Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 28.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вече съжалявам...  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 16:28



Раздразниха ме полу-"божествата" от кредитния отдел на Вивател: вече имам 4 сметки платени (след няколко дни 5 сметки ще станат), а ми отказаха безплатно активиране на роуминг за 2 от картите на бизнес абонамент. Поискаха ми 240 лв. депозит... е няма да им дам!!! Жалко че имам едногодишен договор сключен с тях...



Тема Re: Вече съжалявам...нови [re: Гeoprи]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 17:49



И на една съседка майка и, редовно си е плащала телефона, но като излезнала в пенсия, започнала да се бави с плащането, и винаги през 2 месеца се чувало от дъщеря и "Достъпът до абоната е времено ограничен". А пък и тя имала цял 3годишен договор дори.



Тема Re: Вече съжалявам...нови [re: Гeoprи]  
Автор hricava (запознат)
Публикувано31.05.06 15:32



Остава да изчакаш тук пишещия и работещ във Вивател с nick btk-mobile/vivatel/ да ти отговори защо е така, къде го пише в договора ти с тях и на какво се базира отказа им безплатно да го активират? Аз ако съм нямаше да оставя нещата по този начин Ако отговори, пък и да не ти отговори направо се дигни и иди в централата им с писменна жалба Предполагам, че от Вивател не им е приятно да четат такива неща за тях /убеден съм че хвърлят око тук/, но това си е техен проблем. Да не стане така, че след година кредитния им отдел да намалее наполовина поради липса на работа



Тема такива са условиятанови [re: Гeoprи]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (само ЦСКА)
Публикувано31.05.06 20:24



сега ще скочите какви са тия от вивател да определят разни правила, но моя съвет е да се обадиш на телефона на кредитния отдел и те, ако си лицето за контакт ще изложат мотивите си за искане на депозит да ползваш роуминг.
Повярвайте ми условията са за всички.
Като нарочно в последните месеци не се намесвам с мнения по разни теми.
Сигурен съм, че от кредитния отдел ще ти кажат и при какви условия няма да ти искат депозит за роуминг а и ако решиш да се обадиш попитай ги кога ще ти увеличат кредитния лимит.
Ако имаш нужда от телефон на кредитния отдел пусни една бележка или го поискай от 123.
Съжалявам за проблема ти.
И се радвам, че си един от първите клиенти на вивател и знам, че за твоята лоялност ше бъдеш възнаграден.

Posetete



Тема Re: Вече съжалявам...нови [re: Гeoprи]  
АвторШeбek (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 23:06



Абе, тук вече ме е срам да чета. Мара се оплаква, че в ТуБи я ограбили с една стотинка. Тук някакъв дето има фирма и ползва бизнес абонамент му се свиди да остави 240 лв депозит, който няма да загуби, за роуминг. В същото време Серго Комуникатора се фука как е прецакал и Вивател с неплатени сметки. Държавата ни е циганска и затова са тия депозити, брат. Всеки месец мобилните оператори губят големи суми от неплатени сметки, а не могат да осъдят всички нередовни. Ако те пуснат без депозит, после някой мангал ще изреве, че му нарушават правата, като на него не дават, а на тебе дават.



Тема Re: Вече съжалявам...нови [re: Шeбek]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано01.06.06 13:29



Нека има депозит,обаче като са казали еди колко си броя платени фактури ти ти го пускаме без проблем.Не ама сега дай 200 лева нищо че си абонат от половин година.Мерси...Мтел и глобул са казали 4 фактури и толкова.



Тема Re: такива са условиятанови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор hricava (запознат)
Публикувано01.06.06 14:06



Е все пак проблема може и да се разреши в края на краищата



Тема Re: такива са условиятанови [re: btc-mobile/vivatel/]  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 16:31



Активирането на роуминг-а става посредством Акаунт мениджъра, но по препредадена от него информация - не са се аргументирали, просто са поискали депозит.
Аз бях доста афектиран и веднага се обадих на 123 за обяснение, но не ми беше дадено такова, само общи приказки... Единственото полезност от едночасовият разговор (с иначе приятните женски гласове) беше, че поне си научих кредитния лимит на групата.

Някой знае ли каква е процедурата да си сменя акаунт мениджъра с някой Вивателски? (сега съм към 2Бе и нямам нищо против момчето, което ме обслужва, ама не съм сигурен дали не се получава "развален телефон")



Тема Re: Вече съжалявам...нови [re: hricava]  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 16:54



Аз бях решил да пиша емайл до някое "божество" от управлението на Вивател на англ. ама в сайта им подобни данни са табу, дори и в на БТК сайта са дадени само имената на божествата , а ако бях написал емайл в общия кюп щяха да ми отговорят с общите извинения.
За писмена жалба до централата едва ли ще се трогна да отида, може би писмо с обратна разписка, но не мисля да го правя - нямам никакво формално основание: нито в договора, нито в общите условия е записано нещо конкретно за активирането на роуминг.



Тема Re: Вече съжалявам...нови [re: Шeбek]  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 16:58



Ами аз не съм против на циганин който си плаща да му пуснат роуминг. Ти?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.