Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 22.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема поредната простотиянови  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано11.06.06 14:34



Когато набереш спрян телефон на вива( с активирана услуга за известяване за пропуснати повиквания) от аналогов телефон (предполагам и от такъв със скрит номер) системата казва че няма връзка с този номер.Тоест услугата не се включва.При глобул поне показва кода на населеното място.А при вива нищо.
Пътувах до Шабла през Пловдив преди няколко дни и се хванах за главата как може да има места на най-голямата магистрала, където обхвата да липсва....



Тема Re: поредната простотиянови [re: VANDAL]  
АвторSylverMan (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 14:43



am mai i pri globul e taka ve4e...naskoro zvanqh na globul ot vivatelskata mi karta no sas skrit nomer ....i otsre6ta se vkliu4i Abonatyt ne otgovarq molq obadete se po kasno..a sled tova kato ne zvanah s skrit nomer mi kaza globul 6te predade...A otnosno pokriteto ne iskam da komentiram to iz naselenite mesta nqma pokritie ti po magistralata iska6:)



Тема Re: поредната простотиянови [re: SylverMan]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано11.06.06 15:09



Това е международен път, не ти говоря за някакви села

.При глобул като набереш от аналогов ти казва че ще предаде и после получаваш смс че са те търсили примерно от 0274ххххх.Тоест София, Младост.Когато звънеш от скрит номер пак ти казва че ще предаде, но после не получаваш смс.Пробвах го преди няколко дни.



Тема Re: поредната простотия [re: VANDAL]  
АвторSylverMan (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 15:26



axa ami moje sigurno si prav za tova na globul...Nqma zna4enie dali e mejdunaroden obhvata lipsva na mnogo mesta....az po princip sam si ot kavarna no rabotq v dobri4..v kavarna shabla i t.n. nqmam gram pokritie v dobri4 gore dolu biva....Ve4e qd me hvana 6to si vzeh i vivatelska karta ama...ba6ta mi ba4ka kum btk i tiq 300 bezplatni minunti dosta sablaznitelni bqha pone zvanq na doma6ni telefoni...Ta ako ba6ta mi ne be6e mi dal tazi karta za ni6to na sveta nqma da im stana abonat...Prosto sas vseki izminal den vse me iznervqt s nqkoq glupost i mai 6te q podarq tazi karta na nqkoi i 6e si ostana samo s mtelski telefon;)



Тема Re: поредната простотиянови [re: VANDAL]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано12.06.06 11:22



Не знам защо толкова се възмущаваш.
Операторът няма още и година.
Да ти напомня ли какъв беше обхватът на МТЕЛ през 1996-та?


Баща ми имаше тогава един Бош....
Да не говорим, че дори сега - 10 години по-късно, има пак много места където нито МТЕЛ, нито ГЛОБУЛ (пък какво да говорим за Вивател) нямат сигнал.
Така че обвиненията са ти безпочвени.
Аз съм абонат на Вива от две седмици.
За момента има проблеми на работното ми място, но за да ме огрее тук МТЕЛ само аз си знам колко съм се молил и обаждал... и най-накрая 2003-та ме огря

Говоря за Пловдив, не за Горно Нанадолнище....

Така че за сега съм склонен на компромиси. Фактурите идват на време с детайлни разпечатки - всичко е ясно, нямам въпроси. Само пустия обхват на работата да оправят. Друго не ща



Тема Re: поредната простотиянови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано12.06.06 12:36



Както казах в едно друго мнение...през 2006 г. на никой не му пука как е било през 1996 г...или излизаш готов и конкурентноспособен на пазара или търпиш критики, че и по-лошо... на къстъмъра не му дреме колко опитен си...щом си на пазара се състезаваш с останалите и за никакви сантименти и препратки назад няма място



Говоря за Пловдив, не за...
Ами говориш за градче със затихващи функции...нормално е да е оставено по-назад в списъка



Тема Re: поредната простотиянови [re: VANDAL]  
АвторDSG (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 12:52



... комплексарска! Ми като не те кефи откажи се бе-хвърли а картата и пак към Ментел..., само знае да плюе - и той не знае за какво!!!


Моля, без глупости.

Редактирано от Чo :) на 12.06.06 15:45.



Тема Re: поредната простотиянови [re: Cтepн™]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано12.06.06 13:53



Ааааааа

, адаш...
Нема са разберем така

Иначе не си прав за нещата от преди 10 г.
Не възможно Вивател да започне и от първия ден да е добра колкото МТЕЛ или Глобул. Не е възможно. Както и не е възможно човек за завърши военно-морско училище и на пръвия ден да има опита и рутината на стар морски вълк, нъл тъй?

Техниката си е техника, а опитът опит. Нали ги виждам. КоУежките от Вива не могат да сложат SIM карта в промоционалния Сименс от 60 лева.

След година-две ще си говорим.



Тема for dsgнови [re: DSG]  
АвторSylverman (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 14:21



mi neznam koi e selqnina v slu4aq ...za razlika ot teb ne psuvam kato 4obanin...Ne sam trygnal da rugaq a izkazvam nedovolstvo svooboda na slovoto nali znae6...



Тема Re: поредната простотиянови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано12.06.06 14:25



Не се сърди, адаш, досърбяха ме ръцете да се избъзикам с Филибето



Не е правилно сравнението - като завърша военно-морско училище, тръгвам от помощник и вървя нагоре...това е личностно развитие.
По-вярно ще е това - утре регистрирам менингова фирма и почвам да набирам студенти от морското за да ги разпращам на корабособствениците...и да почна да се оправдавам, че видите ли менинговата фирма "ХХХ" е вече 10 лета на пазара, а аз още си уреждам офиса, чакам факс и тел. номер от бТК, установявам връзки с агенти и корабособственици и т.н. затова трябва да изчакате някоя и друга година да вляза в крак

Ерго, щом съм поел риска да купя лиценз и да стартирам мобилен оператор, то трябва да си знам, че вече има 2, които са изчистили стартовите си проблеми, работят добре и на всичко отгоре трябва да "усвоявам" от техните абонати. И че оправдание "нови сме, пречат ни" няма да ми доведат състрадателни клиенти...най-много да ми доведат Сергейконстантиновци
Друг е въпроса, че лиценза не беше купен, а подарен.

И, изобщо - Вива трябваше да направи едно от две неща - или да тръгне с покритие, колкото и на другите два - като обхват и надежност и услуги, като на другите два; или да тръгне, както всъщност тръгна, но с наистина по-ниски цени.
Сегашния вариант - със слабо покритие, с по-малко услуги, с почти паритетни цени И с оправдания, че са още боси...ще впечатли разни недорасли калканчета и еднократни тарикати като сергейчо.
Впрочем аз също мислех да си взема една тяхна предплатена...нямам бТК-тел у нас, а понякога се налага да звънкам...очаквах "семейните" разговори да са тънки, но....44 ст./мин., че аз толкова плащам и през МТелската си карта...да не говорим, че от Гл е с 20% по-евтино




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.