Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 16.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Покритието на vivatel и др.(vivatel абонати)нови  
АвторAchi (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 17:14



Здравейте!Абонат съм на Mtel(Prima).Мисля скоро да минавам към vivatel(non stop).Всеки месец ли се натрупват 50lv?И ако не си ги изговорил като се натрупат новите 50 старите изгарят ли?Интересно ми е и дали е добро покритието,защото все пак това е нов gsm оператор и чух от някаде,че покритието е мн. зле?Като се подписва договор за non stop плаща ли се нещо?



Тема Re: Покритието на vivatel и др.(vivatel абонати)нови [re: Achi]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 20:37



50 лева ли?Нещо си се объркал.50 минути по-може.И да-неизгорените минути се превърлят за следващия месец.



Тема Покритието на vivatel и др.(за vivatel абонати)нови [re: Bio]  
АвторAchi (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 20:51



Значи не изгарят.а за покритието?



Тема Re: Покритието на vivatel и др.(за vivatel абонати)нови [re: Achi]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 21:14



Трагедия. но може само при мен да е така:)



Тема Покритието на vivatel и др.(за vivatel абонати)нови [re: 123]  
АвторAchi (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 21:30



Ti si vtoria koito go kazva(mejdy dr. mojebi ima zna4enie v koi grad si , ti ot kade si?)Togava ne mojec da si izhar4ic minytite?A kakvo ste prepora4ac,da minavam li kum vivatel(non stop)?



Тема Re: Покритието на vivatel и др.(vivatel абонати)нови [re: Achi]  
АвторAchi (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 21:35



Ti si vtoria koito go kazva(mejdy dr. mojebi ima zna4enie v koi grad si , ti ot kade si?)Togava ne mojec da si izhar4ic minytite?A kakvo ste prepora4ac,da minavam li kum vivatel(non stop)?
Като се подписва договор за non stop плаща ли се нещо?



Тема Re: Покритието на vivatel и др.(vivatel абонати)нови [re: Achi]  
Автор motek (новак)
Публикувано19.04.06 21:49



В отговор на:

Като се подписва договор за non stop плаща ли се нещо?

В отговор на:



Не , нищо не се заплаща нооо




Избора на тарифен план не е ли лично решение т.е да си отговориш на няколко въпроса - С кого и колко често разговарям ? . Къде ще ползвам услугите на оператора ( покритие ) . Какви услуги желая да използвам ? и т.н



Тема Re: Покритието на vivatel и др.(vivatel абонати)нови [re: motek]  
АвторAchi (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 22:02



Verno si e.I posledno(mai tupi4uk vapros,ama................)Triabva li maika mi ili basta mi da podpisat dogovora ,az sam na 12g.



Тема Re: 12 години ? :)нови [re: Achi]  
Автор motek (новак)
Публикувано19.04.06 22:13



За да сключиш договор ти трябва лична карта.
Прочети линка , който съм ти дал.



Тема Re: Покритието на vivatel и др.(vivatel абонати)нови [re: Achi]  
Автор little_android (androida)
Публикувано20.04.06 11:14



бих ти препоръчал на първо време да си купиш предплатена карта. В общи линии няма разлика в услугите които предлагат двата вида плана(предплатен и абонаментен). Същото се отнася и за цените - не е кой знае колко драстична разликата в цените на услугите при 2та плана. на Абонаментен план има смисъл ако приказваш повече от 40-50 мин на месец (грубо). Така че си помисли. Що се отнася до Покритието - ами в софия що годе бива (има тук таме "бели петна") но не бих могъл да кажа същото и за останалата част от страната. т.е. ако пътуваш много(което май не е твоя случай) и ти трябва постоянна връзка вивател за сега не е уместен избор.
Ами дерзай




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.