Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 20.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема още малко за покритиетонови [re: VANDAL]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано12.06.06 14:56



Аз пък ще кажа малко пложителни отзиви от покритирто на Вивател. За уикенда ходих на сбор в едно село близо до Враца - Баурене (на 35 км от Враца) (Враца -> Криводол -> Баурене). Селото се пада в нещо като котловина и обхвата е слаб. За да говориш трябва да излезеш на пътя и да застанеш под точно определен начин за да говориш без да ти прекъсва, но интересно е, че така е и за 3-те оператора. Зарадвах се, че Вивател имаше обхват точно колкото М-тел и Глобул, т.е. излизаш на пътя (или се качваш малко по-нависоко) и говориш и чрез 3-те оператора. В момента в който влезеш в къщата - няма никой, но хубавото пък беше, че вътре в къщата хапване и пийване колкото искаш

Редактирано от ohluva на 12.06.06 15:10.



Тема Re: още малко за покритиетонови [re: ohluva]  
АвторSylverMan (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 15:06



kato hodi6 sledva6tiq put obadi se;).da hapnem:PPPp



Тема Re: поредната простотиянови [re: Cтepн™]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано12.06.06 15:27



Не знам.
Имам 8 карти и между нас си говорим за 0.00 лв.
Още повече, когато искам да се обадя на някого, който е абонат на Мтел или Глобул.. хехе, първо звъня на БТК номера... И де факто ми излиза 15 ст. тая работа, докато ако тръгна да му звъня на мобилния - двойно повече.

И с тия 100 мин към БТК и Вива... за сега да чука на дърво прекрасно се оправям.

За всичко друго мога да споря, но не тук. Ще чакам пак да се сетиш за роднините от Пловдив, пък после и за мен



Между другото... Ако ми пазиш номера - същият е, само че с код 087



Тема Re: поредната простотиянови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано12.06.06 17:33



А да за това говоря?
Та какво му е на Пловдив бре морски?





Тема Re: поредната простотиянови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано12.06.06 17:35



Еми техниката де.Много от служителите на вивател са бивши на мобиком с достатъчно опит ама....какво става нищо.Не очаквам да е като мтел,ама можеше да е много по-добро.



Тема Re: още малко за покритиетонови [re: SylverMan]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 18:18



ще бъде чудесно, ако спреш да драскаш тези SMSи на латиница тук!



Тема Re: още малко за покритиетонови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано12.06.06 18:21



какви смс-и гонят раздвоената ти личност?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.