Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 25.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема 2Be - Тубинови  
АвторNikolov (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 07:55



Здравейте,
Искам да изкажа искреното си учудване че Вивател решиха да се доверят на "Туби" за техен дилър.
Да ви кажа и защо е така,вчера със съпругата ми отидохме тя да си вземе карта на договор защото аз вече имам в магазинът им на бул.Витоша и ул.Солунска,там ни посрещнаха много любезно и възпитано и зпочнаха да пишат формуляр за карта и така час и половина,но както и да е разбрахме се да минем след половин час че системата им се била сдухала.Отивайки след половин час се показва някакъв тъпак дето преди време работеше в магазинът на фирмата срещу ЦУМ и ни каза следното "Искам да ви помоля да напуснете магазинът,не сте желани в тази верига Боклуци такива" !!!
Задавайки въпрос той какъв е ми обясни че е управител на магазинът,надявам се някой от Вивател да прочете настоящото и да помислят такова ли трябва да бъде отношението към техните клиенти,става дума за техните пари на Туби едвали им пука.



Тема Re: 2Be - Тубинови [re: Nikolov]  
Авторlabarum (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 12:16



Е аз съм изумен! Нещо липсва в това разказче. Оказва се, че ти познаваш дори служителите от 2бе. И как така без никаква (според теб) причина ще те нарекат БОКЛУК???



Тема Re: 2Be - Тубинови [re: Nikolov]  
Автор little_android (androida)
Публикувано06.04.06 13:34



вместо да пишеш тук - мисля че ефекта щеше да е доста по-голям ако това същото го беше написал до вивател, президент(или какъвто там се води) на 2Be и т.тн.



Тема Re: 2Be - Тубинови [re: little_android]  
Автор лaфчeтo (Светец)
Публикувано06.04.06 19:46



Ще си отрежа главата ако са те нарекли току така "боклук. Аз също не съм очарован от Ту Би но по друга причина. Вчера минах по "Витошка" и влязах в тамошния им магазин с намерението да си взема карта на абонамент на Вивател. Имаше много хора и разбира се ме помолиха учтиво да изчакам малко но след десет минути ми писна и си тръгнах. Днес си взех картата от петте кюшета - директен офис на БТК и ВиВателИскам да отбележа, че номера аз посочих какъв номер искам - същия като ГлоБул ския ми, дадоха ми го без проблем и го АКТИВИРАХА ВЕДНАГА. А от ГлоБул чакам по два три дниза активиранеДокато изтече договора на фирмата с ГлоБул има няколко месеца и ако Вивател продължават да са ми така симпатични може да помисля кой оператор да ме обслужва

Погледни ме в очите.....нощем сбъдват се мечтите


Тема Re: 2Be - Тубинови [re: лaфчeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано06.04.06 19:53



Нали се сещаш че глобул и мтел са със софтуер на години,а на вивател най-вероятно е доста по-модерен.Затова активират картите веднага.



Тема Re: 2Be - Тубинови [re: Nikolov]  
Автор 2be (Бъди мобилен...)
Публикувано06.04.06 20:13



Здравейте г-н Николов,
това, което твърдите първо е абсурдно и второ е напълно немислимо. Не за верига 2Ве, а за който и да е магазин, та ако щете и за чорапи да е.
Управителя на 2Ве бул. "Витоша" е жена....
Недейте да спекулирате. Ако сте толкова разстроен офиса на 2Ве се намира на бул." Цариградско шосе" №361. Там освен, че ще изслушат проблемите Ви, а ще се опитат и да ги разрешат. Само искам да Ви помоля да не носите униформа на друга верига:))
2Ве наистина се превръща в трън за очите на конкурентите ни, но не и за клиентите.
Желая Ви успех!

2bе
Върни стария си телефон-вземи нов... може и адреналинка


Тема ако така те е обидил ти пожела ли му да хваненови [re: Nikolov]  
АвторШeнka (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 20:19



рак?



Тема Re: 2Be - Тубинови [re: 2be]  
Авторima ne6to (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 00:18



Не знам що за верига е това, но преди 1 седмица се сблъсках със следното. Изгубих си картата за предплатената услуга и отидох в 2бе, за д апитам как мога да я сменя - не държа на номера, просто имах почти 20 лева и исках да ги запазя. Служителят там ми каза, че в НИКАКЪВ случай не мога да я възстановя, освен ако не съм я бил регистрирал предварително еди къде си. Мисля, че нещо в обучението здраво куца, щом служителите не знаят такива основни неща.



Тема Re: 2Be - Тубинови [re: Nikolov]  
Автор checho (непознат )
Публикувано07.04.06 13:35



Пълни глупости пише в горното мнение.

2be в момента са единствените, които наистина работят професионално, точно и вежливо. Няма други, с които да съм работил по подобен качествен начин. Смятам, че са еталон за качество на взаимоотношенията с клиенти във всяко едно отношение.

Редактирано от checho на 07.04.06 13:35.



Тема Re: 2Be - Тубинови [re: checho]  
Авторвce пak имa нeщo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 18:40



Не знам що за верига е това, но преди 1 седмица се сблъсках със следното. Изгубих си картата за предплатената услуга и отидох в 2бе, за д апитам как мога да я сменя - не държа на номера, просто имах почти 20 лева и исках да ги запазя. Служителят там ми каза, че в НИКАКЪВ случай не мога да я възстановя, освен ако не съм я бил регистрирал предварително еди къде си. Мисля, че нещо в обучението здраво куца, щом служителите не знаят такива основни неща.

малко трудно аз бих нарекъл професионалист, или дори нормално обучен служител човек, който не знае как може да бъде възстановена загубена СИМ карта.
така, че айде мааалко да намалим похвалните слова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.