Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 10.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Семейство и приятелинови  
Автор alys ()
Публикувано22.11.05 19:35



Дали Вивател ще пуснат услугата до края на годината? Някой да е получил по-конкретен отговор?



Тема Re: Семейство и приятелинови [re: alys]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано22.11.05 19:43



Услугата ще е активна след 06.01.2006 г. Ще могат да се вкарат 5 номера на vivatel и БТК като таксуването ще с 50% по ниско от сегашните 0,444 лв.



Тема Re: Семейство и приятелинови [re: pegasO7]  
Автор alys ()
Публикувано22.11.05 19:46







Тема за какво ти е това?нови [re: alys]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 18:01



Ти като голямата ми дъщеря с 5 съученички ли говориш само?



Тема Re: за какво ти е това?нови [re: Mapия]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано24.11.05 19:16



Koй с кого и колко говори си е негова работа и не си ти човека който ще определи това! Но преди да се изказваш ...... забележи с колко човека в действителност разговаряш и ти? Аз направих тази равносметка за себе си и се убедих че с 7-8 човека говоря най-много! Не вярвам и твоите да са кой знае колко повече, освен ако не ползваш телефона си за служебни цели! Но за тези цели си има бизнес планове! А обикновените потребители сами си избират оператора, както и услугата която ще им предостави той!



Тема Re: за какво ти е това?нови [re: Mapия]  
Автор alys ()
Публикувано24.11.05 20:20



Много мило изказване, ама отдавна съм минала ученическа възраст. Благодаря за комплимента . Ако нещо по-сериозно те вълнува, питай, с удоволствие ще си поприказваме .



Тема не е така.нови [re: vip4o]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 11:25



Аз съм на друго мнение.
Виж, няма нужда да плащам по 12 лв. месечна такса, а в замяна на това и един телефон, да не получа. Това мнение го казах в един друг клуб и се мотивирах защо не искам да плащам месечна такса.
Значи, във всяка книжарница ми дават фактура за ваучерите, и аз си отчитам после тези фактури като разход. Така че няма проблем да ползвам предплатени програми. Даже съм и по-доволна, защото преди като бях основно с карта на глобул, знам, че като заредя 2 ваучера от 40 лв. тази сума мога да си я изгховоря, без да се окаже, че видите ли съм изчерпила някакъв кредитен лимит.
Обаче, забелязала съм че дори и за частни разговори, съм позлвала телефона като съм се обаждала, към повече от 3ма души: (за глобул) и повече от5 за мобилтел.
Да това е някаква перспектива, ама
аз всичко на всичко имам:
Мъж, две деца, майка и баща, до тука 6 души.
Кой от всичките да изхвърля, та да си счупи телефона като обикновен орех?!



Тема Re: за какво ти е това?нови [re: alys]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 11:27



не наистина питам какви са мотивите?
За мен това е неправомерно ограничение:
видите ли, цените към определени номера са много низки.
Да ама аз само с тези номера ли трябва да говоря?
Просто искам да кажа, че би било чудесно ако всички номера са достъпни при евтини цени!



Тема Re: за какво ти е това?нови [re: Mapия]  
Автор alys ()
Публикувано25.11.05 12:52



Харесва ми възможността да говоря към всички на цена 0,44 лв./мин., а към 5 избрани от мене номера цената да е на половина. Всеки за различни цели си ползва мобилния телефон. За бизнес цели ползваме абонамент на МТел и поне засега няма да променяме оператора. За лични цели по-изгодно ми е да имам възможност с най-близките си хора да говоря по-евтино. Разбира се, всички бихме се радвали на цена 2-3 стотинки на минута, но поне засега за това трябва да плащаш висока такса за няколко сим карти.



Тема Re: не е така.нови [re: Mapия]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано25.11.05 13:13



Виж, няма нужда да плащам по 12 лв. месечна такса, а в замяна на това и един телефон, да не получа.
-------------

A от БТК да си получила телефон з годините в които си им била редовен платец?
А от кабелната да си получила телвизор заради такста дето я плащаш всеки месец?
А от Интернет доставчик си да си получила нещо .......
-------------

Мъж, две деца, майка и баща, до тука 6 души.
-------------

Дотук са 5 души - не вярвам сама да си звъниш

Нищо лично - само уточнявам нещата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.