Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 29.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Вива- Къде са Ви промоцийте?нови  
АвторИвчo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 16:18



За предплатените карти- Имаше промоция по Нова Година, после с 26ст. и това е, друго няма!!! М-тел и Глобул пускат промоцийки с 9-10ст./34ст/35ст/ и др. и Изгодни Апарати с тях, Вива нищо? Това е месеци, а конкуренцията къде е в случая- никъде. Няма промоция на предпл. карти, на Апарати, Обхвата е зле- дори в големи градове така че.......... НЯМА КОНКУРЕНЦИЯ за пореден път!!!



Тема Re: Вива- Къде са Ви промоцийте?нови [re: Ивчo]  
Авторlabarum (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 17:02



Разгледай по магазините и може да намериш нещо :) Има интересни предложения. За съжаление няма инфо за тях по интернет.



Тема Re: Вива- Къде са Ви промоцийте?нови [re: labarum]  
Авторивчo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 17:22



По магазините има интересни оферти и на Вива, но на карта с Договор, а с предплатени карти+тел НЕ. Например Моторолата на М-тел с Примата е Супер оферта / дали е кодиран?/. На Вива готови пакети Тел+препл. карта не видях?





Тема Re: Вива- Къде са Ви промоцийте?нови [re: ивчo]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 19:46



ми ползвай офертата на ментел бе. тя си залужава.. кво викаш тука. Като се изчерпи, ща видиш тогава кво се казва конкуренция... ахахаха!
Пример Космоте пуска бифрии и го преебава. обаче ментел реагира с фрий прима парите и го закопава...
Така че не дей да пишеш излишни неща!



Тема Re: Вива- Къде са Ви промоцийте?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано21.06.06 19:50



къде са закопали парите че не разбрах





Тема Re: Вива- Къде са Ви промоцийте?нови [re: Ивчo]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано21.06.06 23:05



И аз мисля , че тотално се осраха с промоциите, като всърши тази по нова година получих и СМС "очаквайте много приятни изненади и промции през годината" е да ги питам къде са изненадите и промоциите , тя годината се разполови бе





Тема Re: Вива- Къде са Ви промоцийте?нови [re: lvaylo]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано22.06.06 13:48



супер оферта 15лв стартов пакет с 20 лева време за разговори.другите оператори за толкова пари дават по две карти или за половината пари карта с два пъти повече време за разговори.някои шизофреници се възползвата вече 10-15 пъти от промоцията на вива, за която говоря в първите редове





Тема Re: Вива- Къде са Ви промоцийте?нови [re: lvaylo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.06.06 14:41



Е как да няма промоции...я виж какво се създава...дружество "БТК-Имоти"...получава всички сгради на бТК...например сграда и терен в абсолютния център на кк "Албена"...по балансова стойност...т.е. 10-20000 лв...и това, ако не е суперпромоция?





Тема Вива- Къде са Ви промоциите?нови [re: Ивчo]  
Автор PlanetBOY (PlanetBOY!)
Публикувано22.06.06 16:26



Щях да пущам същата тема. Напоследък не се чува нито за промоции за бизнес,нито за частни абонати. Аз например съм на бизнес абонамент и нищо ново не ми се предлага. Даже автоматичното информационно обслужване още не е станало такова!(Само проверка на сметка е автоматична информация,другото прехвърля към оператор.) В сайта им новините пък са само от сорта "Максим Ставински,Димитър Бербатов..." само за спонсорство и т.н. Ами не може ли тия пари,които ги хвърлят за спонсорство да ги вложат малко в промоции,в сайта си и т.н.

PlanetBOY


Тема .... [re: Ивчo]  
Автор proffit (непознат)
Публикувано22.06.06 20:59



Ми странна политика имат.Да не говорим, 4е и никави нови услуги не предлагат от рода на web2sms и т.н.Никакво развитие...Само застой......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.