрежата на Orange, но даже и да са само в тяхната мрежа това е много повече от 50-те мин. които ги дават Вивател и то само за разговори в ненатоварения времеви пояс. Според мен нищо не им пречи на Вивател да пуснат като гореспоменатата промоция, но нали българинът е богат и те са готови да му изсмукат кръвта.





Тема Re: незабравимото лято на Вивателнови [re: мoбимeн]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано09.07.06 18:47



Моята грешка е плод на грешка в мнението на което отговарях. Според мене не е хич коректно да се сравнява промоция на оператор на девет месеца с такъв на десет години.

Не съм съгласен и да се сравнява Вивател с Orange UK. Пак по същите причини.

Не съм бил скоро в Лондон и вероятно написаното от теб е истина, но като гледам

по-скоро е ставало дума за 300 минути и 1000 SMS-а, като бройката се постига при допълнителни условия. Планове не обичам да сравнявам, ама ако махнеш SMS-ите, при Вивател има аналог на този план.



Тема Re: незабравимото лято на Вивателнови [re: Cтepн™]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано09.07.06 18:51



Със сигурност по-добър от този на Глобул, който още не е пуснал подобна промоция.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.