Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 02.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Нови базови станции ! ! !нови  
АвторДoдo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 22:09



Живея в Плевен и само за около месец в близост до мястото където живея на два блока цъфнаха съответно две базови станции. Мачтите за предавателите са вивателски или глобулски и поне едната базова станция ще да е на Вива. Дано на всякъде да работят в този дух, за да си оправят покритието, което тук в този форум доста се критикува, но иначе аз съм абонат на Глобул.



Тема Re: Нови базови станции ! ! !нови [re: Дoдo]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 23:04



доста съобщително мнение, показващо, че две базови станции могат да цъфнат, но все още не е доказано от кой вид точно са: но гадаене, че поне една ще е на Вивател съществува.
Странно защо ли Космоте, чак сега цъфти с базова станция на този съседен блок!? дали под нея е живял някой тежко болен човек, на който базовата станция на космоте е пречила!?
А пък Вивател, наистина трябва да работи в този дух, щото иначе в кой друх дух ще работи не знам.
И в заключение, мерси за полезната информация! Страшно ни интересуваше, къде цъфтят мачтите на базовите станции и ти на коя операторка си абонатка. на каква тарифа си? Глобул 30+?



Тема Цъфтуркат си !нови [re: Kaлkaнчeтo]  
АвторДoдo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 23:22



Относно Космоте бих казал "По-добре да цъфнеш късно от колкото никога"

пък ако ще и цвета ти да е своеобразна мачта !



Тема Re: Нови базови станции ! ! !нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано13.06.06 15:04



Боже критикуваш човека,а ти пишеш 3 пъти повече глупости от него. ... ти не може ли да предположиш, че ако БС е на глобул то може би има претоварване в района и затова я слагат.При мен например както и на много места в софия глобул слагат антени на 1800 до старите на 900 предполагам именно поради тази причина.И пак ти казвам оператора все още не се казва космоте,а глобул.



Моля, без обиди.

Редактирано от Чo :) на 19.06.06 11:10.



Тема Re: Нови базови станции ! ! !нови [re: VANDAL]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано13.06.06 17:15



Ако говориш за тези антени които са доста по-къси от другите, според мен te са за 3G.



Тема Re: Нови базови станции ! ! !нови [re: ohluva]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано13.06.06 17:44



не са чак доста по къси.гсм 1800 са виждал съм такива и по чужбина преди 4 години и повече,още преди да се говори за умтс.





Тема Re: Нови базови станции ! ! !нови [re: VANDAL]  
АвторДoдo (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 18:35



Действително в съответния район, за който говоря Глобул си има базова станция и Калканчето да не се радва предварително, че Глобул чак сега са се сетили да си оправят покритието в него район. А проблеми от сорта с "Глобул ще съобщи на абоната..." при включен телефон там си ги имаше.





Тема Re: Нови базови станции ! ! ! [re: Дoдo]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано13.06.06 19:34



еми явно това е.Липса на капацитет на даденото място,ама калканчето е вивателски експерт какво знаеш ти.Какво ли разбира вивател от липса на капацитет.Тяхната мрежа се дъни и без да имат много абонати, после ще ми разправя с какво глобул щяли да си правят 3г-то.



Тема Re: Нови базови станции ! ! !нови [re: Дoдo]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 21:16



аз никога не съм ходила в Ловеч, но познавам двама от там, те имат карти на ментел за това сигурно за да си нямат проблеми!



Тема Re: Нови базови станции ! ! !нови [re: Kaлkaнчeтo]  
АвторДoдo (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 21:49



Калканче, чудя се какво да те питам, кой клас си ли и още не си минала Географията, или ако си приключила с училището, колко имаш по География. Ставаше въпрос за Плевен, а не Ловеч. Двата града ги делят 30 км, не е чак толкова малко. И като стана въпрос за разстоянието между Плевен и Ловеч ще ти кажа, че с двете базови станции, които има Глобул по пътя между двата града едва ли М-тел и Вивател могат да му се опрат по покритие, а какво остава за покритието на Глобул в самите градове.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.