Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 28.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Има нещо гнило в тази работа и никак не ми харнови [re: filiko6terica]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано28.04.06 01:31



телефона отчел 1 час разгори, 15 мин безплатни към вивател а останалите 45 мин към други оператори...които се плащат))



Тема Re: Има нещо гнило в тази работа и никак не ми харесванови [re: 123]  
АвторЛoшия (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 09:53



Ти май не разбра че 123 е безплатен и не ти дърпа от минутите!личи си че ни си и помирисвал фактура на Вива!



Тема Re: Има нещо гнило в тази работа и никак не ми харесванови [re: filiko6terica]  
Автор little_android (androida)
Публикувано28.04.06 09:54



ами разсъждавай малко - тези 100 мин са за цял месец, а те са ти казали че нулирането на сметката ще е 10 дни след сключването на договора. Е къде е логиката за 10 дни да имаш същото време като за 30 дни?!? И аз бих искал да е така, ама никой не дава аванта



Тема Re: Има нещо гнило в тази работа и никак не ми харесванови [re: little_android]  
Автор filiko6terica (непознат)
Публикувано28.04.06 18:21



Да де, но помня, когато сключих договор с Глобул и сметката се занулираше една седмица след това. Платих си 12 лева такса, почти не бях говорила, добре поне, че безплатните минути, които не бях изговорила ми се натрупаха към другата сметка.
Освен това попитах в магазина, където сключих договор и казаха, че разполагам със 100 минути...



Тема Re: Има нещо гнило в тази работа и никак не ми харесванови [re: little_android]  
Автор filiko6terica (непознат)
Публикувано28.04.06 18:25



няма значение според мен, след като плащам такса от 6 лева
ако таксата и минутите са по-малки, защото съм сключила договор към края на месеца е по-приемливо, както и да е, не ми се разправя с операторите вече, ще си чакам фактурата.



Тема Re: Има нещо гнило в тази работа и никак не ми харесванови [re: filiko6terica]  
Авторнoпe (Нерегистриран)
Публикувано29.04.06 23:09



Кака,нормалните хора ( подчертавам нормалните ) четат договорите,които подписват.
В твоя,пише 50 минути и тъй като си сключила договор преди 31.07 още 50 мин.
123 е безплатен,но рискуваш ако звъниш много да оглупееш:)
Аман от такива клиенти като теб,айде развали си договора и си плати неустойката.Със здраве!



Тема Re: Има нещо гнило в тази работа и никак не ми харесванови [re: нoпe]  
Автор filiko6terica (непознат)
Публикувано30.04.06 11:53



жалко пич, че не си се регистирал да си поговорим както трябва...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.