Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано14.04.06 19:28



Безплатни MMS-и в мрежата на vivatel са специалната промоция на новия мобилен оператор по повод един от най-светлите християнски празници – Цветница. Тази неделя – 16.04.2006 г. - vivatel предоставя възможност на всички свои клиенти да поздравят по нетрадиционен начин близките и познатите си за именния им ден.

„Това е възможност за нашите клиенти да честитят празника на най-близките си хора по един по-атрактивен начин – изпращайки им не само пожелания с думи, а добавяйки снимки, картинки и мелодии”, каза мениджърът на “Маркетингови комуникации” на vivatel Мария Тойчева. Тя допълни още, че се надява промоцията на vivatel да позволи на клиентите на мобилния оператор да се усмихват повече в празничния ден.

Ако хората искат да изпратят по-нестандартни МMS-и, те могат да използват и специални символи, значението на които може да се намери в речника на vivatel: http://www.vivatel.bg/bg/smsdict.php



Поредната готина изненада.Всъщност то вече стана нещо като традиция веднъж месечно да има един ден една безплатна услуга

-=MaHLaN=-

Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Nistel]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 21:35



Чувствам, че 90% от въпросните ММS-и ще са между две карти на един и същ човек.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Авторpycьe (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 22:59



Ако 90% от населението бяха дребнави русьенски ... е възможно да си прав.

Моля, без глупости!

Редактирано от Чo :) на 15.04.06 10:31.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Nistel]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано15.04.06 18:51



Абе, много хубаво, ама има една малка проблемация. От 300 номера в паметта на телефона ми има само два вивателски, и то на една фирма, с която нямам особено близки взаимоотношения. Язък за примоцията.

Между другото, какъв може да е максималният размер на един ММС?



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Mapия]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано15.04.06 19:28



Зависи от телефона и оператора обикновенно около 100кб.Щом само двама са на вивател защо ти си на вивател и караш всичките ти познати да плащат повече за разговорите с теб?



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Nistel]  
Автор Y7%*hf$ (samurai)
Публикувано16.04.06 09:50



0877048364 Здравейте Пратете ми някой ммс да видя как става само че няма с кого да пробвам



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: VANDAL]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 10:55



Аз съм към Вивател, тъй като съм сметнала, че от трите оператора, предплатената на Вивател е най-добра (поне за момента). Изходящите ми разговори са за не повече от 15 лв на месец. Въобще не ми пука колко излиза на този, който ме търси. Ако смята, че ще е затруднен да ми се обади само защото ще му излезе с няколко стотинки по-скъпо, по-добре да не ми се обажда.

Но това е истината. Засега по-малко от 1% от хората, които познавам, са към Вивател.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Y7%*hf$]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 10:57



Абе да ти пусна един ММС ама проблемът е, че има ограничение в размера. Къде ще губя време да смалявам снимки до 100 кб или да режа емпетройки, че да паснат на ограничението.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Mapия]  
Автор Vivatel (БезПристрастен)
Публикувано16.04.06 11:26



При мен не става много тъпа промоция Пробах към 5-6 номера и не става настройки сичко е ок. А даже и оператори са се скрили и не ми вдигат. Много сте зле бе Вивател!!!

Редактирано от Vivatel на 16.04.06 11:51.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Vivatel]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 11:59



ММС-ите си бачкат без проблем аз мога да пращам а сигурен ли си че прашташ към Вивател




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.